Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arkadia102

Zapytanie o Editions Atlas

Polecane posty

Gość gość
Ja wysłałam odstępienie od umowy na adres editionsatlas.bok@databroker.pl Zrobiłam skan wydrukowanego dokumentu z moim ręcznym podpisem i zadzwoniłam dodatkowo. Po rozmowie telefonicznej wysłałam drugiego maila z potwierdzeniem że " Przesyłam potwierdzenie wypowiedzenia umowy zawartej w dniu....., rozwiązanej telefonicznie w dniu....."Na razie cisza i nic nie przysłali. Trzeba to zrobić jak najszybciej od dnia zawartej z nimi umowy bo tam jest podane że jest na to tydzien czy 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanka
jestem zmuszona odświeżyć ten temat,. Niczego u nich nie zamawiałam , ani telefonicznie ani w żaden inny sposób , po prostu znalazłam dziś w skrzynce tekturową kopertę z jakimś badziewiem (jakiś posrebrzany zegarek kieszonkowy) i blankiet do zapłaty19,90 a także informację ,że będę kolejne zegarki otrzymywać co 3 miesiące. Co mam z tym zrobić ,żeby to zastopować. Czy mam to odesłać na własny koszt, tylko z jakiej racji mam do tego dopłacać?Czy po prostu nie reagować, czy gdzieś zgłosić próbę wyłudzenia?Poradźcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odstąpienie od umowy masz tylko 7 czy 10dni. Nie pamiętam dokładnie. Tak to będą Ci wciskali co miesiąc. Spróbuj zadzwonić pod któryś z tych nr tel 22 310 87 39 lub 22 462 96 26. Zapytaj o co chodzi jeśli to ta sama firma co wciska "Leśne przygody". I napisz na wszelki wypadek odstąpienie od umowy choć w sumie trochę to głupie jak nic nie zamawiałaś. Nic więcej podpowiedzieć nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanka
ale ja nie zawierałam żadnej umowy, nie znam firmy , pierwszy raz o nich słyszę i troche byłoby dziwne gdybym teraz chciała wypowiedzieć umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanka
dlaczego nie widzę Waszych odpowiedzi , chociaż na poczcie mam powiadomienia o nowych wypowiedziach w tej sprawie , gdzie one są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, jak większość z Państwa, dałam się namówić na jedną z kolekcji (układanki-nauczanki). Po otrzymaniu pierwszej - zapłaciłam za nią, ale wysłałam list polecony z potwierdzeniem odbioru, zawierający rezygnację z kolekcji oraz prośbę o usunięcie moich danych z ich bazy danych. Pierwsza paczka została wysłana na moje nazwisko bez polskich znaków. Po jakimś czasie dostałam ponownie paczkę na moje nazwisko tylko już z polskimi znakami. Po porównaniu nr klienta - różniły się. Skontaktowałam się ponownie z firmą Editions Atlas, tylko tym razem za pośrednictwem formularza kontaktowego. Poprosiłam o usunięcie danych i złożyłam moją (ponowną) rezygnację z kolekcji. Poprosiłam również o usunięcie obu kont klienta. W ciągu 10 minut dostałam informację na maila, że dane zostały zastrzeżone a do mnie nie będą wysyłane już żadne przesyłki. Tą drugą przesyłkę odsyłam nienaruszoną na adres do zwrotu przesyłek: Prografix sp. z o.o. ul. Transportowców 3 39-200 Dębica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie, że rezygnacja jest możliwa przez tel 22/205-52-50 lub mail serwis.klientow@editionsatlas.ch lub listownie BOK EA ul. Elektoralna 12A, 00-139 Warszawa. Bo niektórzy są na tyle inteligentni, że wysyłają rezygnację sms, bądź odpowiadają na maila no-replay ;) A i jeszcze jedno Editions Atlas to nie to samo co Atlas for man! Atlas for man infolinia 801-080-154!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dzwoni konsultant ze sprzedaży Editions Atlas, wystarczy podziękować za rozmowę i się rozłączyć. Nic trudnego, a widzę że większość z Was boi się powiedzieć nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno zwrot przesyłki nie zamyka automatycznie konta kolekcji ! Jest możliwość oddania przesyłki - ważne, aby była "nie otwarta"- do najbliższej poczty jako odmowa odbioru, bo przesyłki są zwykłe i nigdzie nie rejestrowane, listonosz może zostawić taka przesyłkę w domu. P.S. Nigdy nie odsyłajcie przesyłki na koszt Editions, bo przesyłka wróci z powrotem do nadawcy z koniecznością wykupu jej z poczty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś tw. że nie zamawiał jest możliwość, zadzwonić na infolinię i zgłosić reklamację. Jest możliwość odnalezienia zamówienia ( tj. rozmowy, bądź kuponu z zamówieniem ) i jej weryfikacji. Bez zamówienia przesyłki nie są wysyłane! Tyle, że niektórzy mają krótka pamięć i potem wypisują głupoty bo tak jest prościej. Zamiast