Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

chociaz ja robilam test od wagi obecnej i nie wiem czy dobrze,moze trzeba wpisac wyjsciową i odjac te dni diety ktore mam juz za soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie nadazam Was czytac,a jak ja jestem to gdzies sie chowacie buuu... zuuussska-planujemy wrocic na stale ale po prawie 4 latach nie wiem jak sie odnajde w kraju,tu jakby wszystko jest prostsze ale kryzys tez tu dopadl nas dlatego wracamy no i mam dosc pracy fizycznej i rasizm zawsze da sie wyczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuusska my do kwietnia razem i później trzecia faza to końca lipca no chyba że schudniemy szybciej bądź wolniej:) to data trzeciej fazy jest ruchoma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Protalowcy!!! Mam dzisiaj 5-ty dzień I fazy i jestem lekko zaniepokojona tym ,że prawie cały czas coś przeżuwam...oczywiście dozwolonego...Wy też tak macie? Z powodu awersji do wagi / pewnie ok 100kg / nie ważyłam się na początku , więc nie wiem , czy mi coś ubyło...na razie nic nie zauważyłam...pocieszam się tylko ,że nieźle mi idze i daje mi to nadzieję na rezultaty w przyszłości... W ciąży przytyłam prawie 30 kg i nie mogę zrzucić już 6 lat tego balastu..., ostatnio obejrzałam swoje zdjęcia z wakacji....zaniemówiłam jak zobz\aczyłam się w stroju kąpielowym....,to przeważyło szalę i mam nadzieję ,że wytrwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes witaj. jesli chodzi o podjadanie tez tak miałam na początku, więc sie nie stresuj.., źle zrobiłaś że się nie zważyłaś..., ale już po ptakach..., pewnie że dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam jeszcze raz na 1 fazie wyszla ze powinna schudnac 2,7,a ja bylam 10 i schudla 6.to chyba superale teraz wg tych kalkulacji wyszlo ze musze byc do 31.07 zeby osiagnac 62,7.nawet on nie wierzy ze bedzie 60:(:(o rany to jeszcze 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes witaj wśród szczęśliwych grubasów ok ok już nie marudzę, tylko najwyżej zrobię tak żeby wyszły warzywka na święta mala a gdzie będziesz mieszkać w polsce? asman i zusska Wy chudzielce to już niedługo nasz opuścicie jak schudniecie :( :( :(??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj agnes..no w koncu ktos z porzadna waga....bez obrazy bo poki co ja bylam ze swoja nadwaga na szczycie listy:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa19 na razie z rodzicami a pozniej zzobaczymy,mamy do wykonczenia duzy dom bo jest w surowym stanie ale to kupa kasy do wlozenia no i chata jest w miescie a nam sie marzy pobudowac cos na jakiejs dzialeczce dziewczyny nie przejmujcie sie tymi wyliczeniami Dukana,kazdy organizm jest inny i inaczej spala wiec jaki bedzie efekt koncowy to zalezy od organizmu i stosowania sie do dietki a nie od kalkulatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana nawet sie nie proboj w grupie sila .znajdziemy cie jak tylko sprobujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agnes Kaamii , no trzeba bylo wbic wage wyjsciowa ja nie sadze bym was tak szybko opuscila, jak robilam test to wszystko wpisalam i tam bylo napisane ze biora chyba pod uwage moje tendencje do wyskokow, juz sie zastanawiam czy jutro cos nie przekasic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi chodziło o miejscowość :P mi też się marzy domek jakikolwiek, ale na razie puki co szukamy większego mieszkania w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mala wlasnie latem zamierza sie wyprowadzic do Francji, maz ma tam stala prace, mam dosc zycia w Polsce, tej beznadzieji i braku perpektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha..sorrki zle Cie zrozumialam,z rodzicami w okolicach Siedlec a dom do wykonczenia mamy w Siedlcach-segmentowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednego nie rozumie , nabiał ma być 0% a tu ryby wędzone mają dużooooo tłuszczu, ja wiem że rybi tłuszcz jest inny od tego w mięsach i nabiale no ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) kaammi dla pocieszenia ja startowalam z 84.7 na tej diecie jestem od 01.02.2010:) Jestem zadowolona baaaardzo :) 03.03.2010 waga wskazala77:):):) Pozdrawiam i przylaczam sie do Was dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jecie ryby wedzone? bo ja nie ,wydaje mi sie ze ociekaja tluszczem,a udko wedzone mozna oczywiscie bez skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuussska-jesli Twoj maz ma dobra prace to na pewno warto zwlaszcza ze bedziecie razem a to najwazniejsze,my tu moglibysmy zostac bo pieniedzy nam nie brakuje ale brakuje rodziny,przyjaciol ktorych tu jak na lekarstwo takze cos za cos,boje sie baaardzo powrotu ale trzeba zaryzykowac no i trzeba ladnie wygladac bo w lato spodenki,koszulki nie to co tu ciagle zimno i non stop spodnie i bluzy-mozna bylo ukryc kilogramy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze jadam makrele wedzona, nie patrz kamii na tluszcz, jest zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi zyciula,pocieszaj pocieszaj...ale i tak sie tu zestarzeje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zyciula no to nas podbudowalas :) jednak efekty sa gratuluje no i najwazniejsze to osiagnac cel i utrzymac go!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowy to jest ale patrzac na siebie to ten moj wlasny juz mi sie wylewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maala19 jedz wszystkie rybki ...ja jem ich duzo i chudne ksiazkowo ,nie ograniczam sie do chudych...losos i makrela to moje ulubione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuussska jezeli chodzi o grzeszki to grzeszylam czasami winkiem czerwonym wytrawnym:) poza tym wszystko jak w ksiazce:) Wszoku jestem ,ze tak sie trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spoko jest ok,tylko ...no coz wygladam jak paczus i to lukrowany....ale bedzie dobrze i tego sie trzymam.a co z tymi wedzonymi udkami mozna czy nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o maaatko tylko winko?!!! to Ty twardzielka jestes ja juz nie raz poleglam a dopiero 7 dzien dietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×