Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

Czesc Dziewczynki. Jak Wam dzionek mija,u mnie sloneczko wyjrzalo az milo :) zapraszam na kawke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mala chętnie bym wypiła kawkę ale nie mam kiedy :(, padam na ryj a jeszcze zaczęłam porządki wiosenne ,tak pomalutku bo przy małej to za wiele naraz się nie da zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) MaaLaa19 widze,ze ciezko Ci bylo przez ostatnie dni:( Dobrze ,ze skonczylo sie na zastrzykach i ze jestescie z corcia w domu:) oby skarbeczek jak najszybciej wrocil do zdrowia:) Ja dzis trening brzucholi mam za soba :) zakwasiory mam ..ech..! Dzis mam warzywka i jutro ale jakos ciezko mi wchodza . Ja od poczatku 2 fazy robie 5p+2p+w... i nie wiem czy to zdrowo??? Jak myslicie kochane??Czy ktoras z Was tez ma taki system? Wponiedzialek wazenie i mysle,ze zmiana stopki:) czuje to:) ZYCZE MILEGO DIETKOWEGO DZIONKA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życiula mysle ze nie zdrowo :/ bo za duzo samych protein ;/ ja bym Ci proponowała 5 p/3p+w lub 5/4 zawsze to o jede dzien czy 2 z warzywkami :) ja mam zamiar 5/3 stosowac ale tez nie jestem pewna czy to zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny róbcie 5/5 tak jak dr napisał, szkoda organizmu, witaminy potrzebne no i metabolizm inaczej pracuje ja zieleniny więcej zjecie zyciula dzię za miłe słowa, no troszkę przeżywałam to wszystko, nawet zapomniałam o ćwiczeniach ,ale jestem tak zmęczona ,ze nie dam rady ale wrócę do ćwiczeń być może już jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diekuje dziewczynki:) pozyczylam ksiazke kolezance ...tam jest napisane tylko nie pamietam 5/5,1/1 i trzeci system to cos z trojka ..nie pamietam:/ Jagodka gratuluje spadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg ksiazki - najskuteczniejszy to rytm 5/5 dla osob ponizej 10 kg nawagi moga stosowac rytm 1/1 minimalna nadwaga 2/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero dzisiaj wystartowałam wiec na razie tylko waga wyjsciowa :) a ja chyba bede robic 2/2 lub 3/3 znajoma tak robiła 2/2 i też chudła...ale z tego co pisze dr to najlepiej to 5/5... tylko ze ja tak chyba bym nie dała rady :) uciekam b za godzinke do znajomych na urodzinki ... kupiłam sobie kole zero i mam zamiar ja wypic hihihih bez zadnych procentów:) miłego wieczorków dla Pań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! maalaa trzymaj sie,moja mala juz prawie zdrowa.w tamtym roku przeszlam pieklo na 12 m-cy 8 byla chora a w dodatku ma podejrzenie astmy:(ale ponoc co nas nie zabije to nas wzmocni. jutra same p -moze waga znow ruszy.oby. nadal jestem dzielna i trzymam sie twardo. brzuszki-totalna porazka.jestem len patentowany i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kamii masz racje trzeba się wzmocnić ale wraz swoje matka przeżywa, ja po poronieniu jednym jestem więc boję się jak jasna cholera o małą. Twarda jesteś :), ja tez się staram, na razie nie ćwiczę nie mam siły po tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem 4.dzień na Dukanie - czuję się super, naprawdę przekonał mnie ten system, najważniejsze, że działa :) Czy ktoś może wie czy istnieją rzeczy typu smakowe serki homogenizowane lub jugurty odtłuszczone (0% tłuszczu) i bez cukru (0% cukru - zamiast tego jakieś słodziki)? Jeśli tak, to jakich firm i gdzie ewentualnie można to kupić w Warszawie? Pozdrawiam, K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa kamień z serca:) Wstawać na kawkę. leniuchy jedne:) Dzisiaj ostatni dzień warzyw co z tego... wcale mi ich w dni proteinowe nie brakuje:) Nie mam pomysłu na śniadanie.. pewnie standardowo serek wiejski;)dorzucę pomidora i ogórka i śniadanie jak sie patrzy.. U mojej młodszej też są podejrzenia astmy jest na wyziewach od kilku miesięcy i syropie, po maju mamy zaprzestać i we wrześniu zrobić testy. Dowiedzieliśmy sie o tym w listopadzie. 11 listopada trafiłam do szpitala ze starszą córcią - cukrzyca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczęta:) mam prośbe sprawdzcie moje menu z wczorajszego dnia: 4 jajka sadzone bez tłuszczu 5 plasterków polędwicy udko bez skóry 4 żołądki drobiowe kefir 2 sledzie w oleju kilka koreczków (wybierałam głównie te gdzie była kiełbaska ale trafił się też ser żółty, pieczrka konserwowa oliwka, nie było twgo dużo) 10 szprotek Ja już po Kościele, piekna pogoda się zapowiada. własnie pije wode i zastanawiam sie nad sniadaniem. chyba zrobie placuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) 4 dni I fazy za mna - 3 kg ech ale mam dosc miesa i serów:o buzki dla Was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olensja Ser żółty zabroniony.. śledzie owszem ale w occie a nie w oleju:) nie wiem jak jest z oliwkami.. bo ich nie lubię, więc nie przykładałam wagi do nich w trakcie czytania książki. Ja na śniadanie zjadłam biały chudy ser z tuńczykiem w sosie własnym. Teraz jem drugie śniadanie kawa i placuszek z otrębami na obiad warzywka i kolacja jajo i serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka no wiedz kochana jem jak jem i co 2 kg w miesiąc... jakaś dziwna jestem...., nie mówię że codziennie tak jem, czasami mam apetyt a czasami bym nie jadła wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze własnie za mało jesz i organizm sie zaparł i masz zastój :) to taka moja teoria nie wiem czy dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódko tylko że się boję, iz jak zacznę jeść więcej to nawet te dwa kg nie spadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj bo jak Ci po tym zastoju waga ruszy to nim sie obejrzysz to bedziesz musiala przytyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te 10 kg nadwagi nie ruszy z kopyta od tak:), ale Twoja teoria bardzo mi się podoba:) Szperam właśnie po internecie, szukam informacji na temat "rodzina na swoim" musimy zamienić mieszkanie na większe, bo mi się dziewczyny pozabijają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) więcej zajmu się małą, jeżdżę 2 razy dziennie na pogotowie na zastrzyki i nie mam czasu z Wami popisać dziewczyny jak jesteście zainteresowane to piszcie na maila dam wam namiar na zielarkę to jest dr nauk medycznych wyleczyła niejedną osobę, z alergii, cukrzycy a nawet raka, ja też do niej jeździłam dzięki temu mam moją Gabrynię bo w tych tematach też pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana ja też szukam większego mieszkania ale na razie nic nie znaleźliśmy ciekawego albo cenowo nie bardzo, po świętach znowu zaczniemy szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez właśnie w tym przedziale. nowe czy używane?ile teraz macie? Jem właśnie warzywka, ale tak posypałam chilii, że nie czuję nawet smaku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×