Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akacja80

Ciąża po in vitro

Polecane posty

Betti79 A co powiedział twój ginekolog, twoja ciąża jest jedno czy dwujajowa? Daga251183 Jak się czujesz? A jak przygotowania do ślubu? Dziewczyny szykują nam się upały, nie jest to dla nas najlepsze, ale będziemy musiały jakoś przetrwać. Życzę nam mamusiom przede wszystkim pogody ducha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gewalia ja mialam transfer 8 czerwca :) jak sie czujesz? Kacha - jak sie miewasz ? Ktory to tydzien u Ciebie? To wspaniale, ze twoje malenstwa maja sie dobrze, ja mam nadieje, ze moje tez, ja mam wizyty i USG co tydzien tak wiec na bierzaco sprawdzamy jak sie rozwija sytuacja:) Kurcze powiem ci, ze musze sie rozejrzec za taka poduszka, ktora zakupil dla ciebie maz, bo ja juz czuje, ze nie bardzo moge spac na brzuchu A jak z Toba masz juz brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia 72 U mnie 9 tydzień, czuję się strasznie ospała. Wychodząc z domu marzę, że będę już z powrotem i będę mogła iść spać. Dzisiaj moim „spacerem był pobyt na balkonie, jestem już tak zmęczona i śpiąca, że zaraz idę spać. Ja między ostatnią wizytą a następną u ginekologa mam trzy tygodnie przerwy. Teraz wracam do swojego ginekologa sprzed ciąży. Fajnie, że będziemy miały bliźniaki. A jak ty się czujesz, też jesteś taka śpiąca. U mnie jeszcze nie widać brzuszka. Poduszka jest rewelacyjna, nawet mąż mi jej zazdrości i mówi, że też sobie taką kupi. Polecam ją wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia 72 U mnie 9 tydzień, czuję się strasznie ospała. Wychodząc z domu marzę, że będę już z powrotem i będę mogła iść spać. Dzisiaj moim „spacerem był pobyt na balkonie, jestem już tak zmęczona i śpiąca, że zaraz idę spać. Ja między ostatnią wizytą a następną u ginekologa mam trzy tygodnie przerwy. Teraz wracam do swojego ginekologa sprzed ciąży. Fajnie, że będziemy miały bliźniaki. A jak ty się czujesz, też jesteś taka śpiąca. U mnie jeszcze nie widać brzuszka. Poduszka jest rewelacyjna, nawet mąż mi jej zazdrości i mówi, że też sobie taką kupi. Polecam ją wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha witaj:) lekarka stwierdzila ze to chyba jednak dwujajowe ale tak w 100% nie jest pewna heheheheh mi to wszystko jedno byle zdorwo rosly ale mam przeczucie ze to dwujajowe. na wtorkowej wizycie maluchy sa juz prawie rowne. teraz nie mierzy juz dlugosci tylko glowe, brzuszek i kosc udowa i na podstawie tych wynikow wychodzi wiek ciazy. wyszlo ze jeden jest o 2 dni do przodu wiec to bardzo mala roznica.waza juz prawie 140gram:) teraz czekam na pierwsze ruchy ale chyba sobie jeszcze poczekam troche.brzuszek juz mam ladniutki.bardzo czesto gaszcze sie po brzuszku, nawet jak chodze po miescie:) oczywiscie nie nosze zadnej ciazowej garderoby , taki duzy jeszcze nie jest ale w domu to 10 razy na dzien pgladam sie przed lustrem hehe za 2 tyg bedziemy juz zanc plec maluchow n a 100%. jesli chodzi o dolegliwosci to uplay mnie dobijaja, jak mam wolne to leze na kanapie bo nie mam sil na nic. mdlosci mam nadal ale najgorzej wieczorem. oprocz tego chyba nic mi nie dolega, piersi nadal takie jak przed ciaza ale nie przejmuje soie tym. pewnie wysadzi je po porodzie;) a jak u ciebie? jak sie czujesz i jak maluchy rosna? pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha- ja tez czuje sie strasznie ospala, jak mam chwile i mozliwosc to klade sie spac, bo oczy mi sie same zamykaja, nawet nie mam sily posiedziec przed komputerem:) U mnie sa straszne upaly, od 4 dni prawie 