Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

jeszcze na moment;) Kimizi- Kubus tez wszedzie wchodzi, wspina sie, z pufami na tapczanie szaleje, wchodzi na oparcia no i tez dzisiaj gwizdnal na podloge i grochy.... ale szybko zapomnial bo potem znow wariacje te same;) a co do wloskow tez Kubus ma takie malutkie na nozkach. Babeczko- ja tez uwliebilam obdarowywac prezentami i nie chodzi o bog wie co wielkiego ale o ta radosc i usmiech zobaczyc jak prezent trafiony:) a my wyprawiamy 2 latka w przyszla niedziele i moja mama przytlatuje w srode:D juz nie moge sie doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimizi moj dzordz to by najchetniej obdarował tylko nas:) bo nie chce mu sie myslec ale jak ja wymysle to pozniej zadowolony, wymyslam prezenty nawet dla jego rodziny::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku hihi wy zaczynacie sezon 2 urodzinek a chyba ja go kończe:) e ja z mamunia mamy czas bo nas urodznki czekaja w nastepnym roku dopiero:) Kimizi wyszalej sie kochana i nie zabieraj dziecia przemycanego alkoholu:) Słowo alkohol....zawsze jak je pisze to mam przed oczami moj plakat w podstawówce na temat alkoholu i sam ryzunek był najlepszy i dostałam 6 ale na wystawe sie nie dostał bo wstyd wielki napisała '.....alkochol....'' przez ch :) i wogóle nie wiedziałam o co chodzi byłam swiecie przekonana ze sie tak pisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Za mną bardzo ciężki tydzień. Najpierw Dawidek nam się rozchorował a później 2 urodzinowe imprezy mojego męża. Na szczęście imprezy i choroba Gwidzia już za nami więc jutro odpoczywam:) Za 2 tygodnie moje urodziny i już teraz goście się wpraszają. Może to zabrzmi zle ale dla mnie to żadna radość stać 2 dni przed garami obsługiwać gości przez cały wieczór i jeszcze po nich posprzątać. Wolę nie obchodzić urodzin. Na urodzinach męża też nie wyszłam tak żle ( nie licząc tych ciężkich zakupów) Piter dostał kask na quada niestety trochę za mały więc będę miała ja:) Czytam Was mechanicznie bo uwielbiam Was jednak brak mi weny i napisałabym ochoty ale nie do końca będzie to prawdą. Po prostu znamy się tak długo ze czasami chciałabym podzielić się z Wami jakimiś moimi problemami ale wiem że internet to nie jest odpowiednie miejsce więc siedzę cicho. Dawidek ostatnio pokazuje różki i nie do końca sobie z tym radzę. Nie wiem jak mam reagować na jego niepoprawne zachowanie. Będę musiała chyba trochę poczytać o buncie 2 latka. Pia w sumie od tak dawna Piter jest na diecie że wszyscy przez to jemy zdrowo. Chociaż od pewnego czasu pojawiły się potrawy typowo polskie. Mąż chyba też miał już dosyć ciągłego domawiania sobie przyjemności z jedzenia. Ale jeżeli nie masz pomysłu na dania to polecam soje, w każdej postaci. Doskonale zastępuje mięso a jednocześnie jest sycąca. Ja uwielbiam flaki sojowe, kotlety, gulasz. Uwielbiamy soczewicę i ciecierzycę. No i ryby które można podać na 100 sposobów A jak czułam że dieta staje się monotonna to robiłam warzywa z owocami morza. Zdrowo i bardzo smacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczko Zuzu modelka:))uwielbiam kolor oczu Czarka:)) Myszko Julka jak aniołek-a Ty kwitnąca!!! Dodalam fotki P.S.Zosia tez wczoraj spadla z łózka,5 cm od grzejnika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham