Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

asmana mamy 35m :( i szukamy albo nowe 60m a używane 65-70m a ja zjadłam chińszczyznę z wołowiną mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy 41 i jest nas 4, mam nadzieję że nam i Wam uda się kupić wymarzone mieszkanko... chociaż na samą myśl, że miałabym się wyprowadzić z tego łezka mi się w oku kręci. Ja sie tak napchałam, że ledwo sie ruszam, wypiłam do tego 07 litra mineralnej i wyglądam jak w 3 miesiącu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana a to może nie woda tylko trzecie w drodze ;) :) my jak kupimy mieszkanie to będziemy robić starania nad braciszkiem lub siostrzyczką dl Gabi :) mi też szkoda z tą się wyprowadzać bo do pracy mam 7min spacerkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc chudzinki:) widze ze sie temat mieszkan na topie. ja odradzam kredyt RODZINA NA SWOIMto zakamufloawne oszustwo. moja przyjaciolka go nie wziela bo przy 100tys kredytu trzeba splacic 20-30 tys wiecej niz w zwyklym kredycie mieszkaniowym.niby splacaja czesc odsetek ale wibor(czy wigor) jest wiekszy.jest tylko alternatywa jak nie chca ci dac kredytu w innych bankach. zreszta polecam ci doradce to wam pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam kiepski nastroj.maz mnie wrurza,dziecko nieznosne, za oknem leje deszcz a na dodatek ide na noc do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Widze ze dyskusja o nieruchomosciach,no z tymi kredytami nie jest tak slodko ech zycie :( U mnie jakos dietka idzie-oczywiscie bez weekendowych grzechow sie nie obylo ale przynajmniej z cwiczen nie rezygnuje :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ćwiczycie ? a ja nic :o i zastanawiam sie 4 dni jakos zleciały ale teraz 69 dni II fazy no koszmarnie brzmi poprostu uwielbiam np słodzona herbatke z cytryna a ta ze słodzikiem jest beeee...poza tym świeta ida i jakies ciasta dobre bede w gościach ech...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f s d ss,s sss s
ta dieta to jakis koszmar moja kolezanka wyladowala w szpitalu z udarem mozgu bo nawet doktorek o tym w kasizce pisze bez sensu a wystarczytwiecej sie ruszac i juz jest ok poza tym skora okropnie po czasie wyglada pracuje w zusie i mam dwie kumpele to one wygladaja teraz 5 lat starzej jakies pergaminowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fsss a co ma udar do diety???????? kazdy ma wolny wybor i wolna wole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fsdss widze ze strasznie Ci sie nudzi skoro takie glupoty wypisujesz,pergaminowe te Twoje kumpele moze sa ale co ma do tego dieta,jak masz cudowne srodki to po co wchodzisz no to forum-nie potrzebujemy takich" wszechwiedzacych" urzedniczek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca_24
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy można jeść jogurty owocowe (np. activie) i serki homogenizowane np. waniliowe? Póki co myślę nad tą dietą, stąd moje pytanie... Nie zagłębiałam się bardzo. Oprócz studiów dziennych mam też pracę i te jogurty i serki to najszybciej można chapnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatkujaca_24 mozna jesc jogurty i serki o niskiej zawartosci tluszczu i bez cukru-slodzone aspartamem wiec activia odpada chyba ze naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ale Ty rygorystyczna jesteś ;) ja zajadam jogurty owocowe 0% tł w cerfurze kupuje, jem raz dziennie przewaznie na śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannniinka
ej slicznoty znaczy tluste lochy przeciez w ksiazce jest napisane ze jak sie spozywa za duzo bialka to kapiele w zimnej wodzie groza udarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widzialam w carefurze zadnych owocowych 0% ale naszczescie jest sanok zero tłuszczu zero cukru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa ja rygorystyczna no co Ty :P sory za ten wulgarny jejezyk ale nie moge zdzierzyc tych madralinskich bab co wchrzaniaja tylek w nie swoje sprawy ech...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witttttttttttttta
ocencie czy dobrze jadlam dzis moj pierwszy dzien 1; serek wiejski i kabanos 2; jogurt naturalny i jajko 3; piers z kuraka i feta light 4.; budyn waniliowy 5; jajecznica i szynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotyczne grubaski mam pytank
kocham sie ze swoim facetem bez gumki (biore tabletki). to dosyc niezreczne jak on juz skonczy no i...musimy sie od siebie oddalic a sperma jest doslownie wszedzie. jak wy sie zachowujecie po seksie? wycieracie sie przy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALA04844
ja żeby uniknąć takich sytuacji zawsze biorę na koniec do ust i połykam zawartość. Można się przyzwyczaić a nawet polubić. I problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala daj spokój , olej głupotę , inteligencją szybciej zabijesz takich ludzi a najlepiej olać z góry :) :) rozbawiła mnie ta dziewucha HAHAHA jagódka Ty z sanoka :) mam przyjaciółkę z tamtąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, ktoś się podszył pode mnie. Już mam "czarny" nick, więc ok :) Dziekuję dziewczyny za informacje. U mnie jest jeszcze ten problem, że jestem po operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego. Co prawda minęły ju dwa miesiące, ale smażonego nadal nie mogę. Jednak jak patrzyłam na przepisy to można ominąć to co smażone i np. upiec. To jeszcze jedno pytanie... czy maślanki smakowe można? Choć w sumie nie wiem czy ja w ogóle powinnam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można jesli znajdziesz taka 0% tluszczu. nie wiem czy powinnas rozpoczynac juz ta diete Twoj organizm musi trozke sie przyzwyczaic do braku pecherzyka. ja tez jestem po takiej operacji tylko ze z komplikacjami - fajnie ze Tobie sie takie cos nie przytrafilo.moze zapytaj lekarza o ta diete bo bialko jest dlugo traione a Ty ze wzgledu na brak pecherzyka to trozke inaczej trawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhgfrtuj,:!!!!!
Ja tez to uwielbiam,jak mam okres on sobie trzepie pochylony nademna i spuszcza sie na moje cycki,zanim wszystko wytrzepie ja rozsamrowywuje sobie sperme po cyckach A co dziwne,on na poczatku sie wstydzil tego przymnie robic,powiedzialam mi,ze go nierozumiem,bo ja to uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko :) ja sobie już tak wykombinowałam, bo nabiał mogę chudy, w tej diecie też jest chudy, ryby zazwyczaj jem chude :) Bez smażonego żyję już od 4 miesięcy :) Jak na moje, to chyba mogę ;) Ja nie miałam żadnych komplikacji, wyszłam ze szpitala dzień po zabiegu. Wczoraj po raz pierwszy od 4 miesięcy zjadłam dwa plasterki żółtego sera i nic mi nie jest :) Uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z jedzeniem po tez nie mialam jakis wiekszyh problemow ale jak np zjeb schobowego czy frytki to watroba sie oddzywa ;/ no to super ze zabieg przebiegl spoko bo ja to sie nacierpialam ;( ale juz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×