40 C i duza wilgotnosc, mozna po prostu zemdlec nie ma czym oddychac, no ale coz zrobic trzeba zyc. Ja mam jakos wypchany ten moj brzuch i juz nie mieszcze sie w wiekszosc spudnic, wszystko jest zbyt opiete, majtki mnie cisna, biustonosze mnie cisna. Musze zakupic nowa bielizne bo moj biust i tyleczek przestaje sie miescic w dotychczasowe ciuszki, choc waga sie nie zmienila :) Betii79 - jak to super, ze ty juz masz spokojna glowe i wiesz, ze twoje malenstwa maja sie dobrze:) u mnie jak na razie to jeszcze nic pewnego, chhoc wierze, ze bedzie dobrze:) Kiedy mialas robione pierwsze USG? Bo ja wiem od poczatku, ze 2 jajowe dlatego, ze bylo widac dwa odrebne embrionki na USG, a jak bylo u ciebie? fajniee, ze tez bedziesz miala blizniaki, to jest nas wiecej :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha1970 Hej u mnie ok.samopoczucie już dzisiaj lepsze:-)Brzusio nie bolał:-)Mam nadzieję że z Kruszynką jest wszystko dobrze,nie zapisywałam się na usg do innego lekarza,stwierdziłam że nie będę się schizować-bóle podbrzusza to w ciąży normalne.Odliczam dni do kolejnej wizyty-żeby móc zobaczyć Naszą Kruszynkę:-) Co do przygotowań do ślubu to jutro idę na próbną fryzurę(ciekawe jak mnie uczesze),we wtorek do krawcowej do kolejnego pomiaru,czeka mnie jeszcze wizyta w kwiaciarni,kosmetyczka itd,większość rzeczy już mamy:-)poza tym troszkę latania z przeprowadzką(porządki,pakowanie i takie tam) :-) Może jeszcze przed ślubem zamieszkamy"na swoim":-) Co do upałów to rzeczywiście nie są wskazane w takim stanie.Trzeba dużo pić wody i unikać słońca,najlepiej siedzieć w cieniu może pod drzewkiem:-) kacha co do senności to normalne na początku,choć ja miewam również takie dni jeszcze teraz:-)Jak tylko mam możliwość to się kładę chociaż na pół godzinki-i jestem jak "nowo narodzona":-) Cieszę się że z Twoimi Dzieciaczkami ok.Niech zdrowo rosną :-) Betii79 Twoje Dzieciaczki już tyle ważą? No to super:-) Szybciutko przybierają na wadze:-) (Moja Kruszynka 1 lipca ważyła 100g) Co do ruchów to jeszcze troszkę poczekamy może będą już ok 18 tyg? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zajrzałam tu tylko żeby zobaczyć co się dzieje bo jakoś nie miałam od wczoraj czasu włączyć kompa, a że dużo się działo to nie piszę już tylko uciekam spać :) Jutro tu zajrzę wczesniej :) Buziaczki dla wszystkich :) Daga Na kłujące bóle w podrzuszu bierz No-spę :) Apap na ewentualne bóle głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gewalia
Misia72 Hej ,ja się czuje rożnie poza mdłościami które czasem trwają przez całą dobę to czasami bym chciała obudzić się w 2 trymestrze,do tego jestem śpiąca.Na szczęście nie wymiotuję. Kupiłam sobie Mustele zapobiegającą rozstępom i już się smaruje. A dziś wyjmuje kolczyka z pępka. Waga moja (kg) nie rosną, a dzidziuś za to jak na drożdżach :) na apetyt nie narzekam. Pozdrawiam wszystkie ciężarówki :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, a ja zaczełam obecnie 13 tydzien ciązy. Kiedys myslałam ze na tym etapie ciąży to juz brzuszek powinien byc widoczny, a ja własciwie zbyt dużej różnicy nie widzę, no może trochę.Poznaje to głównie po ciuchach, ze nie mogę większości z nich założyć, ale patrząc w lustro wyglądam tak samo. Troche to dziwne. No i tez zauważyłam ze rano mam brzuszek dużo mniejszy niz wieczorem. A co do senności to pod wieczór odpadam. Jak cos fajnego leci w tv i bardzo bym chciała to obejrzeć to niestety nie jestem w stanie dotrwać. Oczy zamykają sie same i nie mam nad tym kontroli. Za to nad ranem czuje sie rześka i pełna wigoru i