Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

cześć dziewczynki ooo a ja przysnęłam na chwilkę a tu towarzystwo się rozgadało ,że ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennniiusia
Czesc dziewczyny, zastanawiam sie and ta dietea mam kilka pytan, czy dam rade schudnac , bo mam rozregulowany metabolizm przez wieczne diety ile schudlyscie w jak dlugim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na święta zrobię z jedno ciasto, kupie serki na przekąskę i wędlinkę, żurek lub barszcz zjem normalny świąteczny tylko bez śmietany, flaczki też odleję sobie jak mama będzie gotować ,żeby nie były zapalane i przeżyje , to są tylko 2 dni więc luz. Na pewno po grzeszę troszeczkę z ciastem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, znow gadamy o zarciu:) teraz myslimy o swietach . ja sobie skroce o 1 dzien proteiny zeby moc cos zjesc w swieta bede piekla napewno piers z indyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilyscie juz protomajonez-na swieta bylo by super.do salatki albo jajek ciekawe czy dobry.parafine juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamii ja kupię jakiś z małą ilością tłuszczu, dziewczyny go jedzą i jest ok więc jak na święta zaszaleję to nic się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc martynka i reniusia:) reni bierz sie za diete,super:) przesledz nasze stopki to zobaczysz efekty. ja -8,5 kg od 24.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala19, ja wlasnie sobie nie ufam.boje sie ze jak sie rozsmakuje przez swieta to bedzie po diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)wlasnie sie zwazylam jest 75 kg mam błogastan:) stwirrdzam ze mam obsesje na punkcie wazenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamii bywam, ale żadko, praca, praca i jeszcze raz praca. teraz też jestem w pracy;) jak wracam do domu mam już dość komputera... Ja nie myślę o świętach... bo nadal jestem zła co do mojego spadku wagi.. Wy tu piszenie w miesiąc 8 kg mniej a ja kurna mać 2 wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! napiszcie mi proszę czy kontrolujecie BUN i kreatyninę? ja wczoraj zrobiłam badania i BUN powyżej norny, a kreatynina OK. myślę że tak co 2-3 tyg będę powtarzała badania dla własnego spokoju ;) widzę że został poruszony temat świątecznego jedzonka ;) ja zrobię sernik ;) może mi się w końcu uda :D Jajeczko z majonezem nisko-tłuszczowym - chyba będzie OK odrobina zwykłego żurku też... stanęłam dzisiaj na wadze i po 4 dniach -2,1 :D jutro zmieniam stopkę;) narazie lecę bo czeka mnie wizyta u pediatry i u ogólnego papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana zaglądaj do nas częściej,brakuje nam Ciebie :) kamii lecisz jak szalona ,superr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana mysle ze to przejsciowe.jak ruszy to z kopyta. to fakt niezle idzie ale ja mam cale poklady tluszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamii własnie mam ta nadzieję, dlatego się nie poddaje, tylko wlewam w siebie te wode , że uszami mi wychodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana ja nie pije duzo nie daje rady 2 litry max wszystko lacznie.a konsekwentna jestes czy grzeszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekwensta raz zgrzeszyłam jednym chipsem:):):) ja już mam za soba dzisiaj 1,5 litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamii ja tak jak Ty pije 2 litry wszystkiego,czasami nawet litra wody nie wypiję, bo albo gdzieś jestem albo gdzieś wychodzę i się stresuję ze nie przytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana czyli to przestuj. jeden chips to nie grzech:) cierpliwosci bedzie dobrze.ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana ja 300ml,nezla jestes;)maszchyba nieustajaca ciezka sikawke.heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×