Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

jajko zima spoko, a poza tym robie i zjadam:)wiec nie ma opcji zeby sie struc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serniczki zrobione. wyjęłam blaszkę z piekarnika i ucieszyłam się że wyszły takie ładniutkie, że nie opadły. biorę pierwszą szt. w łapki a tu taki zonk - serniczki są puste w środku , ale dość smaczne ;) może temp pieczenia była za niska? nie wiem ale popróbuję jeszcze z tym sernikiem ;) idę pokręcić kółkiem. dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3,5-4 minuty w mikrofali. CHLEBEK 1 jajo,1 lyzka jogurtu,1 plaska lyzeczka proszku do pieczenia-wszystko dobrze ubie trzepaczka(wtedy lepiej rosnie) i dodac 3-4 lyzki otrab(owsiane,pszenne,ja nie miele),wymieszac wszystko. ma wyjsc gesta papka. w malej miseczce umiescic do mikrofali i gotowe. wychodzi duza bulka.mniam ja uwielbiam chlebus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh:)jak raz zrobisz to sie uzaleznisz od nich jak ja.i problemow z wizytami w wc nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super juz 5 mniej,a ty sie nic nie chwalisz:) spadam,jestem zmeczona ide spac .milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem wściekła że hej ratujcie. zważyłam się i po miesiącu 2 kg na minusie... wyobrażacie sobie moje rozczarowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana bo Ty nie masz dużej nadwagi, więc cierpliwości, ja schudłam 5kg ale ja miałam z czego a Ty przy tym wzroście nie masz nadwagi wielkiej i dlatego tak wolno cierpliwości, zaprzyjaźnij się z wagą wtedy nie będziesz bardzo rozczarowana a bardziej będziesz kontrolować rytm swojego organizmu, Dukan pisze,żeby ważyć się codziennie , a dużo pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Asmana może za mało wody pijesz?? Ja sie waże codziennie , wiem ze nie powinnam ale wtedy mam najwieksza kontrole i jak widze np ze nic nie spada to pije jeszcze wiecej wody , jem mniej itp. Jesli kg spadły tylko 2 to moze centrymetry bardziej poleciały, nie widzisz roznicy po ubraniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja naprzykald zawsze piłam bardzo duzo wody . 1,5 litra jak pisze dukan na mnie za bardzo nie działa bo to zawsze byla u mnie norma. Musze pic czasem nawet 3 litry i powiem wam ze to naprawde działa :D Także picie wody w tej diecie to podstawa !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana w tkaim razie pewnie masz tylko jakis chwilowy zastój, Nie poddawaj sie i zacznij wazyc sie codziennie lub chociaz raz w tygodniu. Ja mialam zastoj na fazie uderzeniowej :( tez bylam wsciekla bo jak to na uderzeniowej przeciez chudnie sie najwiecej . Oj bylam zła. Ale potem sie ruszyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane jesteście, owszem nie poddam się ża długo wytrzymałam ... ja wypijam minimum 2 2,5 litra zaczne pić 3;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana a dużo jesz sera bo tez wyczytałam ,ze nabiał najbardziej wysysa tłuszczyk ja to wcinam dużo twarogu a mało wędlin , praktycznie to mięcho na obiad albo rybę a na śniadanie kolację oraz przekąski, jogurt, twaróg, serek homo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śniadanie jadłam zawsze placem z otrębąmi... drugie śniadanie serek wiejski w między czasie litr kefiru obiad udko, bądź ryba, leczo róznie.. i kolacja np. makrela albo paporyka faszerowana serem .. nie jadłam za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz postanowiłam odrzucic całkowicie słodzik, żółtka, i wędzonego tuńczyka i tak przez miesiąc i zobaczę wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po menu widać ze ścisle trzymasz sie zalecen Dukana mówie ci ze to chwilowe :) MaaLaa19 ja też uwielbiam nabiał, twarożek na śniadanie to dla mnie podstawa . Dziewczyny a jak u was z wyproznianiem?? bo ja chodze bardzo zadko i otręby nie pomagaja. Probowałam kupic olej parafinowy ale na osiedlu nie maja. Wczoraj juz bylam zmuszona Xenne wziasc i pomoglo. Ale co dalej , czy mi sie to jakos unormuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloney no własnie ja też mam problemy z kibelkiem. przed dietą codziennie rano zasiadałam na tron a teraz raz na kilka dni i to w wielkich pocieczołach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem na warzywach to moze troche sie poprawi , ale musze znalesc jakąs skuteczna metoda na kibelek bo na dluzsza mete to mi sie nie usmiecha miec czały czas zaparcia. A xenna podobno uzaleznia wiec wole brac tylko w naprawde wyjatkowych extremalnych sytuacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !widze ze tu same ranne ptaszki! ja schudlam sporo w 1 fazie(6kg) a teraz tez waga tylko -2kg przez 11 dni wiec tez bez zadnych rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kamii Super wynik na 1 fazie teraz tez świetnie sobie radzisz 1kg tygodniowo tracić to podobno najzdrowiej. Wtedy jest najwieksza szansa ze waga sie utrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloney fakt 1 faza bardzo mnie zmotywowala ale chce schudnac 16 kg wiec ........przede mna ....daleka .czyli srednio 4 m-ce a .o 3 fazie nawet nie mysle bo to bedzie pewnie wiosna 2011:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamii mi dr wyliczył że do 14 czerwca 2 faza a 3 aż do 1.11.2010 też nie chce mi się za bardzo wierzyć ,ze wytrzymam, tym bardziej ,ze wakacje przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi mala mnie wyliczyl 2faze-31.07 a potem 240 dni 3 fazy .....i tez to czarno widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc tes wyszedl waga koncowa 62,7 -nawet dukan nie wierzy w moje marzenie o 60 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×