Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość XxXEeXxX

Oczyszczanie twarzy

Polecane posty

Gość zzxxxa
mi pomogla wizyta w Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monidonii
Mi pomogło oczyszczanie wodorowe http://aquasure.com.pl/ poczytajcie sobie o Aqua Sure H2 jedyne czego zaluje to fakt, ze nie slyszalam o tym wczesniej bo te pieniadze wydane na jakies maseczki czy peelingi moglam w to zainwestowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarmelita
To prawda ja już od dawna znam AquaSure mam u siebie w gabinecie sama korzystam i widac efekty ale co najwazniejsze klientki sobie chwala dopóki tak zostanie to znaczy ze jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się nie robić tego na własną rękę bo boje się, że nabawię się blizn. Dlatego chodzę często na różne zabiegi pielęgnacyjne. Jakiś czas temu mialam się wybrać na usuwanie worków i cieni pod oczami, ale w ostatniej chwili przyjaciółka zakupiła mi krem Remescar. Miałam wątpliwości czy faktycznie coś zadziała, ale byłam w wielkim szoku jak zobaczyłam że po kilku sekundach moje problemy zniknęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateee2
W takiej sytuacji oczyszczanie twarzy będzie dobrym rozwiązaniem bo pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń i odzyskasz blask : ) :) Sama chodzę na oczyszczanie twarzy ale nie do kosmetyczni tylko do dermatologa. Polecam dermatologa poszukać na https://ranking.abczdrowie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze oczyszczanie twarzy jakie mialam to detox gel deep pore treatment - pozbylam sie wszystkich czarnych zaskornikow z nosa i nie tylko. To amerykanski zabieg, moja kosmetolog go ma w ofercie w gabinecie Beauty Premium w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim osobom mieszkającym w Szczecinie i okolicach mogę polecić salon urody www.maestriaklinikaurody.com Sam tam byłam nieraz. Korzystałam również z ich oferty oczyszczania twarzy i jestem zadowolona z zabiegów jakie tam odbyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurumka2
Jako właścicielka salonu kosmetycznego często szukam innowacyjnych rozwiązań na oczyszczanie skóry twarzy i nie tylko i kilka dni temu trafiłam na stronę http://aquasure.com.pl/ poczytałam trochę i wychodzi na to, że urządzenie Aqua Sure H2 które umożliwia zabieg oczyszczania wodorowego to opłacalna inwestycja. Czy któraś z Was, która prowadzi własny salon ma coś takiego u siebe i mogłaby napisać kilka słów? Będę bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddzia
Hej ja mam AquasureH2 i sporo klientek jest na taki zabieg oczyszczania wodorowego z wykorzystaniem AquaSureH2. Zabieg jest bardzo skuteczny, a chyba jako jedyna w mojej miejscowości mam to urządzenie, więc mam usługę dość niszową w regionie :) pieniądze mozna na tym zarobić naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na twoje problemy najlepszy będzie laserowy peeling węglowy oraz modne teraz oczyszczanie wodorowe. Co do drugiego polecam aquapeel h2, ja robiłam w femme la vie we Wrocławiu i mistrzostwo świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

AquaPeel H2 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaMajda

Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z okolic Krakowa to zapraszam do nas 😉 Wykonujemy zabiegi oczyszczania wodorowego oraz infuzji tlenowej. Działamy na najlepszych urządzeniach (AquaSure H2 oraz DermaOXY). Same zabiegi są bardzo przyjemne i relaksujące. Gwarantują świetne efekty przy regularnym stosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

www.lenartowiczclicnic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samodzielnie trudno jest oczyścić sobie twarz tak skutecznie jak w gabinecie. Używam regularnie w domu peelingów, zarówno ziarnistych jak i enzymatycznych. Jednak takie domowe peelingi nie przynoszą takiego efektu jak peeling wykonany w gabinecie medycyny estetycznej.

Poza tym lubię raz na jakiś czas wybrac się na manualne oczyszczanie twarzy. W Krakowie polecam to miejsce:

http://ego-medspa.pl/oczyszczanie-manualne-twarzy/

Bardzo dokładnie oraz w sterylnych warunkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettkaa

ja byłam ostatnio na bardzo fajnym zabiegu w Instytucie Piękna Bielenda a mianowicie na wodorowym oczyszczaniu skóry twarzy, który sprawił, że moja skóra jest teraz wygładzona, odmłodzona i pełna blasku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam kilka razy - zabiegi są różne, trzeba je dobrać do swojego typu cery ale kosmetyczka na pewno ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Najlepsze oczyszczanie twarzy jakie miałam to PCA SKIN detox połączone ze specjalnymi peelingami. Cudowne uczucie świezosci na twarzy i poprawa koloru. Dziewczyny szukajcie gabinetów, które pracują na marce pca skin, będziecie mega zadowolone. Polecam www.beautypremium.pl w Poznaniu na os. Tysiaclecia 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o oczyszczanie twarzy, to ja polecam oczyszczanie wodorowe. Super sprawa jak chcesz oczyścić i odżywić swoją cerę  Ja robiłam zabieg w klinice Idealiste w Poznaniu jestem zadowolona - fantastyczna obsługa no i najważniejsze - są efekty! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22

Ja zastanawiam się nad zakupem depilatora do twarzy podobno świetnie się sprawdza i z tego co zauważyłam jest dużo tańszy od wizyty w gabinecie. Co myślicie o tym depilatorze http://bit.ly/2Gj2y7u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 123455y7

Polecam preparaty do wodorowego i Hydrapeelingów www.zoa-pro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Kaszkowska

Każda kobieta jak wiemy chce zrobić coś dla siebie, zrobiłam sobie zabieg oczyszczający brainbricks.pl czuje się o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milagros

Ja polecam żel nawilżająco-oczyszczający z serii black sugar detox od Bielendy. Bardzo dobrze radzi sobie z zanieczyszczeniami na buzi i świetnie ją nawilża. Połączenie cukru trzcinowego i aktywnego węgla na skórze to super pomysł 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Idź na oczyszczanie do La Guel. Ja byłam tam po kilku wizytach u innych kosmetyczek i pierwszy raz mogłam liczyć na prawdziwą rozmowę dt stanu mojej cery i jej pielęgnacji, a z samego zabiegu byłam bardzo zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam, ale rzadziej. Staram się zmywać makijaż dwuetapowo za pomocą olejku do demakijażu, który rozprowadzam dłońmi i masuję skórę, potem pianki do mycia twarzy. Ale ja chcę zminimalizować tarcie, żeby częściej używać szczoteczki foreo, bo pięknie mi oczyszcza skórę, ale jednak oczyszcza mechanicznie.

Jesli chodzi o oczyszczanie w gabinecie, polecam tę stronę:

https://bso2018.pl/systematyczne-oczyszczanie-kluczem-do-pieknej-cery/

Jest tutaj opisane jak wyglada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×