czuje sie super. Najbardziej jednak przerażają mnie te nadchodzące upały, podobno taka temperatura może byc w ciąży nawet niebezpieczna. Wczoraj co prawda byłam nad jeziorkiem, ale nie było jeszcze upalnie, ale od jutra ma się zaczac piekło, lepiej nie wychodźcie z domu, bo sie maleństwa ugotują. w słocu temp. moze sięgac 50 stopni, to może być po prostu zabójcze dla ciąży. Temperatura ciała jak przekroczy 38 stopni to niesie to dla płodu ryzyko. Pijcie dużo wodu, schładzajcie organizm np. chłodny prysznic, lody i.t.p. Uważajcie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny te upaly sa okropne, u mnie sa prawie 40 stopni a w mieszkaniu mam prawie 30:( nie idzie wytrzymac. nie wiem jak pojde w pon do pracy bo nie mamy klimatyzacji ale coz wszystko trzeba przezyc. cieszmy sie ze nie jestesmy w 9m-cu na te upaly bo bysmy chyba mdlaly ;) misia ja mialam 1usg 21dpt. bylo widac 1 pechrzyka 2 tyg pozniej juz 2 bobaski. szybko rosniesz heheheh ja nadal nosze moje staniki bo biuscik bez zmian a brzuszek juz jest ale jakos sobie radze z ciuchami. kiedy masz wizyte? daga ja tak licze ze za tydz lub gora 2 juz bede cos czula. od kliku dni mi tak burczy na dole a czsami mam uczucie jakby banki lecialy. nie wiem jak to opisac. lekarka mowia ze to od dzieci i za niedlugo powinnam juz wiecej czuc. dzis w nocy bardzo mnie brzuch swedzial i sie drapalam jak wsciekla i nagle mi tak burklo jednorazowo. jesetem na 100% pewna ze to nie jelita ani zoladek:) pozniej czekalam ale sie nie powtorzylo i zasnelam. jak tam twoj brzuszek? pozdrrwiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jakąś godzinkę temu wróciłam od fryzjerki.Fryzurka bardzo fajna taka lekka:-)Myślę że może być ciekawe co powie mój przyszły???:-)Odwiedziłam również kwiaciarnię i zamówiłam kwiaty:-) A teraz skończyłam robić obiadek(rybka,fryteczki i surówka-mniam mniam:-) co do tego brzuszka to Dosia masz rację.Rano jest troszkę mniejszy a wieczorem duży(to pewnie rzez te jedzonko co wcinamy) U mnie też straszne upały!!!Aż strach wychodzić z domu...Ale cóż jak mus to mus:-)Samopoczucie ok.wstałam dzisiaj wcześniej więc po południu mnie zmorzy-na bank!!! bettykor co do tych tab.przeciwbólowych to na ulotce od no-spa jest napisane że nie wskazane w czasie ciąży.Ale jak sobie przypominam to też je brałam(na początku)oczywiście po konsultacji z lekarzem.Tabletki biorę tylko jak jest konieczność,nie chcę zaszkodzić Kruszynce:-)Jeszcze 12 dni do wizyty:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betii79 Co do mojego brzuszka to jest już widoczny(taka piłeczka:-) Ale jak wcześniej pisałam rano jest mniejszy niż wieczorem-pewnie przez jedzonko co się je w ciągu dnia :-)no kiedyś musi zacząć rosnąć za chwilkę zacznę 16 tydz:-) Tak się cieszę:-) Głaszczę brzusio,mówię do Mojej Kruszynki że będzie zdrowa i już!!!:-)Co do ruchów to jeszcze ich nie mam-a już bym bardzo chciała :-) Jeszcze troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gewalia - ja sie ciesze, ze nie mam jeszcze mdlosci, ale zastanawiam sie czy to prawidlowe? Z tym kolczykiem to chyba dobra decyzja po co narazac sie na niepotrzebne komplikacje. Czy ta Mustele kupilac przez internet? Dosia - moze jestes tak szczuplej budowy, ze nie widac nic u ciebie. Ja jestem szczupla, ale jak bralam leki na stymulacje to strasznie mialam duzy brzuch az nie ktorzy podejrzewali, ze jestem w ciazy co sprawialo mi przykrosc, bo nie bylam. Ja zaczelam dopiero 8 tc a brzuszek mam bardzo uwypuklony, moj maz twierdzi, ze jest podejrzanie widoczny, wiec chyba niedlugo ludzie sie