Wam kochane ale nie moge posiedziec bo mezyk ma dniowke a ja sama z dziecmi - chorymi :o Aneta od wtorku do szkoly nie chodzi bo oczka ropieja z nosa ropa na kilometr i kaszel jak gruzlik w poniedzialek znowu do lekarza ide bo nei moge tego sluchac wczoraj przynajmniej dala sie w koncu przekonac ze jak wypluje ta flegme to nie zwymiotuje i teraz sama chodzi co jakies dziesci minut i odpluwa - przynajmniej tyle :) Marta od wczoraj to samo z noska ropa kaszel okrut=ny i maruda taka bo nie wie co zrobic ze soba jak tak nos zatyka i wczoraj jak maz przyszedl z pracy skonczyla z nim jesc kurczaka troche bo obiadek byl beee ze mna i tak sie w niego wtulila uryczana ze moment zasnela Bidulka moja:( W tym tygodniu mam ostateczna rozmowe z landlordem juz takie ultimatum bo byly 3 ekipy od ocieplenia i zero decyzji a zima za pasem w nocy mamy minus a rano w pokoju 15-16 stopni mimo ogrzewania w nocy wlaczonego na godzinke bo w dzien grzeje 3-4 razy po 2 godziny tak zimno jest :( a na noc jeszcze dmuchawa dogrzewamy Paranoja jakas :o Znajomy dal nam cynk ze jego landlord bedzie mial pare domow teraz do wynajecia w listopadzie wlasnie wiec calkiem mozliwe ze jak nie ociepla to juz mowimy ze szukamy oficjalnie domu i sie wyprowadzimy za tygodniowym wypowiedzeniem bo to jest kpina zeby tak marznac i dzieci tak chorowaly 😡 w dodatku sasiedzi za sciana juz sobie tak nagrabili ze nie chce byc w ich skorze jak maz ich dorwie :P z piatku na sobote do 1 w nocy tlukli sie w garazu mlotkami pilami itp a balange mieli do 6 rano na bank bo maz szedl do pracy to jeszcze byly smiechy i trzaskanie drzwiami :o Ehhhh i znowu sie zale :o ale mamy powoli tego dosyc powiedzialam ze ostatni sezon jestesmy w tym domu jak nie znajdziemy nic do swiat to wyprowadzamy sie po skonczeniu umowy w marcu Trudno jakos damy rade gorzej jesli bedzie trzeba Aneci szkole zmienic :( nie wiem jak ona to przeboleje... Ze mna znaczy moim zdrowiem jako tako poki co choc martwi mnie conieco to ze juz mi sie skurcze pojawily i nie moge sie doczekac wizyty 23ego. Przelecialam tylko Was na szybko bo dziewczyny juz wolaja Wspolczuje wszystkich upadkow gratuluje wybranych prezentow trzymam kciuki za wkrotce rozpakowujace sie zdrowka dla chorowitkow, wogole wszystkim wam zdrowka zycze i ciepelka Mamuniu - trzymam kciuki za pomysl na biznes i oby wypalilo -pozniej doczytam ;) Odezwe sie jak dam rade moze wieczorkiem skrobne jak mezyk wroci z pracy. 👄 Buziole kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ obiad gotowy, Kubus zasypia, maz u sasiada na formule. a ja mam labe:) szukam naklejek na sciane dla Kubunia hehe jednak- i nie umiem znalezc a mialam takie upatrzone i skonczyla sie licytacja. a chcialam podwodny swiat.... Kessi- szkoda slow na tych majstrow i szkoda Waszego zdrowia, nerwow. my tez bez ogrzewania, tyle, ze za dnia mimo zimna na dworze w domu jest goraco tak slonce nagrzewa ale wieczorem zimno i przydaloby sie zagrzac ale lipa, nie dziala ten piorunski gaz😠 zobaczymy co jutro ten nasz spec wymysli:O dzialajcie z tym nowym domkiem bo jak przez caly rok nic nie wymyslili to watpie, ze cos wymysla. buziaki dla dziewczynek i zdrowka. Samodamo- ja tez nieraz mam ochote sobie popisac "cos" wiecej ale czuje blokade jak sobie wlasnie pomysle, ze