Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

zyciula no niestety są tacy którzy nie martwią się o innych tylko dbaja o swoją du...., brak empati na tym świecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czasie suszy.. zrób sobie test dukana, nie mam linku ale w google wpisz i znajdz po francusku później tłumaczenie po polsku wypełnij i ci wyjdzie ile masz robić aż dej fazy wg dukana , ja się tego trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka11
Witam! Co zrobic jak sie troche nagrzeszylo? Trzeba wrocic do pierwszej fazy? Nie wiem co robic, bede wdzieczna za jakas rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka a ile jesteś na diecie? zrób sobie ze 2-3 dni protein a później znowu 5/5 i będzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Muszę odszukać przepis na sernik Dukana, bo Tatko do mnie przyjedzie a on też jest na diecie - więc będzie mega zadowolony - bo on to taki łasuch, że dziwi mnie to bardzo że on taki twardy na tej diecie. u mnie nowy dzień przynosi nowe siły i mobilizację do dietowania. dopiero dzisiaj zobaczyłam spadek masy ciała gdy się zważyłam ( -1,2 kg :) ) co prawda wczoraj w pracy jadłam malutko, ale jak wróciłam to trochę nadrobiłam a było już dość późno - więc nie spodziewałam się takich rezultatów ;) muszę się do Was przyłączyć i oprócz tego hula hop, jakieś brzuszki porobić... dziewczyny w jakim wieku macie dzieci? moja Mała w kwietniu skończy 3 latka, i podobnie jak wasze szkraby choruje. dzisiaj skończył się antybiotyk a kaszel nadal niemiłosierny :( po południu przychodzi pediatra i zobaczymy co wykombinuje... Wracając do dietowania, mam wrażenie że moja jedzenie jest jakoś mało urozmaicone w porównaniu z waszym... jeszcze nie kupiłam tych przepisów (może jutro po pracy mi się uda...wiecie może czy w Empiku mają te przepisy???) zaopatrzyłam się już w otręby (3 rodzaje) aromaty, słodzik w proszku... więc brakuje jedynie tych przepisów ;) będę dzisiaj częściej zaglądała, bo jestem uziemiona w domku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabellka ja też w domu bo mała chora , ma 14 miesięcy przepisów nie kupuje bo tu tyle tego w necie, sernik zaraz poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa19 właśnie szperam po NK. Znalazłam Ciebie po piosence z Youtube ;) wysyłam zaproszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to muszę mieć przepis w łapce żeby gotować. narazie mamy remont i drukarkę nie podłączoną, a przepisywać to mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strony z przepisami !!!!!! 862 - żurek 863 - pasztet 896 - naleśniki i słodkości 897 - ryba po grecku , indyk itp. 901 - piernik 956 - biała kiełbasa 496 - pulpety 909 - kebab 986 - zebra 1002 - ryba pod pierzynką , barszcz czerwony 1006 - ksylitol 1043 - kotlety mielone , leczo 1110 - sernik 1112 - leniwe , kopytka http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3746951&start=35070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, wypas ! dobra z Ciebie kobietka! Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabella ale masz śliczną baletnicę :) po mamusi :), tak na marginesie to jaką spacerówkę miałaś czy masz , bo ja szukam jakieś parasolki i nie mogę się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa19 my mieliśmy taki wózeczek ( w kolorzetego z prezentacji, czyli nie to żółty, ni to jasno zielony) : http://www.allegro.pl/item946743837_chicco_wozek_spacerowy_enjoy_okrycie_folia_gratis.html w sumie dość fajny, tylko hamulce nam się zepsuły (ale zostały wymienione w ramach gwarancji). jedynie kosz na zakupy mógłby być większy, ale ja przerobiłam sobie jedną taką wielką torbę na zakupy - jakie to teraz są w hiparmarketach - czyli odcięłam uszy i doszyłam po bokach - żeby można było wieszać na rączkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabellka dzięki, szukam jakiegoś lekkiego żeby go na 2 piętro wtachać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alllle się naoglądałam ;) Słodką masz córcię - taki mały śmieszek widać ( to chyba po Tobie, bo ty też na wszystkich fotkach uśmiechnięta jestseś ;) ) co do wózka to nie jest aż taki ciężki. najlżejsze są Maclareny chyba , ale raczej nie rozkładają się na płasko, chociaż nie wiem czy Twoja malutka śpi w wózku, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu te linki nie wchodzą ale będę próbowała - może się uda w końcu. tu masz maclarena takiego leciutkiego : http://www.allegro.pl/item962868471_ra_wozek_maclaren_volo_scarlet_2009.html a tu też maclaren trochę cięższy ale z rozkładanym oparciem: http://www.allegro.pl/item958482853_maclaren_quest_sport_szaro_rozowy.html może tym razem wskoczą linki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo udało się ; Ok zmykam na razie bo będziemy teraz lepiły owoce z plasteliny ;) może tym zaspokoję mój apetyt na owoce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabellka dzięki własnie nad maclarenem się zastanawiam :) a kiedy ja będę lepiła ze swoją? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gdzie jesteście??? siedzę tu od rana a nie ma MALEJ04 I RESZTY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka :) cześć jak tam Ci idzie dietka?ja gotuje rosołek z kluseczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci że fajnie :) dzisiaj mialam piers z gyrosem i warzywka na obiadek :) daje rade :) ogolnie lubie jogurty i sery tylko mieso gorzej ale już sie pzryzwyczaiłam :) teraz czekac az tłuszczyk spadnie :) a u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×