Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kalienta

Usuwanie cellulitu bez chirurgii

Polecane posty

Gość katarzynka213
Ja osobiście polecam klinikę Bonadea znajdującą się w Krakowie, a dokładniej zabieg usuwania cellulitu w tejże klinice, który był przeprowadzony przez magistrów fizjoterapii z 12stoletnim doświadczeniem. Zabieg ten nazywa się "ICOONE" czyli tzw. modelowanie sylwetki. Wystarczy nam już 10 do 15 zabiegów w dobrej cenie. 10 zabiegów to tylko 1 tysiąc złoty, natomiast 15 zabiegów to 1500zł+2 zabiegi gratis:) Bonadea to jakość w przystępnej cenie. Polecam wszystkim, którzy się nie zdecydowali, bądź nadal się wahają. Bonadea najlepsza jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziax82
Ja robiłam zabiegi w http://bonadea-krakow.net.pl/ Mają naprawdę świetną jakość a przystępne ceny, za 10 zabiegów zapłaciłam 1000zł ale gdyby ktoś potrzebował więcej to w cenie 1500zł oferują 15 zabiegów + 2 gratis! Jednak mają te 12 lat doświadczenia, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaZaw
Cellulit to moja zmora od wielu lat... Ćwiczyłam, odżywiałam się zdrowo, a tu nic. Ostatnio dostałam karnet od ukochanego na 15 zabiegów w klinice w Krakowie. Dwa miałam gratis. Bardzo mi to pomogło, a powiem szczerze, że zaczęłam sie sobie podobać. Klinika Bonadea ma świetny sprzęt i przystępne ceny. Wiem, wiem, zaraz będzie, że jestem podesłana czy cuś. Ja jednak wyrażam swoją opinię. Jestem zadowolona z ich usług. Mają 12 lat doświadczenia w fizjoterapii i to po mnie widać. Chętnie podesłałabym zdj, ale nie mam jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea, Zabieg na cellulit modelowanie sylwetki gładka jędrna skóra. Lepsze i nowsze od endermologii, 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na początek zacznij od stosowania dobrych kosmetyków naturalnych z kolagenem, np zerknij na Colway i Lagenko.pl gdzie sama często zamawiam. Mają bardzo fajny żel antycellulitowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Klinice Bonadea w Krakowie stosują modelowanie sylwetki Icoone Odbywa się za pomocą zintegrowanej technologii Roboderm, stymuluje każdy milimetr skóry.Pracuje 3 fizjoterapeutów z 10-letnim stażem, a więc doświadczeni.Skóra jest gładka i jędrna. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dużo popękanych naczynek, więc wszelkie zabiegi w których się zasysa skorę u mnie odpadały. Miałam robioną serię mezoterapii frakcyjnej, co tydzień jeden zabieg i muszę przyznać,mze moje nogi wyglądają teraz rewelacyjnie. Nie tylko nie mam cellulitu, ale skora ogólnie wygląda lepiej, ma bardziej wyrównany kolor i jest gładsza. Polecam zabiegi w Poznaniu w salonie Beauty Premium www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam o tej klinice, może dlatego, że to w Krakowie. Ja sobie poradziłam z cellulitem dzięki zabiegom mezoterapii z preparatem Revital Celluform, http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/49-likwidacja-cellulitu. Każdemu polecam, wcześniej stosowałam różne preparaty zarówno na zewnątrz, jak i te wewnętrzne, ale nie dawały efektów niestety. Teraz jestem w końcu zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraaater
A ja polecam zwykły/niezwykły kosmetyk cellu off Floslek. Cudownie działa i nie obciąża kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meido91
Miałam wykonywany zabieg Icoone na cellulit, przy okazji modeluje sylwetkę, a skóra jest gładka i jędrna. Jest to lepsze i nowsze od endermologii. W klinice Bonadea jest trzech fizjoterapeutów z 10 letnim doświadczeniem, więc można spokojnie się do nich zgłosić. Żeby dowiedzieć się więcej wystarczy w wujku google wpisać Bonadea Icoone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askija
Chyba nie da się całkowicie pozbyc cellulitu? ja sobie kupiłam masażer w sferisie i faktycznie jest mniej widoczny, ale mimo wszystko dalej go trochę widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InatkaInatka
Da się, da,tylko należy systematycznie ćwiczyć i się masować ;) . Dodatkowo warto pomyśleć o jakimś zabiegu. Znana wszędzie endermologia często zostaje w tyle jeśli chodzi o nowe rozwiązania. Osobiście używam kremów z masażerem i korzystam z usług krakowskiej Bonadei, która ma 10-letnie doświadczenie w zabiegach na cellulit. Poddaje działaniu niemal całe ciało i zauważyłam, że skóra jest gładka i jędrniejsza. Mam co prawda jeszcze coś do zgubienia, a "skórkę" do obrania, ale daje sobie czas. Najważniejsze, to wspierać się kosmetykami, zabiegami właśnie, cierpliwie czekać i powtarzać, aż w końcu zobaczycie efekt. Wiem, że fizjoterapeuci z kliniki pomogą mi zrzucić cellulit przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zaintrygował tytuł - to są chirurgiczne metody usuwania cellulitu? Jak? ;o Ja zmieniłam trochę nawyki żywieniowe i zrobiłam serię mezoterapii http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/49-likwidacja-cellulitu u dra Migały :) Zresztą za jego namową zmodyfikowałam nieco swoje przyzwyczajenia w jedzeniu i zaczęłam więcej pić, to ma pozytywny skutek także na skórę i włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina123456789
