Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

kaamii wyslalam Ci moje namiary na meila bo Was jest 166 tak ,ze w ten sposob bedzie prosciej ...a ja z tego co wiem jestem jedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaamii no to moze wyslij zapr .do mnie jak mnie odszukalas bo ja nie wiem ,ktora to Ty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulcia byly 2 na nk ,ale teraz to juz chyba ty.chudzinka jestes:)jagodka ale ci dobrze ja dopiero od piatku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:) minal miesiac mojego dukanowania i jestem przeszczesliwa widzac efekty. :):):):)-10kg:):):):):) oby dalej szło tak łatwo.wam tez zycze samych sukcesow.buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaamii jestes niesamowita! jak Ty to robisz??? tyle kg. w jeden miesiac?! gratuluje:) milego dzionka zycze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie :) kami zdraź nam ten sekret :) co Ty robisz ?:) rano zjadlam sałatke z papryki, pomidora, ogorka, rzodkiewki i jogurtem :) ale lepsza jest jesli sie doda łyzeczke gotowego serka homo ze szczypiorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanko :) jak gotujecie udka? ściągacie skore przed gotowaniem i gotujecie (takie gołe) czy po ugotowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wszytstkim!!!!!!!!! 😘 kamii idziesz jak burza GRATULUJE!!! jeszcze trochę i mnie prześcigniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. Zapraszam na kawke :classic_cool: kaamii GRATULUJE -10kg teraz to dopiero masz powera do dalszej walki z kg ;) u mnie bez zmian choc mam nadzieje ze dzis moj brzuch bedzie lepiej funkcjonowal, ech bo jak mam balon z brzucha to czuje jakbym byla dwa razy grubsza wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA Ty kiedyś pisałas, że coś brałaś na zaparcia, czy możesz napisac jeszcze raz i czy zadziałało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA Ty kiedys pisałac coś że brałaś na zaparcia, co to było możesz napisać jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana nie przypominam sobie zebym cos tu pisala na temat zaparc ale moge Ci jedynie polecic otreby,kefir i siemie lniane,na mnie tez czesto dziala kawka wypita na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wŁASNIE OTRĘBY TO WCINAM CODZIENNIE I CO I NIC;( A PRZEDTEM LUZ BLUES.. kOŃCZE WŁASNIE PRACĘ I 3 LITRY WLAŁAM W SIEBIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa musze sie pochwalić, że zarezerowaliśmy sobie mieszkanko i jestem happy chociaż spłącanie kredytu mnie przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zjadłam tylko serek wiejski.., wiecie co mało jem ostatnio -, ale jak pomyslę, że nzowu mam zjeść to samo to mi się odniechciewa:) staram się coś wciskać by nie paść kiedyś na ulicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc MaaLaa 🖐️ asmana z nami kobietami tak czasem jest ze nasz organizm wariuje,ja przez ostatnie dni straasznie sie czulam zobaczymy jak dzis bedzie,ja np wczoraj wypilam bardzo duzo przegotowanej wody z cytryna(wiem ze Dukan zabrania)i swiezym imbirem i moze to mi troszke pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana no to świetnie, ja na razie nie mam jak szukać, oglądać bo z mała siedzę w domu:(, zastrzyki ma do niedzieli a jakie mieszkanko , zdradź troszkę szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nas czeka wykanczanie mieszkania ktore jest w surowym stanie,to masakralne pieniadze a kredytu nikt nam nie da w naszej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
74 metry drugie piętto, klatka 3 numer miedszkania 19:):):) Lecę do domu buziale i do jutra kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tez zaczełam diete dukana wytrwałam 5 dni 1fazy a od trzech dni opycham sie słodyczami ale może spróbuje raz jeszcze ...w grupie z Waszym wsparciem może mi sie uda..jestem z tych stale odchudzających się ...bez efektów, zwykle brak mi determinacji by dietę dokończyć...liczę na Waszą pomoc ,będę tu zaglądać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schudlam poprzez duzy ruch
wiele spacerow :) bez diety :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×