kazdy moze tu zajrzec. a jak Wiktorek? jeszcze cos mialam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodamo- dawalas juz moze owoce morza Dawidkowi? bo ja uwielbiam krewetki i czesto nam robie ale poki co cykalam sie podac Kubuli bo wyczytalam, ze ponoc silnym alergenem sa, a zdrowe to to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko- widac, ze wesolo masz w domu. fajnie sie bawia razem Twoje dzieciaszki ( ehhh az mi sie zachciewa, serio coraz czesciej o tym mysle;) ) Zuzia pozuje jak prawdziwa modelka:) Myszko- i kolejna modelka, jak sobie usta maluje:D a Ty wygladasz po prostu pieknie:D Mamuniu- nie no hehehe te nasze dziewczynki to wszystkie modelki:D i jaka slodka minka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co myslicie o 6 albo 8? http://allegro.pl/show_item.php?item=1313145013&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.|%0D%0AAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3EAllegro+%E2%80%BA+Moje+Allegro+%E2%80%BA+Moje+zakupy+%E2%80%BA+Obserwowane+oferty%3A+%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E.%3C%2Fi%3E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmyw połowie przeprowadzki. Część rzeczy już wywieźliśmy do nowego domu ale szafy, łóżka, pralkę itp przewozimy jutro więc wszystkie pódła stoją w salonie bo nie mam jeszcze szaf żeby wszystko rozpakować. Powoli tam sprzątam. Na razie walczę z kuchnią. Wczoraj obwąchałam się tyle chemikaliów że szok. Mam nadzieję, że pod koniec ciąży to już małemu nie zaszkodzi. Kimizi - Dzieci w tym wieku przechodzą bunt dwulatka. Niektóre znoszą to lepiej inne gorzej. Mój Kajtek - szkoda gadać. Prawie codziennie ryczę o to bo mam wrażenie, że moje dzieck omnie nie kocha. Tylko tatuś i tatuś. Od dłuższego czasu tak jest a teraz to już tragedia. Szkoda słów. To materiał na dłuuuugą opowieść a nie chcę się teraz jeszcze dołować. A co będzie jak urodzi się Kubuś, a do tego nowe mieszkanie.... Powariujemy wszyscy :( Brzuch mam już nisko, mały mniej się rusza, schudłam troszkę ponad kilogram. Same objawy zbliżającego się porodu - a ja ściskam nogi ile wlezie, żeby doczekać choć do środy. Idealny byłby czas między czwartkiem a sobotą. Bo może do tego czasu cokolwiek zrobimy w tym domu. Nie wiem kiedy będę miała internet. A najlepsze jest to, że w tym domu moa komórka prawie nie ma zasięgu... Odcięta od świata.... Dół jak ch.j...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo prawie poweekendowo :) Duśka zdrowa! :D weekend bardzo rodzinny, było milusio ;) szkoda, ze jutro do pracy... i znów w kółko... Goniu napewno nie jestes w ciąży ;) a u mnie ostatnio spóźniał sie tylko 3 dni ;) ale jak miałam jakies 18 lat ;) to spóźniał mi sie ponad miesiąc! ile ja sie testów narobiłam :o wszystkie negatywne, poszłam do ginekologa i mówię mu co jest i ze test negatywny a ten mnie zbadał i mówi, ze macica powiększona wiec cosik tam sie dzieje (usg nie miał) i mówi mi, zebym jeszcze raz rano zrobiła test "bo wie Pani, licho nie śpi" ;) a my mielismy jechac za kilka dni do Włoch na wakacje i pytam go co robic?? a ten mówi: jak bedzie negatywny to jechac. a ja: a jak bedzie pozytywny??? a on: ja bym pojechał ;) to moga być takie ostatnie wakacje w Pani życiu..." no masakra! ;) ale oczywiscie test negatywny. pojechalismy z