chciałabym polecić zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea - 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem doskonale spełniają swoje zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina2233
Polecam zabieg usuwania cellulitu w klinice Bonadea. Zabieg na cellulit, modelowanie sylwetki, gładka i jędrna skóra. Lepsze i nowsze od endermologii. Trójka fizjoterapeutów z 10 letnim doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Fa
Polecam skorzystać z zabiegu usuwania celulitu w klinice Bonadea w Krakowie.Stosują metody lepsze i nowsze od endermologii. Pracuje tu trzech fizjoterapeutów z 10 letnim doświadczeniem, dlatego śmiało można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie działa Cellu Off od Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na celulit pomogła mezoterapia igłowa antycelulitowa to się jakoś specjalnie nazywa ale niestety nie napiszę jak bo nie wiem. W każdym razie jestem dość leniwą osobą i nie chce mi się ćwiczyć czy coś w tym stylu żeby się pozbyć celulitu więc gdy dostałam od mojego faceta voucher upominkowy do wykorzystania w salonie urody to po przejrzeniu wszystkich zabiegów stwierdziłam że wykorzystam go na pozbycie się celulitu... I to był najlepsze co mogłam zrobić... Bez męczarni pozbyłam się celulitu. Byłam na trzech zabiegach w http://www.cziu.pl./ polecam wszystkim którzy męczą się z celulitem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia60
zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea Lepsze i nowsze od endermologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGP
Ja nie rozumiem po co usuwać cellulit takimi drogimi metodami jak endermologia czy coś. Przecież jeśli ktoś ma cellulit to znaczy, że o siebie nie dba. Żre jakieś chipsy, nie ćwiczy i generalnie prowadzi niezdrowy tryb życia. I teraz jak taka baba, ma jeszcze do tego kase i se pójdzie usunie cellulit to co sie stanie? jak nic w swoim życiu nie zmieni to ten cellulit wróci! TO BANKOWO! Wiem co mówię, bo prowadzę badania nad cellulitem od lat! Zapraszam tak w ogóle do mnie na bloga, możecie się o wiele więcej dowiedzieć niż z niejednego forum, gdzie same reklamy Klinik i kosmetyków, pfffff Cellulitowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda8842
Witam, ja na cellulit poleciłabym zabiegi (z tego co wyprobowalam (tabletki, kremy , pellingi itp nic nie pomoglo) w studio Bonadea , nawet po kilku tygodniach mozna zobaczyc efekty , w zaleznosci od czestotliwosci uczeszczania na zabiegi modelowania sylwetki , gładka i jędrna skóra gwarantowane :) Ta metoda , któraproponują jest zdecydowanie lepsza i bardziej innowacyjna niż endermologia i dodatkowo pracują tam fizjoterapeuci z ponad 10 letnim stażem :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bańka chińska Ci nie pomogła? Spróbuj używać co 1-2 dni, najlepiej z oliwką antycellulitową. Jeżeli to drugi stopień, ewentualnie początki trzeciego, to po 2-3 miesiącach nie powinno być już prawie nic widać :) Moja ulubiona oliwka (tania, duża i wydajna): https://drogeria.pl/product-pol-622-ZIAJA-oliwka-do-masazu-antycellulitowa-dzialanie-przez-masowanie-500-ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja jestem po pierwszym zabiegu Medshape i jestem bardzo zadowolona. Bardzo przyjemny zabieg. Jestem leniwa i nie chce mi się ćwiczyć dlatego spróbowałam z zabiegami, zobaczymy jaki będzie efekt. Czy ktoś z Was korzystał z Medshape?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit bardzo dobre doświadczenia miałam z cellu off od Floslek. Efekty widać było po dwóch tygodniach stosowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Krawiec
Gorąco polecam zabieg usuwania cellulitu w klinice Bonadea. Zabieg na cellulit wymodelował moją sylwetkę, skóra jest gładka i jędrna. Miałam wcześniej endermologię i nie dała takich efektów. Możemy korzystać z usług 3 fizjoterapeutów z 10 letnim doświadczeniem więc mamy pewność że jesteśmy we właściwych rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony gość
polecam usuwanie cellulitu w klinice Bonadea. Po zabiegu skóra pozostaje gładka, jedrna, pracuje tam trzech fizjoterapeutów z 10 letnim doświadczeniem, wszyscy są bardzo mili, lepsze i nowsze od endermologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×