Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laa kobieta

** nocne marki **

Polecane posty

Bajka na dobranoc ;-) Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła sobie piękna, ale biedna dziewczynka. Mieszkała u wrednej macochy wraz z okrutnymi i brzydkimi siostrami. Musiała pracować jako służąca. Pewnego ranka na koniach przyjechali paziowie z zaproszeniem na bal, macocha jednak nie pozwoliła Kopciuszkowi pójść. Kiedy cała rodzina poszła na bal, Kopciuszek został w domu aby sprzątać. Nagle pojawiła się śliczna wróżka, która wyczarowała dziewczynie suknię, karocę z dyń i konie ze szczurów. Piękny Kopciuszek pojechał na bal. Swoją urodą oczarowała księcia, który tańczył z nią całą noc. Jednak o północy czar pryskał, więc Kopciuszek musiał uciec z balu zanim z powrotem stałaby się zwykłą służącą. Książe biegł za nią, ale nie zdążył jej zatrzymać. Kopciuszek, biegnąc po schodach, zgubiła pantofelek. Następnego dnia zakochany we właścicielce bucika książę jeździł po mieście i wraz z paziami szukał dziewczyny o małych stopach. Złe siostry przymierzały pantofelek, ale miały za duże stopy. Wielkie było zdziwienie macochy, gdy okazało się, że bucik pasuje na nóżkę Kopciuszka. Książe bardzo ucieszył się i pytał: - Kopciuszku, czemu tak wczoraj uciekłaś? Ja chciałem cię o coś poprosić... - O co chciałeś prosić książe? - Czy możesz mnie skontaktować z tym przystojniakiem, który powoził Twoją karetę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Mamo, tato, nie wiedziałam jak wam to powiedzieć, ale od dawna źle się czuję w swoim ciele. Wiem, że zawsze pragnęliście mieć syna, a ja wiem, że powinnam urodzić się mężczyzną. Dlatego pragnę wam oświadczyć, że jestem w trakcie terapii hormonalnej i niedługo poddam się operacji zmiany płci. - Jaja sobie robisz!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altra kobieta
La kobieta, podobają mi się Twoje bajki. Chociaż ja w nocy śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altra kobieta
Dobrzy ludzie śpią lepiej od złych, ale ci drudzy lepiej się bawią, kiedy nie śpią. Woody Allen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altra kobieta
Minęły już czasy, kiedy mogłam się bez snu obyć. Ale co tam, przecież: Jedzenie, picie, sen, miłość cielesna - wszystko z umiarem. Hipokrates