Dzordżem do Włoch i tam po kilku dniach dostałam okres, ale taki ze dosłownie krew mnie zalała :o Mamuniu trzymam mocno kciuki, zeby wypaliło :) Kimizi - Nadia tez ma włoski na nogach i rączkach - a byłam z nią u endokrynologa z powodu tego cycusia i kazałam zwrócić uwage na wloski i powiedział ze to normalne i niektóre dzieci tak mają ;) moja chyba ma to po tatusiu, bo Dżordż kudłaty a ja na rękach, nogach, pod pachami i w ... no wiesz gdzie ;) mam tyle włosów co kot napłakał... jak bym sie uparła to bym nie musiała nóg w ogóle golić ;) i pomyslał by kto, ze prawie czarna brunetka z burzą włosów na głowie ;) nie ma reguły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi prosze Cię uwazaj na siebie! a z tym ogrzewaniem to przeginka... Babeczko heheh twoje dzieciaki mają takie diabełki w oczach ze tylko sobie moge wyobrazic jak masz wesoło ;) Myszko - Julcia jest przesłodka a ty wyglądasz uroczo z brzuszkiem! Mamuniu ale zadumana panienka! :) jaka rozmarzona buźka ;) W.Kaśka, Myszko - trzymam kciukasy za szybkie rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas zacząć nową stronę! no raz!! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ? i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciłam fotki ;) . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . bedzie nowa strona??? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... meaaa - jeszcze z dwa dni posiedzimy na tej stronie :-P ( no ,dobra dwa wpisy :-) ) Jajcarskie miny robi Nadia do aparatu a Ty masz fajny widok z okna w pracy :-) mamuniu - sliczne ujecie na tym zdjeciu Zosi przy oknie ! Babeczko - u Ciebie jak zawsze wielka radosc a z Zuzia beda sie chcieli wszyscy kolegowac bo bedzie miala najlepsze pomysly do zabawy :-P Samadama - dziekuje za podpowiedz, musze sie chyba przygladnac przepisa bo nigdy nic nie zrobilam z tofu czy soji , zwlaszcza, ze maz juz chyba 4 tydz. wytrzymuje bez miesa i mam powazne obawy, ze mu to zostanie na dluzej. Kessi - nie uwierzysz ale ja juz stracilam rachube i nie wiem ile razy sie przeprowadzalas czy szukalas nowego mieszkania jak z nami piszesz ... Zycze Wam cieplego domu :-) My mielismy w sobote urodziny Julki, zorganizowalismy je w muzeum i bylo tak fajnie, ze wszystkie pannice wprosily sie na przyszly rok co mi pasuje, bo nie mialam zamieszania w domu. Przez godzine zwiedzaly z przewodnikiem wystawe dopasowana do ich wieku a nastepna godzine lepily w glinie. Trzecia godzine wracalam z nimi do domu bo syn z samochodem utkwil w korku wiec musialysmy sobie radzic i poszlysmy na pociag. Druga grupa pojechala z mezem innym samochodem i po drodze sie klocily, ze my mamy lepiej :-P Teraz jeszcze tylko urodziny sredniaka i zaraz po nim dwa latka Pascala ! Nie moge uwierzyc, ze on juz tak duzy ! Aktualnie jest chory, tzn. poza goraczka nic nie ma i nie wiem czy mnie zrozumiecie ale jest mi z tym wspaniale ! Caly dzien sie do mnie tulil !!! Nic nie zniszczyl, nie musze za nim biegac i pilnowac bo jedyne co robi to sie we mnie tuli - lezy brzuchem na moim brzuchu i chce byc glaskany! - taki koteczek malutki, kochaniutki :-P Choc na mala chwile mam inne dziecko w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pia zdrówka dla Pascala, hie hie wiem o czym piszesz, :) Meaa nie udało sie przeskoczyc do nast