Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

Gość rusekchytrusek
Dzięki Dziewczyny za wstępne wsparcie :). Ja na kolację wyprodukowałam sobie rybkę w galarecie na bazie nowości zakupionych ostatnio, tzn, żelatynki z bulionem i woreczków do gotowania na parze w mikrofali. Dzięki temu to superekspres kulinarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,tych wynalazkow w Polsce nie brakuje a tu 3 rzeczy na krzyz :O ale dobrze zee kurczaki tu maja w normalnej cenie bo ryby paradoksalnie na wyspie cholernie drogie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rusekchytrusek! trzymaj się z nami dziewczynki czy ja z Wami pogadam w końcu??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALA0484,
MaaLaa19 no ja sie spoznilam godzinke wiec znow sie minelysmy,u mnie jest o godzine wczesniej wiec to pewnie dlatego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALA0484,
ania nie zasmiecaj nam topika wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy szkoda dnia :) ja dzisiaj mam wolne (3 dni rekolekcji) więc od rana buszuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
Cześć Dziewczyny! Fajny dzionek, słonko świeci, a ja przy kawce rozmyślam o śniadanku. Jestem 8 dzień na uderzeniowej i chyba pierwszy raz wyprodukuję placuszka z otrębami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rusekchytrusek a czemu tak długo na uderzeniówce? tak ci dukan wyliczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
Hej! Dukan mi kazał 6 dni, ale zadałam sobie pokutę za winko w dzień kobiet. Od jutra idę na pw. Zastanawiam się nad systemem. Co myślicie o 4p + 3pw? Mam duuuuużo do zrzucenia auuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!witaj rusekchytrusek:)MaaLaa z waga kicha stoi jak zakleta:( dzis piaty dzien p+w od jutra znow proteiny moze cos drgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusekchytrusek,ja bym raczej byla na 5/5 bo daje najlepsze efekty i najszybciej sie chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
Hej Kaamii :). Może faktycznie zrobię jak radzisz. Zresztą co będę kombinować. Poobseruję swój metabolizm i zobaczę co się dzieje.Ciągle czekam na wagę i pozostaje mi macanie się po bokach he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...jednak nie jest tak zle -1kg po dzisiejszym wazeniu przed chwilka ,odrazu lepszy nastrój czyli 77kg:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz my KLUSECZKI nie mamy wyjscia tylko 5/5 bo inaczej to dukanowanie zejdzie nam do 2015 liczac po drodze grzeszki ktore sie nam trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
Ty mnie tu nie strasz wizją 2015 roku, bo jeszcze mi się przyśni :). A Ty to sobie fajnie chudniesz ho ho, 6 kg na uderzeniówce to jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bylam 10 ciezkich dni na P :)taka utrata super motywuje ,szkoda ze takie tempo nie ma szans trwac caly okres diety:) bo teraz lichutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam,biore sie za porzadki poki dziecko w przedszkolu. wieczorem znow zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamii no nieźle ty 7kg a ja zaledwie 3,5 mam nadzieje,ze i na mnie przyjdzie kiedyś pora rusekchtrusek ja też się zastanawiam czy nie zrobić 3/3 bo 5 dni na pro to się nudzi i męczy pod koniec, ale na pro się chudnie więc chyba jeszcze się pomęczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana a c z Tobą??? zacięłaś się na tym rowerku czy co ;) :)??? bo nam schudniesz kobito za szybko :), no chyba że chcesz zacząć kolarstwo uprawiać zawodowo :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
Oooo kurcze rowerek, ja też powinnam już zacząć, tylko motywacji brak. Stoi mi tu a oczach i wnerwia. Jak narazie osiągnęłam mistrzostwo w wymyślaniu wykrętów :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
O Ty poganiaczu wielbłądów jeden. Sadystko!!!!!! Ale masz rację, jak mnie ktoś nie kopnie w zadek to nie zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
idę sobie zapodać kawkę zmlekiem i cynamonem. Od kiedy poczytałam o jego właściwościach pijam codziennie. Z resztą doktorek Dukan też o tym mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w morde znow sie godzinke spoznilam eeej moeze przestawmy sie na moj czas cio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis P+W wczoraj na wadze bylo 56,9 wiec ciagle ok -1kg ale dobre i to nie poddaje sie,a Wan jak dzionek mija? MaaLaaa to sie pobyczysz przez te dni,lepiej idz do kosciola i pomodl sie za szybszy spadek wagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Dołączę do Was w poniedziałek . Kupiłam książkę na Allegro , czekam na dostawę . Muszę najpierw poczytac. mam nadzieję , że wkońcu ubędzie mi pare kilo .... chociaż ;) 9 . Mam 168 cm,ważę 71 kg :( . Odchudzam się całe życie z marnym skutkiem....... metabolizm , wiadomo do d..py .... Normalnie tylę od powietrza ;) i na sam widok jedzenia. Pozdrawiam Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej spinka no to czytaj ksiazke i dolaczaj do nas,wiesz metabolizm to nie glowna przyczyna tycia tylko zle nawyki niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusekchytrusek
Hej MALA0484 :) jakie menu masz na dzisiaj? Ja łyknęłam właśnie trochę dorsza wędzonego, ale musiałam się podzielić z włochatym sępem (czyli kotem). Spinka- jak masz motywację to zacznij od zaraz, lekturę zaliczysz w międzyczasie. Do wiosny już niedaleko i trzeba będzie zrobić wyskok z zimowych ciuchów :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusekchytrusek witaj,ja na sniadanko mialam placuszki otrebowe +mieso mielone z kurczaka z cebulka i pieczarkami, oczywiscie kawka troszke jogurtu waniliowego no i zupka warzywna sie gotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×