Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mężatka która lubi w pupę

Tylko dla kobiet które uprawiają seks analny

Polecane posty

Gość Dzisiaj anal to plaga
która powoduje wzrost zachorowań na choroby odbytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdqwjiofhwioehf
miałam taki przypadek, facet za szybko wszedł i zbyt brutalnie i naderwał/naciągnął mi mięsień :) nie polecam, kilka dni nie mogłam utrzymać kału tzn "wyciekało" a przy tym piekło jak nigdy :P po konsultacji z lekarzem (zalecił "spinanie się") wróciłam do formy :) ale po takim doświadczeniu nie mam ochoty na taki rodzaj sexu :) osiągasz takie same orgazmy jak w stosunku waginalnym? to wręcz nie możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktoras z was uprawiala seks
analny przygodnie albo podczas pierwszego seksu z nowym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liść lotosu
Seks analny trzeba umieć uprawiać, trzeba powoli przygotowywac ciało, czasmi na to potrzebne są lata, tak samo jest z tantrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proktolog praktyk
do pani której coś wyciekalo, lekarz zalecił spinanie się _ bzdury wypisujesz, nie lubisz analizy to jej nie uprawiaj i nie pisz głupot bo ośmieszasz tutaj zawód lakarzy, PS szczeline odbytu leczy się poprzez rozciąganie a nie spinanie i znajdź sobie odpowiedniego kochanka a nie dzieciaka który o seksie analnym wie tyle co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liść lotosu
Polecam dla chcących poszerzyć swoją wiedzę autor: Taormino Tristan Seks analny bez tajemnic" to książka dla osób obojga płci, zachęcamy więc do wspólnego korzystania z niej, aby przydać życiu zupełnie nowego, rozkosznego wymiaru. Z tą książką jako przewodnikiem możecie zostać mistrzami sztuki miłosne, poznać pozycje, a którymi być może dotychczas się nie zetknęliście i osiągnąć taki poziom umiejetności, o jakim nawet nie śniliście. Odkryjcie sekrety sztuki miłosnej, aby zacieśnić wasz związek - od miejsc erotycznych na mapie ciała przez techniki podniecania po zabawki erotyczne. I cieszcie oczy, oglądając fotografie zamieszczone w tej książce. Zerwijcie z rutyną, nauczcie się ubarwiać i urozmaicać miłosne pożycie Odkryjcie sekrety pobudzania sfer erogennych Zapoznajcie się z radami dotyczącymi erotyki Sięgnijcie po zabawy pobudzające erotyczną wyobraźnię i zmysły Przeczytajcie słowa, które was zainspirują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety które uprawiają
seks analny maja swojego partnera w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe lekarzy wcale nie trzeba
ośmieszać - oni dzięki swojej niewiedzy sami doskonale potrafią się ośmieszyć. Znam kilka przypadków z własnego życia. Na szczęście część lekarzy czuje jednak potrzebę poszerzania swojej wiedzy po zakończeniu studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ma facet małego
to go musi pchać w odbyt, żeby coś poczuć. Szukajcie dziewczyny hojnie obdarzonych przez naturę mężczyzn to żaden anal nie będzie wchodził w grę, bo i po? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Rocco
Rocco ma wielkiego i robi to z dziewczynami tylko w pupę i jest za to właśnie uwielbiany przez kobiety, zwłaszcza włoszki i amerykanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była prostytutka
Każdy facet fantazjuje na temat seksu analnego i chciałby go spróbować, dlatego korzystają z usług prostytutek Podczas studiów pracowałam jako prostytutka i często moi klienci, płacili mi za ten rodzaj seksu. Zazwyczaj byli to faceci którzy mieli stałe partnerki, lecz ich partnerki odmawiały im tego rodzaju seksu i dlatego przychodzili do mnie. Podobnie jak z seksem oralnym z tym że za seks analny żądałam o wiele więcej, mimo to faceci płacili i wychodzili zadowoleni i wracali. Co do opisywanych wcześniej komplikacji umiejętne uprawianie seksu analnego nie sprawia żadnych problemów zdrowotnych, znałam kobiety które prostytuowały się w ten sposób ponad 20 lat i mówiąc obrazowo pampersów nie nosiły. Prostytucja jest zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja skorzystałem
z usługi takiej pani. za sex w tyłek zapłaciłem 200 zł nie wiem czy to dużo czy mało ale było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viccyy
Chociaż nie mam w tym jeszcze dużego doświadczenia (ledwie kilka razy) mogę powiedzieć, że dla mnie to znacznie mocniejsze i przyjemniejsze doznania - po prostu niesamowite. Najchętniej kochałabym się tylko w taki sposób. A dodatkowym afrodyzjakiem w tym przypadku jest brak strachu przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal uprawiaja glownie
tez rozwiazle, ktore mialy wielu partnerow. malo ktora kobieta, ktora spala tylko z mezem probowala anala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka która lubi w pupę