stronk:) :D fajne ze problem z kaszelkiem minął. U nas weekend tez fajnie, wczoraj 18 st bez wiaterku wiec na obiad pojechalismy do mamy na rowerach, jak wracalismy Zuzia usneła 200metrów przed domem w foteliku:) Przełozyłam spiocha do wózka i spała i spała i spała az ja musiałam wybudzic bo po 17 było a ona jeszcze by spała heheh a pozniej aj bym siedziała z nia Bóg wie do której:D Wykąpała dzieci i Czarek padł jak mucha:) Zuzu pofikała ALE O 22 JUZ SPAŁY:) Siedze i popijam kawe a Zuzu je płatki kukurydziane na sucho z.....podłogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał dzis przyjsc murarz zeby kominy pomurować nowe bo te sie sypia i musiałam ogarnac wejscie na strych itd okazało sie ze nie bedzie go bo samochód brata mu zabił:( KOminy sponsoruje jaszczura my zł nie dokładmy....nawet nie mam mowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia jeśli mój by się do mnie kleił kiedy jest chory to teraz z pewnością wypuściłabym go na dwór w samych majtach. No po prostu przez to jego zachowanie nie mam motywacji do porodu. Jak sobie pomyślę, że Kuba za 2 lata tak będzie się w stosunku do mnie zachowywał to mi sie męczyć podczas porodu nie chce... Jezu jak to boli. No codziennie rycze. Depresja przedporodowa. Ciekawe co będzie 'po'. Gdybym w tej chwili (na takim etapie z Kajtkiem) miała się zdecydować na drugą ciążę to na pewno nic by z tego nie było. Swoją drogą świetny pomysł na urodziny w muzeum. I to lepienie z gliny... sama bym sobie na takie coś poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja jestem usprawiedliwiona,bo wczoraj zalało nam łazienke i dzis od rana mam tescia w domu,przepycha rury+byłam zanieśc podanie o pracę.W czwartek porawdopodobnnie rozmowa,jutro ide zanieśc kolejne i...kurde,wolalabym ta druga prace,bo jest do 15-tej,choc mniejsza kasa...zobaczymy,nie wiadomo czy wogole cos wypali,ale w głowie juz mysli sie zbierają:)) Pia zdrowka dla Pascala,ale żeby juz milusi taki został:)) Mea oblukam fotki pozniej Kessi przeginają z tym ogrzewaniem,a raczej jego brakiem:((rozmwaiaj z landlordem ostro:albo zrobi ocieplenie albo wy szukacie domu. No i niech dziewczynki szybko wyzdrowieja-biedulki:(( Moja Wiki chora tez tzn ma kaszel suchy,ale taki glosny i nie poszla do szkoły,zaaplikowalam jej witaminy,syrop,nakupiłam sokow +owoce i siedzi w domu.Zposka ma sie całkiem dobrze,ale rzorabia coraz bardziej i straszny z niej uparciuch. Myszko pomachaj:)) Asik?? Mamaolka???co tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia no i super macie z takimi pomysłami na urodziny itp,jak sie mieszka w małej dziurze to masakra zeby cos wymyslić-epoka węgla kamiennego:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak mnie głowa dzisiaj boli:( Dopiero poniedziałek, a ja już zmęczona ... Póki pamiętam, dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi w spr. tych włosków na nogach - uspokoiłyście mnie:) Meaaa - faktycznie aż trudno uwierzyć, że Ty z taką bujną czupryną w innych miejscach masz cienkie owłosienie. Ja mam mało włosów na głowie i do tego średni blond, a za to brwi brunety, zawsze się fryzjerki dziwią jak mówię, że to naturalne niefarbowane. Chciałabym żeby Lenka miała ładniejsze włosy niż ja. Oglądałam zdjęcia w albumiku, dziewczyny są śliczne i jak się zmieniają:D