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak poszedł do wojska ale w cywilu zostawił dziewczynę. Pisali do siebie płomienne listy, zapewniali o własnej miłości, a on co noc, przed snem całował jej zdjęcie. Jednak pewnego dnia przyszedł list który zakończył to wszystko. "Drogi Michale!- pisała jego wybranka- chce Cię poinformować że odchodzę od Ciebie i że zdradzałam Cię przez cały czas odkąd Cię nie ma. Ponieważ byłeś i jesteś daleko myślę iż jest to naturalny bieg rzeczy, proszę Cię tylko abyś odesłał mi moje zdjęcie. Kasia" Chłopakowi jeszcze tak przykro nie było, ale że był mściwy, opracował odpowiednią zemstę. Poprosił kolegów aby dali mu zdjęcia swoich dziewczyn, sióstr, byłych, tak że zebrał około setki fotografii ponętnych, młodych dziewcząt, włożył je do koperty razem z zdjęciem Kasi i załączył następujący liścik. "Szanowna Kasiu! Wybacz ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć kim jesteś, proszę, wybierz swoje zdjęcie, a resztę odeślij."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoni facet do firmy reklamującej odchudzanie i po krótkiej rozmowie zamawia pakiet o nazwie "5 kilo w 5 dni". Następnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi cudowna blondyneczka, około 20 lat i oprócz sportowego obuwia i tabliczki zawieszonej na szyi nie ma nic na sobie. Dziewczyna przedstawiła się jako pracownica wspomnianej firmy i programu "5 kilo w 5 dni". Na tabliczce napis: "Mam na imię Kasia. Jak mnie złapiesz będę Twoja!". Facet rzuca się bez namysłu w pościg za blondynką. Po paru kilometrach i pewnych początkowych trudnościach, w końcu łapie swoją nagrodę. Sytuacja powtarza się przez kolejne 4 dni. Facio staje na wadze i zadowoleniem stwierdza, że rzeczywiście schudł 5 kilo! W takim razie znów dzwoni do firmy i zamawia program - tym razem "10 kilo w 5 dni". Następnego dnia: w drzwiach staje zapierająca dech w piersiach kobieta, najpiękniejsza, najbardziej seksowna, jaką widział w życiu. Na sobie nie ma nic oprócz butów sportowych i tabliczki na szyi: "Mów mi Ewa. Jak mnie złapiesz, będę Twoja!" Ta kobieta ma jednak taką super kondycję, że faciowi niełatwo jest ją złapać od razu i gonitwa trwa znacznie dłużej. W końcu jednak okazuje się że nagroda warta jest nadludzkiego wysiłku. Historia powtarza się przez następne 4 dni i w końcu facet staje na wadze i jest całkowicie zadowolony: schudł obiecane 10 kilo! W takim razie postanawia pójść na całość i dzwoni do firmy trzeci raz. Zamawia pakiet "25 kilo w 7 dni". Pani przez telefon pyta: - Jest Pan absolutnie pewien? To jest nasz najtrudniejszy program! Facet jest jednak głęboko przekonany, że tego właśnie chce. - Całe lata nie czułem się tak wspaniale! Następnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi potężny, muskularnie zbudowany, intensywnie opalony dwumetrowy facet. Na sobie ma tylko różowe buty sportowe i tabliczkę: "Jestem Franek. Jak Cię złapię, będziesz mój!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki i wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkot wysłał żonę na wakacje na Karaiby. Po tygodniu otrzymuje depeszę z hotelu: "Pańska żona się utopiła STOP Jej zwłoki oklejone krewetkami wyłowiła straż przybrzeżna STOP Co robić? STOP". Szkot idzie na pocztę i nadaje telegram: "Krewetki sprzedać STOP Pieniądze przelać na moje konto STOP Przynętę zarzucić ponownie STOP".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmutna
La Kobieto-dziękuję za historyjki, pośmiałam się. SĘDZIA: Czy przyznaje się pani do zabicia męża? OSKARŻONA: Zabicia? To była raczej eutanazja, akt łaski. Od wielu miesięcy obserwowałam jak mój mąż, całymi dniami, objadając się, wegetuje przed telewizorem, a tego wieczoru, podczas transmisji meczu, wyraźnie poprosił, a nawet krzyczał, bym mu pomogła. SĘDZIA: A co konkretnie powiedział? OSKARŻONA: Strzelaj, ku...wa, strzelaj! **** Rozmawiają dwie góralki: - Zocha! A wies, ze ja sie wcoraj dupcyła z enteligentem? - No coś ty Jadźka! I co? - A wies, ze un ma PENISA! - A co to PENIS!? - To taki jakby ch*j, ale mniejsy, mienksy i w celofanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzicie spać tak wcześnie
co z wami się stało :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fame fatallee
La kobieta pisz jeszcze ,jest co poczyać przy kawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fame fatallee
no właśnie jest tak ,że ja wolę czytac niż pisać .A to co ty napisalas ostarnio bardzo mi sie spodobało .. A po za tym ,nie znam zadnych ciekawych historyjek ...A szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma jakas ciekawa historyjke w zanadrzu- chyba ze zeyje na pustyni i nie ma z nikim kontaktu. Bo historyjki tworza ludzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fame fatallee
Jak cos ciekawego sobie przypomnę to na pewno napisze ,ale ciebie prosze o jeszcze . milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz pyta zone blondi.......................... Kochanie dlaczego masz dlaczego masz jedna skarpetke zielona a druga niebieska....................................... Nie wiem........................................ Ale mam druga taka pare.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz pyta zone blondi.......................... Kochanie dlaczego masz dlaczego masz jedna skarpetke zielona a druga niebieska....................................... Nie wiem........................................ Ale mam druga taka pare.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oda do dupy Dupa ludzkości raju pozbawiła Dupa Adama jabłkiem skusiła Dupa królów mianowała Dupa ich detronizowała Dupa buduje, dupa rujnuje Dupa losami świata kieruje Dupa pomaga, dupa przeszkadza Dupa miłuje i dupa zdradza Dupa żebraków i królów raduje Dupa w pałacu i w chacie smakuje Dupa smakuje młodym i starym Dupa tchnie żądzą, upaja czarem Dupa pachnie, dupa śmierdzi Dupa tez wspaniale pierdzi Dupa wielkie kupy sra Dupa na klarnecie gra Dupa motorem zawsze i wszędzie Dupa jest hasłem i hasłem będzie Dupa krzepi i dupa rodzi Dupa nigdy nie zaszkodzi Dupa dziewczęta wyciąga z nędzy Dupa najlepszą kopalnią pieniędzy Dupa chłopaków jak w banku gromadzi Dupa frajerów do ołtarza prowadzi I stąd morał się taki, wywodzi: Człowiek sie rodzi, z dupy wychodzi Człowiek sie żeni na dupę wchodzi Człowiek umiera na dupie leży ŚWIAT CAŁY OD DUPY ZALEŻY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×