Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorcia wawa

Szukam książki kucharskiej dla POCZĄTKUJĄCEJ możecie coś polecić? Proszę

Polecane posty

Gość dorcia wawa

Wstyd mi już, że co wszystko wychodzi nie takie, nie smaczne, nie jak u mamy teściowej czy babci. CHCĘ SIĘ NAUCZYC SMACZNIE GOTOWAĆ. Proszę poradźcie mi jaką książkę kupić?? Lubie tradycyjną kuchnię nie drogą. Nic w stylu krab z awokado ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia wawa
A konkretniej? Jest bardzo dużo tego typu książek, planuje zakup poprzez internet bo w mojej mieścinie nie ma więc nie bardzo mogę przejrzeć te książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj wznowienia KUCHNIA POLSKA PWE, ja mam wydanie XLV z 2000r. To ta ktora juz od 1947 sie ukazuje. Kazde nowe wydanie jest uaktualniane i przepisy sa upraszczane. Ta ksiazka jest "biblia" wszystkich ksiazek kucharskich. Kazda szanujaca sie pani domu musi taka miec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a musisz miec ksiazke?? w necie sa miliony przepisow i to czesto z komantarzami innych - np na o2 w dziale kuchnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellllkkaa
Z tymi przepisami z netu bywa baardzo różnie... już nie raz sie "przypaliłam" bo tyle pozytywnych komentarzy a wyszło beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla początkujących-polecam
,,Nastolatki gotują,, - Sabina Witkowska Mam 40 na karku i nadal często do niej sięgam :) Prosto napisane, proste, najczęściej gotowane potrawy- polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o przepisy z netu to bardzo często są beznadziejne ja mam w zakładkach dwa blogi które wg mnie mają ciekawe i dobre przepisy, zawsze mi to wychodzi tu jest kuchnia polska z PWE http://www.ceneo.pl/78812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą o nastolatkach mam, ale nie korzystam Kuchnia polska- zdarza sie, szczególnie ciasta (uwielbiam piec :) ) Mam taką cienką, w ktorej są podstawy (cisto na pierogi, kopytka, ryba po grecku, befsztyk) ładnie wydane i przejrzyscie- napisała ją Romana Chojnacka. Generalnie zauważyłam, że z takich biblii korzystma mniej (bo wielkie, cieżkie i trzeba sie naszukać) prosciej i szybciej wpisać kilka składników w google i skleić klika przepisów w jedno (to mnie jeszcze nigdy nie zawiodło :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×