Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

ojj to prawda, ciągle wychodzę do kibelka a najgorsze jest nocne wstawanie, przynajmniej jak do karmienia..... a jaku brzuch sie robi wielki, jak balon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wychodzi ze masz malo tluszczu w tluszczu:);) wysoka jestes wiec 70 kg to nie jest duzo nawet bez odchudzania.ja 155 i mi 60 kg wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tłuszczyku to ja mam ,ta cholerna oponka mnie trzyma:) Ja musze miec 63 ale tym tempem może do grudnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie palaszuje warzywka mieszanke chinska z piersia i przyprawami.pychotka.mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadłam własnie mój ulubiony serek wiejski mój pierwszy posiłek w domu zjem fasilkę szparagową i cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha..., nie kpij ze mnie koleżanko:) Zapraszm na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka moze byc:) i wcale nie kpiepo prostu mam siostre 172/65 i jak na moj gust to niezla lufa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja.................maly paczus i gdzie tu sprawiedliwosc na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam siostre 170 cm i 55 kg - i gdzie tu sprawiedliwość??? ale pocieszam się tym że ta siksa ma 17 lat a ja 29:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 24 ...urodza dzieci to sie troszke zdefasonuja:) albo i nie:) one byly po nas wiec nam poszlo w rozum i sadelko dla nich zostal ubogi material genetyczny czyli same gnaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my już po dzieciach... i będziemy niedługo super laski a potem one będa się męczyć z Dukanem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem taka jedza oby nie musialy zamierzam wlasnie robic protomajonez zobaczymy czy zjadliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🌼 widze ze tu ostra dyskusja co do diety po urodzeniu dzieci,nie straszcie mnie bo ja przed i jak pomysle ze bede sie zmagac z nadwaga to strach mnie ogarnia,tyle lat kontroluje wage a tu ciaza hormony i kto wie jak bede wygladac wrr..nie znioslabym +20kg sprzed lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala0484 chudzinko ty masz moze ze 3 kilo do zrzucenia a ja ech:( wlasnie zrobilam protomajonez-wyszedl mi ok konsystencja tez. smak obrzydlistwo zaraz wywalam go do kibla.wole juz salatke z jogurtem niz to.bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala 0484 schudnac mozna zawsze przy odrobinie wysilku.a dziecko to bedzie twoj najwiekszy skarb zreszta pewnie za jakis czas sama sie przekonasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga jest jaka jest ale mysl ze przede mna jescze ciaza mnie martwi bo mam tendencje do tycia i co z tego ze przez 7 lat panuje nad waga jak ciaza zrobi ze mnie wieloryba-oczywiscie ja mam taki plan zeby w ciazy sobie nie folgowac i jesc zdrowo ale unikac tlustych potraw i slodyczy ale jak bedzie to sie okaze,w sumie jak zaczelam brac tablety anty tez sie balam ze przytyje i bede wygladac jak pulpet ale nie przytylam od hormonow wiec moze nie bedzie tak zle hehe ale sie rozpisalam refleksje przyszlosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cale zycie mialam problemy z waga w ciazy sobie pofolrowalam i efekty niestety zostaly do dzis.jesliteraz zdecydujemy sie na 2 dziecko to napewno bede unikac weglowodanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaamii wierze bardzo ze tak bedzie jak piszesz-na razie dorastam jeszcze do tego faktu ale powolutku instynkt macierzynski sie zbliza bo juz az tak nie przeraza mnie ciaza jak kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem załamana moja mała ma zapalenie oskrzeli z podejrzeniem zapalenia płuc, nie wiem czy nie wylądujemy w szpitalu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu...to szczerze wspolczuje,te chorobska sa okropne,oby wszystko bylo dobrze i nie doszlo do zapalenia pluc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa i jak córeczka??Mam nadzieję że mimo wszystko siedzicie w domku?? A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem ;) mam nadzieję że córcią Małej jest już lepiej... u mojej udało się interweniować gdy zapalenie oskrzeli dopiero się rozpoczynało. teraz skręcamy szafy, więc za bardzo nie mam czasu. zajrzę wieczorkiem papatki ps dzisiaj niestety 0,4 kg do przodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki kochane!!! :) jesteśmy w domu, całe szczęście tylko zapalenie oskrzeli i zastrzyki, ale stracha miałam ,do 24 przesiedziałam w szpitalu , badania prześwietlenie itp, mala się opłakała za wszystkie czasy ale całe szczęście nie musiałyśmy zostać w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczęta!!! Przede wszystkim zdrówka dla chorowitek zycze!!! pogoda teraz taka nijaka własnie, raz ciepło a raz zimno...ehhh Ja dzisiaj wystartowałam w Dukanem...waga 69,3...:( mam nadzieje że się uda... bede tu na pewnoe zagladać jesli moge oczywiście :) pozdrowionka i miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×