Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mężatka która lubi w pupę

Tylko dla kobiet które uprawiają seks analny

Polecane posty

Gość gość Anula
Od 7lat uprawiam z mężem ten rodzaj seksu miałam straaaszne opory mąż mnie przekonał żebyśmy spróbowali i było bardzo przyjemnie a po kilku treningach mega przyjemność mega orgazm Jest to najczęstsza forma miłości jaka uprawiam z mężem Co do zdrowia negatywów żadnych absolutnie wręcz na plus ponieważ skończyły się moje problemy z wyróżnianiem Polecam tylko na początku powolutku zaczynać nie odrazu całego księcia wkładać jednego dnia trochę drugiego więcej itd Na końcu po same jajeczka jak wlozy i lechtaczke pomasuje odplywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również bym chciała spróbować ale nie wiem jak naprowadzić mojego faceta na drugą dziurkę... jak mu dać do zrozumienia że tego pragnę ? powiedzieć wprost czy czekać aż sam zaskoczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zacznę od wibratora....a dopiero później z facetem ? może się tak zdarzyć że facet nie będzie chciał w obie dziurki ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włożyłam sztucznego na początek,w sumie nie bolało...ale ja nic nadzwyczajnego nie poczułam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nic nie czuje ale pozwalam mezowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nieźle :-( więc nie każda kobieta czuję to wszystko o czym piszecie........ja naprawdę nie podnieciłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sprubujcie fistingu analneg polecam orgazm nieziemski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zona raz podcieta po imprezie zainicjowala stosunek analny od tylu zel i poszlo po wszystkim plakala bylen wsuekly ze sie zgodzilem jak przastala plakac to powiedziala k....wa maććć urodzilam dwoje dzieci mam 42 lata i dopiero przezylam cudowny orgazm bedziemy to czasami powtarzac mezu .mialem kiedys starsza kolezanke i mowila ze seks z dwoma i trzema partnerami na raz to jest cos fantastycznego raz na jakis czas i jezeli kobieta tego nie doswiadczyla to nic nie przezyla .teraz ja rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne jeżeli chodzi o seks: w którą dziurkę się spuszczasz to i tak nic nowego nie wymyślisz. Wszystko już było dobrze znane od tysięcy lat. Różnica tylko w tym, że może jeszcze tego nie próbowałaś (łeś). Ale tak czy siak to nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anal jest super ale musi być delikatny na początku. Jeśli któraś z Was chce czystego, doświadczonego i delikatnego faceta to zapraszam popik@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z żona mamy fajna grę wstępna ona zakłada strapiona i posuwa mnie w dupke uwielbiam szczególnie na jeźdźca posuwa mnie a ja trzymam się jej biustu albo trzepie mi i później zmiana ona wypina mi swoją pupę i wchodzę w jej ciasna dupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usielbiam anal. Musze by mega rzgrzana. Kiedy z cipki mocno cisknie juz i robie sie za luzna to czas na wystawienie dupci. Anal jwst cudowny z mnisjszym czlonkiem bo te wielkie bardziej do cipki sie nadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy anal miałam w wieku 16 lat teraz mam 45 przez ostatnie 23 lata codziennie jestem bzykana w dupcię przez męża i nie tylko czasami mam nawet dwa z moją dupcią nic się nie dzieje nic mi nie wypada nic nie boli żadnych nie ma żadnych problemów jedynie sama przyjemność i mega orgazmy kto się tak nie bzykał niech nic nie mówi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy mam już bardzo ochotę a moja dziewczyna ma dni płodne to popieszczę ja po cipce bym mógł dobrze nawilżyć drugą dziurkę, ona ją rozluźnia i mamy seks analny. Gdy dojdzie do orgazmu, a dochodzi szybko, mogę swobodnie spuścić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzioanal
A ile z Was pieści analnie swego faceta ? u nas to też super odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie czy wasi faceci też lubią w du.kę?? Czy robią to z drugimi facetami?? Nie? Dlaczego??? Czym się różni du.sko faceta od kobiety? Czekam na odpowiedź, czym się różnią te dwie d.py?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale debilki A potem sracie tymipierdami w marketach bo zwieracz wam nie trzyma Aż się nie dobrze robi fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzioanal

Co tak ucichło ? kupiłem łańcuszek z kólkami i wibrujące jajeczko teraz z dziewczyną do zabawy, mam nadzieje że mi też wsadzi w dupke  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 3.12.2018 o 19:41, Gość gość napisał:

No właśnie czy wasi faceci też lubią w du.kę?? Czy robią to z drugimi facetami?? Nie? Dlaczego??? Czym się różni du.sko faceta od kobiety? Czekam na odpowiedź, czym się różnią te dwie d.py?????

Gdybyś widział kobietę bez majtek to byś widział różnicę a gdybyś włożył chociaż palec to byś poczuł różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×