Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kalienta

Usuwanie cellulitu bez chirurgii

Polecane posty

Gość gość
Polecam pic dużo wody, trochę ruchu i peeling z oliwy ozonowanej z mielona kawą - rewelacyjne skutki! Ja ta oliwę kupiłam na https://od-natury.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośće
Polecam klinikę Bonadea!!! Nowoczesne zabiegi usuwania celulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikq
Ja również długo walczyłam z celulitem, aż zdecydowałam się na zabieg. Serdecznie polecam zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea Zabieg na cellulit modeluje sylwetke - dzięki temu mamy gładką jędrna skórę Zabieg jest Lepszy i nowszy od endermologii Personel jest bardzo dobry - 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaDasia
Ja polecam zabiegu usuwania celulitu w klinice Bonadea. To co potrafią zrobić to magia. W ofercie mają zabiegi na cellulit, modelowanie sylwetki, po których jedyne co zostaje to gładka i jędrna skóra. Jest to dużo lepsze i bardziej skuteczne od endermologii. Kadra jest bardzo doświadczona. Z tego co się do tej pory zdążyłam zorientować, mają tam fizjoterapetów z 10-letnim doświadczeniem, więc wiadomo, fach mają już w ręku. Polecam każdej dziewczynie i kobiecie, która nie widzi już dla siebie ratunku. Oni działają cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdahol
Miałam duże problemy z cellulitem po ciąży. Stosowałam różne metody masaż bańką chińską, peelingi ale nie bardzo to pomagało. Ostatnio znalazłam metody, które bardzo mi pomagają http://xurl.pl/jrZB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diacenta
@MikaCera Jasne, że ma ale też trochę kosztuje więc zależy ile chcesz na to wydać. Takie zabiegi trzeba te ż powtórzyć parę razy no ale z tego co słyszałam efekty są całkiem spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obecnie walczę ćwiczeniami, takie wykopy do tyłu, przysiady, rowerek, piję bardzo dużo wody oraz wcieam balsam Bioliq BodyFit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaCera
@Diacenta Właśnie patrzę że pakiet 4 zabiegów to jest 1600zł z hakiem więc tyle jestem w stanie wydać. To chyba wystarczy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaCera
@Diacenta Właśnie patrzę że pakiet 4 zabiegów to jest 1600zł z hakiem więc tyle jestem w stanie wydać. To chyba wystarczy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco polecam zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea dzięki niemu celulit znika szybko i skutecznie a skóra staje się jędrna i gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiam na oczyszczanie organizmu, algi, zielona herbata, chrom. Swanson Algi i BodyFit (Rodzina Zdrowia). I dużo, dużo pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciia94
byłam na pierwszej wizycie i jestem mega zaskoczona gdyż myslalam ze bede musiała isc któryś raz z koleji aby zobaqczyć efekty a tu juz po pierwszej wizycie skóra wyrażnie wygładzona ;-) bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie cellulitu to ja już w pewnym momencie byłam bezradna. Tyle drogich preparatów na tę skórkę kupowałam, że czasami to i pół wypłaty poszło..Ostatecznie efekt był dopiero jak się do gabinetu medycyny estetycznej na wizytę umówiłam, dokładnie do dr Agnieszki Ledniowskiej. Zaproponowała mi mezoterapię i od tamtych zabiegów mam po problemie, uda są jakby 10 lat młodsze, jestem szczerze powiem w lekkim szoku, że aż taki efekt udało się osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VelaShape III jest super! Do zabiegu przekonała mnie kolezanka, ponieważ regularnie ćwiczę i trzymam się diety, ale ciągle nie mogę schudnąć. Na pierwszy zabieg poszłam do kliniki Dr Legrand, na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona, ale efekty zobaczyłam po 2 tygodniach i od razu kupiłam cały pakiet zabiegów. Aktualnie mieszcze się w mniejsze spodnie a na pupie nie mam już cellulitu. Polecam! Aktualnie w Klinice Dr Legrand jest promocja na pakiety, więc jeśli myślicie o zabiegu to warto skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankai888
Bardzo sobie chwalę efekt po mezoterapii w kwestii mojego cellulitu. Wcześniej to różne kremy sobie wcierałam, ale pewnie jak każda kobieta wie...to jest pic na wodę fotomontaż, efekty są żadne. Co do mezoterapii to wykonywała ją u mnie dr Agnieszka Ledniowska. Znam ją już od dłuższego czasu, robię u niej też zabiegi na twarz także zaufana osoba. Mogę ją polecić, jest dokładna, zawsze ma czas dla człowieka żeby porozmawiać, wytłumaczyć i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padme13
