Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kalienta

Usuwanie cellulitu bez chirurgii

Polecane posty

Ja mogę polecić masaż BOA . Chodzę do Multi Med w Warszawie . taki zabieg 🙂 Już po 2 zabiegach widziałam różnicę . Ogromnie polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 27.02.2019 o 15:59, Kinga333 napisał:

Ja mogę polecić masaż BOA . Chodzę do Multi Med w Warszawie . taki zabieg 🙂 Już po 2 zabiegach widziałam różnicę . Ogromnie polecam 🙂

Boa jest świetny, iel razy na nim byłaś w multimedzie? i ile Cie to ksoztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczka33

polecam zabieg falą uderzeniową! jeżeli chodzi o cellulit to nie ma nic bardziej skutecznego 😉 ja byłam na zabiegi falą Celar AWT w SC Beauty Clinic w Warszawie i jestem mega ale to mega zadowolona z efektów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja usuwałam celulit w Estell u pani Kasi Karlikowskiej urządzeniem Maximus. Polecam z całego serca!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luniiinka

Komórki macierzyste  z podczerwienią - nie ma lepszej metody !!!!!! Salon daje gwarancję skuteczności zabiegu. To nie jest zabieg na usuwanie tkanki tłuszczowe  !!! ale na znaczącą eliminację cellulitu - u mnie ok. 80% mniej cellulitu po 5 zabiegach. Spokojnie założę spodenki krótkie latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka

jeśli moge się wtrącić, ja z swojej strony bardzo zachwalam karboksytyrapie na celuit. Zero chirurgi. to jest terapia dwutlenkiem węgla i serio daje efekty. Cykl takiego czegoś i 80% celuitu uciekało ze mnie. Fajna alternatywa na zabiegi. Cenowo też fajnie. Dr Dethloff ogólnie ma fajne takie "bajery"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

Ja też jak Edyta, bardzo sobie zachwalam Dr Dethloff, jej ludzi i jej zabieg anty celuitowy tzn karboksyterapie. Zero chirugi, zero bólu. to jest przyjemne wręcz! u mnie 6 powtórzeń zredukowało do zera celuit, teraz przed każdym latem idę, pare cykli tego zabiegu i mogę latać po plazy w stroju niczym sexy ratowniczka wodna :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

Tzn, generalnie takie kremy stricte pod usuwanie cellulitu nie zawsze działają. Ja wypróbowałam wiele i w zasadzie fajne efekty to miałam tylko po serum od Bielendy slim cellu corrector z węglem i match tea. Przy odrobinie cierpliwości efekty są bardzo fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka34

U mnie kremy też się nie sprawdziły, dopiero zabiegi karboksyterapii. Polegają na wstrzykiwaniu medycznego dwutlenku węgla pod skórę, i super zadziałały na cellulit. Myślę, że warto się nad tym zastanowić bo mnie bardzo pomogło! Mieszkam w Łodzi i na karbo chodziłam do Laser Delux 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raskiina

Bez chirurgii to najlepiej rozbic sobie masaże albo body wrapping produktami takimi jak sinial. Tzn. ja robilam akurat nim bo zalezalo mi na 100% naturalnym i wegańskim, a poza rtym mialam po nim na tyle fajne i szybkie efekty, ze nie widzialam sensu zmiany 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Niektóre opracowania mówią, że miejscowej otyłości, cellulitu nie da się pozbyć do końca, ale to nadużycie. Sprawdzałam systemy fali uderzeniowej, konkretnie u nich www.teambeauty.pl/fala-uderzeniowa-lipo-shock-system i pomarańczowej skórki się pozbyłam w 100%. Gładka skóra, nie ma nawet śladu. Po prostu tłuszcz się rozbija. Po pierwszym zabiegu już widzisz, że coś się dzieje, a na następnych jest tylko coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila Belko

Jeśli się  dyskutuje na jakiś temat warto by coś wiedzieć chatkamoniki.pl naprawdę warto poczytać nie będzie to czas stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA

Wypróbuj 

CELLU-LIFT SERUM ANTYCELLULITOWE od Efektimy . Serum wygładza, poprawia elastyczność i jędrność skóry. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka
Dnia 30.10.2019 o 16:00, Gość KATARZYNA napisał:

Wypróbuj 

CELLU-LIFT SERUM ANTYCELLULITOWE od Efektimy . Serum wygładza, poprawia elastyczność i jędrność skóry. POLECAM

Ja też jestem bardzo zadowolona produktami od Efektimy nie tylko na cellulit , ale i inne produkty już testowałam i są super ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takie problemy jak cellulit świetnie się sprawdzają różne zabiegi. Domowo trudno sobie z nimi poradzić. Są nieinwazyjne, a efekty dają genialne! Mam doświadczenie z falą akustyczną Storz – mój cellulit po prostu zniknął! Przechodziłam cały proces w SCM estetic w Krakowie. Jak ktoś chce, to mogę podać namiary 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób to duża ilośc pitej wody i  Serum ujędrniająco – wygładzające z efektem antycellulitowym Body Positive Bielendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie hitem jest endermologia. Zaczęłam chodzić na zabiegi jakoś rok temu i chodziłam bardzo regularnie niestety z nieplanowana przerwą teraz przez tego wirusa. Moje ciało zmieniło się bardzo w tym czasie, a jeszcze dziewczyny z kliniki do której chodze (Vesuna w Krakowie) potrafią dobrze doradzić jak dbać o siebie na co dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2020 o 05:17, Milapia napisał:

Ja powoli przymierzam się do serii zabiegów w klinice Sekrety Piękna w Krakowie. Raczej nie zdecyduję się na liposukcję, ale nadal bardziej naturalnymi metodami można tutaj pomóc, a jest ich całkiem sporo

Kiedyś chodziłam tam na zabiegi związane z twarzą - całkiem przyjemna klinika.
Powiem szczerze, że ciężko mi się do tego przyznać ale domowe i naturalne sposoby na mnie już nie działają. Czuję lekką bezradność i obawę, że została tylko jakaś operacja. Szukam jakiegoś mniej inwazyjnego sposobu ale ciężko wybrać, chyba pora się przejść do specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że jakoś nie dokońca wierzę w te wszystkie cudowne zabiegi. Większość z nich, to nabijanie kasy i wmawianie kobiecie, że będzie rewelacyjnie. Jakoś celuit jak był, tak jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2020 o 16:18, kamila144 napisał:

Powiem wam, że jakoś nie dokońca wierzę w te wszystkie cudowne zabiegi. Większość z nich, to nabijanie kasy i wmawianie kobiecie, że będzie rewelacyjnie. Jakoś celuit jak był, tak jest. 

No sama nie wiem. Ja byłam w tych sekretach piękna co niektórzy piszą i po serii zabiegów czuje że jest o wiele lepiej. Próbowałam tych naturalnych metod, ale to średnio na mnie działało. Może na każego działa to jakoś inaczej? No nie wiem... w każdym razie ja widzę efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×