Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

ja tez lubię nabiał, a jak jestem na pp to jakoś inwencji nie mam co do obiadów, najbardziej mi brakuje owoców mi waga waha się 67-68kg stopkę zmienię 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki, ja dopiero po sniadanku bo jakos wczesniej nie chce mi sie jesc :O dzis P+W ale jakos nie mam weny ech...buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 dzien ;) nie wiem jak Wy ale ja ciągle głodna , nie moge sie najesc chociaz sporo zjadlam tego wszystkiego i chce mi sie chleeeba...... myslalam ze bedzie łatwiej a tu sie zapowiada ostra walka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa19 mam Cie na NK:) od ubieglego tygodnia bodajze...:) brzuchole dzis zaliczone;) nie odkladam juz na wieczor tylko jade w ciagu dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka11
dzieki za rade maallla19 napeweno sprobuje, ja jestem juz od 7 dni na diecie i narazie dwa kilo w dol! Malutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka11
Podaje przepis na błyskawiczne ptasie mleczko jak ktos ma smaki na słodkie :) Błyskawiczne ptasie mleczko kawowo-migdałowe 150 gr jogurtu 2 łyżeczki żelatyny 2 łyzeczki kawy rozpuszczalnej słodzik 1/4 szklanki gorącej wody kilka kropli aromatu migdałowego Żelatynę rozpuszczamy w gorącej wodzie, dodajemy kawę, aromat, słodzik sypię na oko), pom przestudzeniu dokładnie mieszamy z jogurtem i wkładamy na godzine do lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! ja zjadłam kurczaczka z sosem czosnkowym i jak wróci mężuś to mnie przechrzci ;) co tam u Was? pewnie ostro ćwiczycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyciula odezwij się na NK to będę wiedziała która to ty :) sorry za zamieszanie :) ja jeszcze nie ćwiczyłam ale mała tylko uśnie to jadę brzuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koebietki ja wlasnie druga kawke pije, wczoraj niestety nie jezdzilam na orbitreku ale A6W zrobilam i normalnie czuje brzuszek jak sie ruszam ech te zakwaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja nadal was poczytuje...i w sobote mam zamiar zaczac... w piatek na zakupy jutro jeszcze zerkne do ksiazki i mam nadzieje ze w sobote mi sie uda zaczac.. bo juz nie mam siły do swojej wagi :( gratuluje wam utraconych kilogramów :) i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam ten przepis na serniczek (pieczony) , patrzę w przepis a tam otręby "zmielone na pył" :o a ja nie mam młynka :O alllllle przesiałam otręby przez drobniutkie sito i zdobyłam ten "pył" ;) teraz serniczki w foremkach do mufinek się pieką i pięknie pachną :D miła odmiana od sosu czosnkowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olensja, jak będziesz robiła zakupy to kup na wszelki wypadek młynek ;) albo drobne sitko ;) nara idę kąpać małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! melduje sie po ciezkim dniu w pracy:( corka chora -antybiotyk:( widze ze podobnie jak u was apropos-ma 3 latka waga do d..y poszla w gore 76:(mimo konsekwentnego trzymania sie diety brzuszki poki co odstawilam na bok jestem skonana i nie mam sily ruszyc nawet palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jestem sama:(:( uzywacie skrobi kukurydzianej? ja nie moge nigdzie kupic(mam make kuku...)ale dukan pisze ze ma byc skrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa19 jak robisz te kluseczki bo moje mi totalnie nie wyszly.zrobila sie totalna mamalyga:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kamii skrobię kupowałam w sklepie ze zdrową żywnością , a mąkę kukurydzianą używam 3 małe łyżeczki na dzień i to nie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamii jedno jajko 3 łyżeczki maki kukurydzianej i sól, wymieszaj dobrze i ma być gęste , później zsuwam z łyżeczki pojedynczo na gotujący rosół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamii ja daje mąkę , nie przkraczam 3 łyżeczek na dzień a praktycznie daje ją tylko do tych kluseczek raz na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mam taka chetke na kluseczki albo ziemniaczka.ja pieke sobie codziennie chlebek.doszlam juz do perfekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie tęsknie za pieczywem jeszcze nie piekłam ale jakby co to się zgłoszę do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ptasiego mleczka -ja bobaje jeszcze ubite na piane bialko i wtedy jest bardziej puszyste( i aromat waniliowy lub troszke kawy rozpuszczalnej)-i za kazdym razem ma inny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlebek robi furrore w pracy wszystkie dziewczynybiora przepisy i pieka sobie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×