A my po półmetku, było super, poza tym, że poczułam się jak stara kwoka. DJ puszczał taką łupanę, że normalnie stresa miałam jak ja z tymi czortami zatańczę, bo ledwo przyszliśmy, a już mi jeden rzucił "Niech się Pani szykuje":D No ale jakoś dałam radę, powykręcali mnie we wszystkie strony i chyba pierwszy raz w życiu bawiłam się dobrze na imprezie z tańcami:D Wredna Kasiu >> no to mi pasuje, to u nas bunt dwulatka w pełni:o Tylko Lena zrobiła się przylepa do mnie, choć do niedawna tatuś był niezastąpiony. Ale to może też przez to, że teraz na pełnych obrotach, codziennie zostawiam ją u mamy i pewnie Lenka najzwyczajniej w świecie tęskni. Amorku >> mi podobają się bardziej te 8, bo tam więcej tych wybałuszonych oczu rybich, a to zabawne i słodkie:) Jejciu jaka ja padnięta jestem, a jeszcze mnie korepetycje dzisiaj czekają ... teraz mam karę za to leżenie przez 9 m-ęcy podczas ciąży. A nie pisałam Wam, miałam swoją pierwszą hospitację w nowej szkole i to na ... godzinie wychowawczej:o I zostałam sprowadzona do parteru, żeby mi się czasem nie wydawało, że taka super nauczycielka jestem:o no ale cóż, trzeba sobie uwagi wziąć do serca i brnąć dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea super fotki:)) Kimizi zapomnialam Ci napisac,ze Zosia tez ma takie tyci włoski:))luuuziik:)) Hm..mam orzech do zgryzienia...jedna praca(salon sprzedazy tel):w domu bede na 19,wyjsc trzeba o 9-9:15 rano,w drugiej(kancelaria komornicza)...jak w obozie pracy:zero rozmow,mnostwo latania np przygotowac 1000(tak!!!tysiąc) szt akt w ciagu dwoch dni(akta znajduja sie na 2 poziomach!!),nie ma słów:nie wiem,nie umiem,dopiero sie ucze,nie moge znalezc..jedyny plus to godz7-15,jutro mam tam rozmowe,mąz mowi,zebym dała sobie spokoj i szukała dalej.Własnie dzwonilam do mojej koleżanki,ktora tam pracuje i mowiła,ze gdyby nie kredyt to dawno by się zwolniła:(( Ja jej mowiłam,ze chce pracowac,nie musze nawiązywac przyjazni w pracy,wiec mi na paplaniu nie zalezy-będę móżdżyc całą noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - 100 lat dla Kubusia naszego pierwszego solenizanta 🌼 Zdrowka duzo i niech rosnie duzy i silny ku uciesze rodzicow noi czego by mu jeszcze życzyc?? hmmm moze siostrzyczki? :P Buziaki od cioci Kessi i Martusi 👄 sorki ze tak wpadlam ale mam Marte na kolanach wiec teraz nici z pisania a mezyk juz spi :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia >> u nas jest jedna kancelaria komornicza i właśnie ... masakra:( Nie wiem czy to ten charakter pracy, ale tam też kobiety się non stop zwalniają, jest taki przesiew pracowników, że szok. Ja wiem, że Ty bardzo chcesz i potrzebujesz pracować, ale Mamunia nic na siłę, posłuchaj męża. Ja pracowałam w miejscu, gdzie mi się bardzo nie podobało i mimo, że praca lekka, banalna to sam charakter pracy i atmosfera doprowadzały mnie do łez. Początkowo było fajnie, bo miałam pracę na miejscu, ale szybko zaczęłam dostrzegać minusy tej pracy i z dnia na dzień męczyłam się coraz bardziej. Trzymam kciuki za Ciebie, żeby jak najszybciej trafiła Ci się wymarzona praca!!! Amorku >> dołączam do życzeń dla Kubusia i dla Was, żeby ten uroczy szkrab rósł Wam w oczach zdrowo i żeby był dla Was pociechą:D Oczy mi się kleją, idę spać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×