zorientuja, ze jestem w ciazy:) Ja tez mam wiekszy brzuch pod wieczor. Dosia troche mnie wystraszylas, ze temperaury moga byc tak grozne dla nas, kurcze co z robic kiedy ma sie sporo oobowiazkow i trzeba wyjsc z domu na to pieklo:( trzeba zeczywiscie pic duzo wody i najlepiej chronic tez glowe przed sloncem, u mnie sporo ludzi stosuje parasolki, moze to nie glupie:) betii79 - czy nie mozecie sie zbuntowac w pracy, zeby wam wstawili klimatyzator? Przeciez w takich warunkach czlowiek jest malo wydajny, modry pracodawca wie, ze oplaca sie bardzej zainwestowac w komfort pracy. Nawet przepisy pr. pracy reguluja to, ze nie moze byc za goraco w miejscu pracy, cos musicie z tym zrobic, uwazaj na siebie i malenstwa :) kurcze moze cos ze mna nie tak skoro ja sie juz nie mieszcze w moja bieizne:) Ja mam wizyty co tydzzien, moj lekarz bardzo chce miec wszystko pod kontrola, mam regularnie USG i krew tzn. progesteron, bo ja nadal biore dopochwowo prog. o nazwie endometrin cholernie drogi ale chyba tez b. dobry :) Ja sie ciesze, ze moj lekarz tak krotko mnie trzyma, bo czuje sie b. bezpiecznie:) Daga - gratuluje z okazji zblizajacego sie slubu,jak widac teraz jestes w pelni szczescia ciaza, slub nowy domek, tak trzymaj :) zycze powodzenia i wspanialego slubu :) Wiecie co ? mnie sie wydaje, ze jak przylozylam reke na dole brzucha to czulam bicie serduszek, ale moj maz sie zmieje, ze to to nie mozliwe:) pozdrwiam wszystkie ciezarowki:) i mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia72 Dzięki za gratulacje:-) Jestem szczęśliwa(wiele w życiu przeszłam-czasami nie było kolorowo)teraz-dom,ślub,ukochany facet u boku,ale najważniejsze jest dla nas zdrowie Naszego Dziecka:-)Niech Bozia czuwa nad Kruszynką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to nie jestem zbyt szczupłej budowy, wręcz przeciwnie :)No brzuszek troche większy niż był, powiększył sie o jakies 3 cm w obwodzie. To nie dużo. Objawy mi mineły. Myślałam ze 1 trymestr bedzie pod znakiem wymiotów i nudności, a tu własciwie wszystko ok bez sensacji. Teraz to juz wogóle czuje sie jak przed ciązą,zero objawoów. Trwa 13 tydzien ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga No-spę możesz brać bez obaw o maleństwo nawet 3 razy dziennie, oczywiscie w razie takiej potrzeby. Zapytaj lekarza - zapewne potwierdzi to co piszę :) Nawet jest wskazane żeby zażyć no-spę przy silniejszych bólach podbrzusza, żeby złagodzić skurcze. Pozdrawiam wszystkie mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettykor Dzięki za dobrą radę:-)Zapytam lekarza jak będę na wizycie.Masz rację słyszałam że podaje się ją na skurcze podbrzusza. Jest tak upalnie że nie ma się gdzie schować!!!Normalnie masakra... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) tyle tu nowych osób , że nie nadążam za Wami ponieważ totalny brak czasu nie pozwala mi na zaglądanie do Was każdego dnia. Witam oczywiście wszystkie nowe osoby na forum :) i z zaniepokojeniem pytam co się dzieje z Nadzieją i Kanią ??? czy któraś z Was wie? Lala - witaj kochana z tego co czytam to wraz z Kiziunią macie się dobrze :) bardzo mnie to cieszy :) masz cudną i grzeczną córeczkę która pozwala CI na zregenerowanie się , mama nadzieję że mój synek też będzie taki grzeczniutki i da mamusi trochę pospać :) Jeśli chodzi o nas to mamy się dobrze , zaczynam 31 tydzień :) upały znoszę możliwie , gorzej jest ze spaniem w nocy bo jakbym się nie położyła to mam wrażenie że mojemu maluchowi jest ciasno bo tak się rozpycha :) we wtorek mamy wizytę, ale bez usg , również we wtorek mam zamiar