Tu się koleżanko mylisz, ja miałam i mam od 11 lat tylko jednego aktualnego partnera - męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina754
Ja oddaję pupę mojemu chłopakowi 1-2 razy w tygodniu i tak od pół roku, na razie nie dzieje mi się nic podejrzanego - chętnie przeczytam czy ktoś ma jakieś problemy. Najważniejsze to dobre nawilżenie i higiena. Na początku jest trudno ale myślę że warto - to daje niesamowite doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje doświadczenia w temacie
Powiem tak, długo się wzbraniałam przed tego typu sexem. Tzn mój mąż nigdy nie nalegał. Wystarczyło że powiedzialam nie i koniec tematu. Po 5 latach pożycia małżenskiego postanowilam jednak się zgodzić i sama to zaproponowalam.Najpierw jednak poczytałam na forach co sądzą inni czyli wszystkie za i przeciw. Kupiłam oliwke dla dzieci i zdecydowalam się. Zaproponowalam to mojemu miskowi i za pierwszym razem nie bylo źle ale nie bylo też dobrze. Boleć nie bolalo napewno to troche inne uczucie, trzeba byc delikatnym i ostrożnym. Moj facet skończył zadowolony ja niestety mniej. Za drugim i trzecim razem było jednak rewelacyjnie i nie tylko mój misiek odpłyna ja też. To zupełnie inny rodzaj orgazmu. Zmieniliśmy troszkę pozycję partner mógł podrażniać łechtaczkę i odjechałam totalnie. Więc nie żaluje że pozwolilam na to osobie która kocham i której ufam. Wiele z was pewnie zastanawia się nad bólem i nad tym czy po wszystkich partner wyjdzie brudny czy tez nie. Myślę ze nie macie się czego obawiać. Odpowiednia higiena, ktoś komu możecie zaufać i trochę rozluznienia i szaleństwa . Będzie wspaniale pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztynianka27 lat
Wczoraj kochaliśmy się w ten własnie sposób, bo mam dni płodne a z gumą nie lubimy ... boli jeśli jesteś sucha... jeśli to miejsce jest dobrze nawilżone to będzie ci tak przyjemnie jak przy normalnym stosunku orgazmy gwarantowane spróbuj jakiś żel nawilżający.... ale też musi być gra wstępna... dziś leżeliśmy na boku (na łyżeczkę) on namiętnie całował moje usta i piersi, a drugą ręką pieści deklikatnie muszelkę... coraz bardziej zaczynało mi się podobać, coraz bardziej zaczynałam być rozluźniona, oczekiwałam coraz to śmielszych ruchów... potem włozył palec i bardzo dokładnie masował mnie wewnątrz coraz szybciej i szybciej... (rozwarł mi pośladki i splunął do środka)...jak dochodziłam to powolutku zaczął pakować penisa w drugą dziurkę (to jest najlepszy moment.. w ten sposób mozna mnie wziąć "sposobem" w końcu byłam już tak podniecona, że pragnęłam ostrego rżnięcia: szybkich, długich, głębokich, mocnych ruchów.... już żadnego bólu nie czułam tylko samą przyjemność i te same odczucia co przy normalnym stosunku - nie było sucho, mógł swobodnie się poruszać bo było wilgotno... mmmm najbardziej lubię go czuć gdy ja leżę na plecach i mam nogi na jegio ramionach, bawię się piersiami i parzę mu w oczy jak mam orgazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztynianka27 lat
Rano jest najfajniej, pupka po nocy jest jeszcze taka rozluźniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal uprawiaja glownie maniury
z dyskotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam lizac penisy umazane
gownem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie robcie z dupy pedzla
To nie naturalne i niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztynianko młoda
masz 27 lat? No to pogadamy za następne 27 lat...o skutkach ubocznych........będziesz ekspertką..........a skutki zwykle są nieprzemijające. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ochotę na anal narazie probowalam tylko z wibratorem i było miodzio ale z facetem sie boję,że wyjdzie brudny.jak się przygotować dobrze aby nie było wpadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony boy
Miałem wiele partnerek, na anal godziły się tylko te co wcześniej miały iluś tam facetów, więc anal to domena rozwiązłych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprawiam seks ananly
jestem mężatką od 10 lat, od jakiś 6 lat uprawiamy seks analny, tez jak autorka, średnio 2x w m-cu bardzo lubimy ten rodzaj seksu, przy zwykłym stosunku nie zawsze mam orgazm, natomiast przy analnym za każdym razem niesamowity odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adok
anal to zboczenie: to spierdalaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony boy
Ja powtórzę: większość kobiet porządnych nie ma anala za sobą. Miałem wiele partnerek i te garnące się do anala dziewicami nie były, przeważnie miały za sobą więcej niż 1 faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×