jak wam nie straszna medycyna estetyczna, to możecie poczytać o zabiegach Alidya ;) w sumie to nie ma czego się bać bo zagieg jest prosty i praktycznie bezbolesny, a efekty na pewno lepsze niż jakieś kremy i masaże. cellulit też nie do końca jest związany z wagą, więc ćwiczenia nie zawsze będą rozwiązaniem problemu, sama znam dziewczyny w super formie, które walczą z pomarańczową skórką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medycyna estetyczna nie jest taka straszna, pod warunkiem iż wybierzemy odpowiednich fachowców i godny zaufania adres. Ja od kilku lat chodzę do salonu Denique, również do tamtejszego fryzjera i z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja Czuk
Ja również zmagałam się z cellulitem. Pozbyłam się go zabiegiem usuwania celulitu w klinice Bonadea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darialub
Dużo mam kompleksów ale chyba największym był cellulit. Piszę – był, bo wzięłam się za siebie i skorzystałam z tego co oferuje medycyna estetyczna a konkretnie mezoterapia. Polecam! Skóra na udach jest dużo gładsza, elastyczna, po prostu jędrna. Zabiegi robiła mi Agnieszka Ledniowska. Wystarczyło tak naprawdę trzy razy pojawić się u pani Agnieszki, więcej sesji nie musiałam powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutecznym sposobem na pozbycie się cellulitu jest seria zabiegów na urządzeniu Vacu Fitness, czyli tzw. spacer pod ciśnieniem. Warto też spróbować liposukcji ultradźwiękowej bądź dermomasażu. Wszystko to jest dostępne tutaj http://bioclinic.online/strefy/ w Centrum Zdrowia w Bioclinic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwanie cellulitu: Cellulit to zmartwienie wielu kobiet, najczęściej to zjawisko występuje po ciąży i porodzie. Jednak nie tylko. Zmiany które z czasem uwidaczniają się na skórze pod postacią cellulitu często są preludium do problemów z akceptacją samej siebie. Czujemy się mniej atrakcyjne, niedoceniane, ukrywamy swoje niedoskonałości pod ubraniami. A przecież chcemy być piękne, wyglądać młodo, cieszyć się życiem każdego dnia. Zadbaj o siebie już dziś. Pozbądź się tych problemów raz na zawsze, pomożemy Ci w tym! Aspekt medyczny: Podstawą redukcji cellulitu jest zmniejszenie powiększonych komórek tłuszczowych (adipocytów). Ich zbyt duża wielkość odpowiada za zaburzony przepływ w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, gorsze przewodzenie tkanki nerwowej oraz utratę elastyczności skóry. Mamy innowacyjny sposób na rozwiązanie twoich problemów z cellulitem. MAGNIFICO – Urządzenie łączące 5 rewolucyjnych technologii: Światło podczerwieni, Fale radiowe, Promieniowanie IR Masaż ssąco-próżniowy, Masaż mechaniczny, Droga Męczenników Majdanka 181, Lublin, Poland Telefon: 697 614 301 81 477 57 96 E-mail: pureclinic@pure-clinic.pl http://ckime.pl/usuwanie-cellulitu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie jestem bardzo zadowlona z endermologii. Wykonalam serie zabiegow w gabinecie New Life w Krakowie. Wczesniej robilam karboksyterpie ale nie widzialam zadnych efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela2345
Ja polecam zabieg maximus http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/zabiegi-wyszczuplajace/maximus-trilipo/ wiadomo trzeba wykonać pewną serię zabiegów nie ma nic tak za darmo ale efekt jest dla mnie zadowalajacy zredukowany cellulit o 75% widoczna poprawa jędrności skóry i ogólnie jej stan jest o wiele lepszy poza tym pani Abigail mega polecam fachowiec na wszystkie pytania moje odpowiedziała wszystko mi była w stanie wytłumaczyć mega polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Krakowie i w klinice http://jadoreinstytut.com wykupiła pakiet 10 zabiegów Endermologia LPG właśnie na cellulit i jestem po 4 zabiegu i efekty są już widoczne. Ciekawa jestem efektu po zakończeniu terapii. Cellulit był moim koszmarem mam nadzieje że już nie będę musiała na niego patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też rozważałam karboksyterapie , ale jak to u mnie zwykle bywa przed ostateczną decyzją zebrałam opinię u pań, które z tego korzystały, poczytałam i nie przekonałam się. Wychodzi na to, że karboksyterapia oprócz pozytywnych aspektów ma też przeciwwskazania, które u mnie przeważyły. Szukając czegoś skutecznego, ale i bezpiecznego wyszło, że zabieg Storz Medical jest najbardziej odpowiedni dla mojego cellulitu. Zabieg miałam robiony w Poznaniu w gabinecie salonu Good Time Day Spa (http://www.goodtimedayspa.eu/) a polegało to na dostarczeniu akustycznej fali uderzeniowej tam gdzie znajduje się cellulit. Zbliżam się ku końcowi całej serii i widzę, że rezultaty są zadowalające. Skóra jest gładka i fajnie ujędrniona. A moja radość jest nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na usuwanie cellulitu w salonie kosmetycznym Arkesia metodą Modente. Bardzo szybko daje efekt, sama byłam zaskoczona ;) Tutaj macie namiary na ten salon :) http://www.kosmetykawladyslawowo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×