wybrać wózek , bo czas pędzi nie ubłaganie a termin porodu tuż tuż ... bo prawdopodobnie rozwiązanie nastąpi 30-31 sierpnia :) zaczynam małymi krokami przygotowywać się do powitania Tymonka :) Ściskam Was mocno - buziaki w szczególności dla Kizuni :) Kasik08 - a ty jak się miewasz ? jak znosisz upały ? Nadzieja - gdzie jesteś ?????? Kania - odezwij się, czy wszystko u Was ok ????? Trzymajcie się ciepło i zdrowo dziewczyny :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A postanowilam do was zajrzec... dosiu wspaniale 13tydz, trzymalam za ciebie szczegolnie kciuki. Drogie mamy niech kazdy z maluszkow zdrowo rosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki prinzesska. U mnie juz co niektórzy zaczeli zwracać uwage na mój brzuszek. Nawet sąsiadka dziś mnie zaczepiła, pytając czy jej oczy nie mylą. No może i sie troce zaokrągliłam ale żeby to było dla innych zauważalne to aż sie dziwię. Na pewno biust mi urósł z czego bardzo sie cieszę bo zawsze miałam mały a teraz to po prostu bajka! a mąz jaki zadowolony ;-) Co do tej no-spy-brac tylko w razie potrzeby, nie powinno sie jej nadużywać. Lekkie bóle brzuszka które sa efektem rośnięcia są często fizjologiczne i szybko mijają. Ja zażywałam no-spę może tylko ze 2 razy od początku ciązy. Myślę ze za często nie powinno sie jej stosować, tylko wtedy gdy jest koniecznośc, tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cos tu cicho ale pewnie te upaly daja wam w kosc. ja mialam okropny weekend. lezalam plackiem z bolami glowy, musialm wziasc paracetamol. mialam 50 stopni a w mieszkaniu 30 ..............zgroza. nie umiem spac . teraz jestem w pracy i po poludniu maja byc okropne burze, obym tylko jakos do domu dojechala. brzusio mam juz ladniutki ale nadal nie czuje maluchow, mam nadzieje ze jakos znosza te upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia, kobietki :) Co do tej no-spy to oczywiście, że nie nalezy jej jeść jak cukierki... Chodzi o to, że jest wskazana w przypadku bóli podbrzusza, a nie np. apap, jak któraś z dziewczyn tu napisała, że go zażyła przy bólu podbrzusza i nic nie pomogło. Mnie się zdażyło kilka razy, że bardzo bolało mnie podbrzusze i to zazwyczaj wieczorem. To był taki ból, że musiałam wziąść no-spę bo bym nie zasnęła. Często mamy kłujące bóle, które są efektem rozciągania się wiązadeł podtrzymujących macicę. Jeśli nie są dokuczliwe to spoko ale jeśli bardzo boli to wręcz należy zażyć tabl. :) To tyle w tym temacie :) Ja dziś zaczęłam 23 tc :) Mały coraz częściej daje znać o sobie :) Teraz tak naprawdę mogę powiedzieć, że bez problemu rozróżniam czy bulgocze mi coś w jelitach, czy mały kopie :) Ruchy zaczęły się u mnie w 20 tc ale były tak delikatne i nieregularne, że trzeba było się mocno skupić, żeby je poczuć :) W piątek kupiłam sobie nowe biustonosze, bo do tej pory chodziłam w starych ale już się nie mogłam dopiąć i bust mi się nie mieścił :) Z 75B przeskoczyłam na 80D :) Za tydzień we wtorek mam wizytę, a przed oczywiście musze zrobić badania. Ciekawe jak wyjdą, bo dr kazał mi brać od 20 tc, poza witaminami, magnez i żelazo 2 razy dziennie chociaż wyniki z morfologi miałam dobre. Przez to żelazo pojawiły się u mnie kłopoty z wypróżnianiem ale radzę sobie :) Biała Activia, kefir i woda mineralna pomagają :) U nas też okropny upał, a ja muszę zaraz wyjść bo mam kupę spraw urzędowych do pozałatwiania. A poza tym 1 sierpnia wyjeżdżamy na wakacje i muszę się zaopatrzyć w strój kąpielowy, co nie jest takie proste, bo chcę cały (zakrywający brzuszek). Pozdrawiam wszystkie mamusie bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki:) Widzę że upały Was wykańczają, no ja nie mam na co narzekać. Nie mieszkam w polsce a "moja"lodowa wyspa nie należy do najcieplejszych także temperatury nie przekraczają 20 stopni. U nas wszystko dobrze, siedzę sobie na urlopiku i odpoczywam, zaczełam małe porządki w domu, bo jak mała się urodzi to na nic nie będzie czasu. Czuję się dobrze i gdyby nie rosnący brzuszek to bym nigdy w życiu nie powiedziała że jestem w ciąży. Malutka sobie fika w brzuszku chociaż od kilku dni jest bardziej leniwa, ale kto wie może to taka jej natura, małego leńiuszka:) chyba lubi sobie pospać ale to już ma po mamie;) Widzę wszsytkie rośniecie i zmieniacie rozmiary;) a ja nic, wciąż chodze w ciuszkach z przed ciąży (no jedynie spodni nie dopinam).Mój biust może się powiększył o jakieś 3cm w obwodzie, wciąż jednak nosze staniki z przed ciąży. Wagowo to mam 5 kg do przodu. Za 1,5 tyg mam wizytę to mnie pomierzą i zobaczymy czy wszysko ok. Dzisiaj zaczynam jogę dla ciężarnych, ciekawe jak będzie:) mam nadzieję że mi się spodoba. Pozdrawiam serdecznie :) i uważajcie na Siebie w te upały ps. a właśnie co się dzeje z Kani? odezwij się do nas kochana, mam nadzieję, że u ciebie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki wśród takich upałów :) Ja właśnie wróciłam od doktora, maluszek ma ponad 2 cm i ślicznie bijące serducho ;) ciekawa jaka płeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Co do upałów to jest jakaś masakra:-(Nie ma czym oddychać,w nocy nie mogę spać,człowiek cały czas się "klei"...Niech spadnie choć troszkę kropelek deszczu. Co do mnie zaczynam 16 tydzień:-) Mam nadzieję że Kruszynka dobrze się rozwija w moim brzuszku:-) Jeszcze 9 dni do wizyty-i zobaczymy jak sobie fika:-) Samopoczucie w te upały takie sobie,ale to zrozumiałe... Podbrzusze nie boli,no może czasami ale nie ma konieczności żeby brać no-spę:-) Jutro zaczynamy porządki w nowym domku.Mama i siora pomogą:-) Cieszymy się że już niedługo pójdziemy na swoje:-) Patiniaa Super:-) Bardzo się cieszę że z Twoim Maluszkiem jest wszystko ok. Niech rośnie zdrowo:-) Pozdrawiam Wszystkie Mamuśki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ;) Jeżeli chodzi o NO-SPĘ pytałam się wczoraj tego mojego doktora, powiedział że to nie jest lek dla kobiet w ciąży ( zresztą to samo jest napisane na ulotce ). Podobno stosuje się go już przed samym porodem, ale nie na początku, bo może choć nie musi zaszkodzić...uważajcie, może czasem warto się pomęczyć z bólem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne z tą naspą co lekarz to inne poglądy;) mi lekarz po pierwszym poronieniu przypisał nospę i kazał brać 3x1 jak zajdę poraz kolejny w ciążę. po 3 transferze też praktycznie przez 2 tyg brałam nospę 2x1 żeby nie dopuścić do skurczy macicy. jak widać każdy lekarz ma swoją praktykę i najlepiej słuchać swojego lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Tak jest ze wszystkim.Co lekarz to inna opinia czy chodzi o tabletki czy o jakieś badania.Wiadomo najlepiej nic nie łykać bez potrzeby :-) Pozdrawiam w kolejny upalny dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka ze przy każdej ulotce napisane jest "nie zalecane w ciązy" lub "poradzic sie lekarza". Koncerny farmaceutyczne w ten sposób sie zabezpieczają. Ja tez mam obawy co do tego aspimagu który mam cały czas brac, a jest napisane nie zalecany zwłaszcza w 2 i 3 trymestrze. Miałam brac codziennie, ale biore co drugi dzień. a wy brałyscie aspimag? jesli tak to jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×