Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kalienta

Usuwanie cellulitu bez chirurgii

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli chcecie naprawdę pozbyć się cellulitu to polecam wam gabinet estetyki medycznej www.estheticzone.pl w Warszawie. Zgłosiłam się tam i pomogli mi się pozbyć tego problemu. W swojej ofercie mają sporo zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezoterapia jest bardzo pomocna. Sprawdź sobie np. ofertę Kliniki Sfera http://www.klinikasfera.pl/ w tym zakresie. Wiem, że koleżanka w ten sposób bardzo sobie pomogła, a cellulit miała okropny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na zabiegi usuwające cellulit do Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Wellderm (https://wellderm.pl). Już widzę pierwsze efekty, mam nadzieję, że uda nam się uzyskać jeszcze lepsze wygładzenie ud i ramion, bo tam mam największe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czteroetapowy proces CELLUCARE umożliwia walkę ze szpetnymi skupiskami tłuszczu znajdującymi się w miejscach, na które nie oddziałuje dieta, takich jak brzuch, uda, biodra, pośladki, worki pod oczami i podwójny podbródek. Podobno rewelacja. Co sadzicie? Miała któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiterka PL
Jak bez chirurgii to tylko w Clinica Cosmetologica. Sama przeszłam tam konsultację kosmetologa, później zabieg Dermapen i tyle. Wszystko to trwało około 1,5 miesiąca i opłaciło się bo cellulitu na udach już w ogóle nie ma. A znalazłam ich tutaj- https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/cellulit/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrycha963
ja po ciąży nie mogłam pozbyć się cellulitu i też nie chciałam iść do chirurga, dlatego zaczęłąm ćwiczyć by ujędrnić skórę i stosowałam kilka razy w tygodniu peelingi, dodatkowo łykałam oeparol, podobno dobry jest też basen,ale nie umiem pływać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja320
Na szczęście słyszałam, że taka opcja jest możliwa. Jeśli nie pomoże mi dieta i odpowiednie ćwiczenia + kremy, to udam się do scm estetic w moim rodzinnym krakowie. Znajoma poleciła mi tą klinikę i zabieg przy użyciu velashape III. Miała to wykonywane i jest zachwycona. Ja też widziałam u niej dużą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam picie wody, o której tak często zapominamy. Do tego dbanie o skórę, o dietę i o ciało. W dwóch ostatnich może pomóc trener i dietetyk. Jak coś, polecam www.igortreneronline.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zabieg rozbijania celulitu laserem w klinice http://bodycareclinic.pl/. Nie wierzyłam że bezinwazyjnie można osiągnąć tak dobre efekty. A jeśli szkoda wam poieniędzy polecam codzienne ćwiczenia z Ewą Chodakowską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oligo.DX to jeden z najbardziej innowacyjnych kosmetyków antycellulitowych. Regularnie stosowany działa nawet bez masażu. Oligo.DX to najlepsza odpowiedź na problemy kobiet borykających się z uporczywie nawracającą pomarańczową skórką. link http://nplink.net/Dod35hhd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam ten problem. Dlatego regularnie chodzę na zabiegi do gabinetu bo one skutecznie zmniejszają skalę problemu. Najlepiej sprawdza się u mnie zabieg urządzeniem Maximus http://beloved.pl/oferta/maximus-6/ na który chodzę do mojego ulubionego olsztyńskiego gabinetu Beloved. Zabieg skuteczny, sprawdźcie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z usuwaniem cellulitu bez skalpela nie jest tak łatwo, bo wszystko zależy od stopnia zaawansowania. W gabinecie lekarza med. estetycznej może on zdiagnozować problem (najczęściej termografem kontaktowym). Dlatego im szybciej wykona się zabieg, który rozbija tkankę tłuszczową, tym szybciej można doprowadzić skórę do normalnego wyglądu. Radiofrekwencja jest dosyć czasochłonna, bo z reguły potrzeba kilkunastu spotkań, 1-2 razy w tygodniu. Tutaj są opisane inne alternatywne metody żeby usunąć cellulit: https://www.nowaestetyka.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna-po-porodzie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulca
Są w tej klinice http://artederm.pl/ jakieś "cudowne"zabiegi które likwidują cellulit ale byłam tam z innym problemem, mianowicie z rozstępami po ciąży, myślałam że nic ich nie zlikwiduje a tu proszę, miła niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKomorkiMacierzystetojestto
a ja skorzystałam z zabiegu z komórkami macierzystymi roślinnymi i mimo tego że było to 3 miesiące temu efekt niezwykły. Prawie połowę cellulitu zniknęło już po pierwszym zabiegu i to widziałam od razu. Dają gwarancję efektu:) Nazwy nie pamiętam . Salon mieści się na mokotowie blisko ul.Dolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam usuwanie cellulitu we Wrocławiu w Proclinic. Słyszałam jakiś czas temu o zabiegu karboksyterapii i powiem Wam, ze na początku się bardzo bałam.. Postanowiłam jednak spróbować jak zobaczyłam zdjęcia z efektami jakie można uzyskać. Zaczęłam od cellilitu na udach. Jestem po pierwszym zabiegu, niedługo kolejny. Skóra z mniejsza ilością grudek i jędrniejsza. http://proclinic.pl/oferta/karboksyterapia-usuwanie-cellulitu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka56
U mnie żadne kremy i żele nie pomogły. Dopiero zabieg w gabinecie kosmetologi estetycznej (Atelier Sylvetka w Poznaniu) i endermologia dały radę zredukować problem cellulitu w takim stopniu że jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne metody, jednak przede wszystkim potrzeba się więcej ruszać i stosować dietę, bo bez tego najlepszy zabieg nic nie wskóra. Jako rewelacyjne tego uzupełnienie będą zabiegi w www.klinikiziemlewski.pl, ja w ten sposób wygrałam znacząco z moim cellulitem, polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y_ola
Byłam z przyjaciółką na zabiegu Alliance LPG w Klinice Krajewski w Warszawie właśnie na usuwaniu cellulitu. Generalnie obie z przyjaciółką mamy dwa różne typy skóry, a zabieg zadziałał na nas bardzo podobnie. Jesteśmy po 3 sesjach i porównując zdjęcia sprzed zabiegu, widzimy pierwsze efekty, mi nawet udało się trochę zmniejszyć obwód o 2 cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta i sport to podstawa :) Niestety u mnie cellulit zniknął tylko do pewnego momentu a później miałam już o wiele większy problem, żeby sie go pozbyć więc zdecydowałam się na zabieg Maximus. Jest to zabieg usuwania cellulitu za pomocą fali radiowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 123
Jestem normalnej postury, nie jem śmieciowego jedzenia, chodzę na zumbę, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Stosowałam różne balsamy wyszczuplające, rolki masujące- i nic. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, po zabiegu cellulit stał się mniej widoczny.Jak wygląda zabieg widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw. Polecam. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę skutecznym zabiegiem wyszczuplającym i redukującym cellulit jest Wonder SHAPE, ja wykonywałam go w Klinice La Perla :) zabieg jest tylko delikatnie odczuwalny, ale całkowicie bezinwazyjny a to najważniejsze. Rezultaty są szczególnie widoczne w udach i brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to polecam wam udać się do salonu urody www.centrum.med-estetica.pl Możecie tam się poddać zabiegom laserowego usuwania cellulitu. Zabiegi są bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w walce z cellulitem pomogła karboksyterapia. Świetna metoda! Polecam klinikę Skopia z Krakowa! Najlepsi lekarze medycyny estetycznej jakich spotkałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12097
w gabinecie Dermedika w Krakowie wykonują zabieg liporadiologię, są to silnie ujędrniające masaże mi pomogły z cellulitem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Velashape to bardzo dobry zabieg jestem pewna, że efekty będą widoczne. Kiedyś na tym urządzeniu pracowałam. Obecnie w gabinecie pracujemy na icoonie , który działa na zasadzie masażu podciśnieniowego, posiada mikrootwory w rolkach, które jeszcze lepiej rozmasowują tkankę. Przez to zabieg jest bardzo przyjemny, bo nie ma uczucia ciągnięcia skóry. Efekty mamy praktycznie przy każdej pacjentce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszym sposobem na walkę z cellulitem jest karboksyterapia. Próbowałam różnych metod, ale dopiero ona przyniosła odpowiednie rezultaty. Jeśli chodzi o miejsce to z całą pewnością mogę polecić klinikę loveSKIN clinic w Warszawie :) to właśnie tam udało mi się wreszcie pożegnać cellulit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzieś już tu czytałam i moim zdaniem najelpsze sa zabiegi z falą akustyczną - genialnie rozbijają tłuszczyk i cellulit, ja zrobiłam sobie serię w klinice Estetica Nova u dr Rybickiej i raz na jakis czas powtarzam, żeby ciało było jędrne - bardzo fajny zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Jeśli chcesz się pozbyć cellulitu bez używania skalpela udaj się do warszawskiej kliniki medycyny estetycznej Beauty Address i zainteresuj się zabiegiem karboksyterapii, który świetnie radzi sobie z cellulitem. Nie jest przy tym jakoś wybitnie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×