zadzwonić, wyjaśnić sprawę i uniknąć jakiś konsekwencji. Myślenie boli, szczególnie w czasach internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W smsie otrzymanym po złożonym zamówieniu jest informacja, że umowa wygasa automatycznie po 35 przesyłkach. Jeżeli klient wcześniej nie zadzwoni i nie złoży rezygnacji! Rezygnacja jest możliwa po każdej przesyłce! Klient ma 14 dni na rezygnacje od otrzymania każdej przesyłki, nikt nie zmusza do zbierania całej kolekcji! Kiedyś w szkole, był taki temat "Czytanie ze zrozumieniem", ale widać że poziom nauki już nie ten. Niektórzy nie potrafią czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam z nimi doczynienia. W piatek zadzwonila do mnie pani i mowi ze bralam udzial w jakiejs ankiecie i ze wylosowali moje dane i otrzymam od nich jakies wlasnie lesne karty za jedyne 21 zl. oni pokrywaja koszty i ttd. Ja mowie ze bralam udzialu w ZADNEJ ankiecie, no to kolejna bajka ze jak na porodowce wypelnialam swoje dane to oni tez stad to maja. Tak ja jej mowie ze nie rodzilam w polsce (bo nie rodzilam w polsce) no ale temat moich danych zamienil sie w dalsza czesc wciskania tych kart jakie to wspaniale, cudowne, kazda mama to poprostu zamawia dla swojego dziecka. Czulam ze cos jest nie tak wiec pytam jakie macie tam ukryte gwiazdki o ktorych jeszcze nie wiem. Nie ma zadnych gwiazdek o wszystkim jestem poinformowana, wiec pytam dalej czy to jest jednorazowa wysylka czy po tej jednej otrzymam jeszcze tysiac innych- oczywiscie jedna jak mi sie spodoba to moge poprosic w wiecej itd. nie wiem co mnie tak oslepilo ze sie zgodzilam. Tak wiec szybka akcja ze strony pani ze dostalam od niej wiadomosc sms-em i czy ja otrzymalam, mowie ze tak. Nastepnie szybka regulka ze przesylke dostane dopiero za 4 tygodnie poniewaz maja tak duzo wysylek. A ze mi dziecko zaczelo marudzic tak pani szybkie dziekuje i do widzenia. Jednak po sprawdzeniu tej firmy w internecie i smsa przyslanego nie okazalo sie tak kolorowo. Tak wiec w poniedzialek o 9 rano dzwonie do nich i mowie ze jak najszybciej chce z tego zrezygnowac Pan przyjal moja prosbe i powiedzial ze wysylka jest anulowana dla pewnosci zaczelam wysylac do nich jeszcze meile. W jednym ktory otrzymalam tez w poniedzialek poinformowano mnie ze wysylka jest juz w drodze do mnie w kolejnym ze juz sie nie da anulowac tej wysylki. Tak wiec po poludniu dzwonie kolejny raz pan ktory to sprawdzil stwierdzil ze ten meil byl jakas pomylka bo niby paczka jes anulowana. Tak wiec pisze kolejna wiadomosc zeby mi wyjasnili o co w tym wszystkim chodzi i kolejny meil dostalam z wiadomoscia ze faktycznie przesylka jest anulowana i mysle ze na tym moja przygoda sie z nimi konczy. A jeszcze poprosilam grzecznie pana zeby usunal wszystkie moje dane z ich bazy danych. Nauczylo mnie to zeby juz wiecej sie w takie cos nie wplatac. Jednym slowem jaja tam niezly balagan i niezle potrafia wkrecac ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Mnie tez baba wlasnie w to wkrecila. Mowie no zobacze co to. Ale po sprawdzeniu opini na ich temat zmartwilam sie . Wlasnie zadzwonilam pod nr 22 205 52 52. Baba niemilo zapytala czy sie zgodzilam bo ja tak to nic nie zrobi . Gdy powiedzialam ze wyczytalam w necie ze mozna zrezygnowac odrazu stwierdzila ze mam podac dane I paczka do mnie nie przyjdzie. Mam nadzieje ze naciagacze nic mi nie przysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla pewnosci zadzwon sobie jeszcze raz na pewno odbierze ktos inny I zapytaj czy ta wysylka jest anulowana. Ja tak dzwonilam chyba ze 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 0107
Niestety ja rownież dałam sie wkręcic w to. Jeszcze nie minął tydzien od dnia rozmowy z konsultatnem zadzwoniłam do biura obsługi i odebrała Pani bez zadnego ale powiedziala ze jest zamowienie w systemie ale paczka nie zostala wyslana z powodu brakow w magazynie i zaznaczyła sobie ze jest anulowana. Powiedziała rowniez ze nie wie czy po uzupełnieniu magazunow nie wystapi pomyłka zeby wysłać wiec jak cos mam nie otwierac paczki nic nie placic tylko dac na poczcie i odesłać pod nazwa odmowa przyjecia przesyłki!!!!!, powiedziala ze nic nie płaci sie i nie bedzie zadnych problemow. Ciekawe czy to prawda!!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sz
Przecież od 25.12.2014 jest ustawa dotycząca zawierania umów na odległość (m.in. przez telefon). Wiec aby umowa była ważna potrzebna Wasza zgoda na środku trwałym (mail, pismo, CD). Zgoda podczas rozmowy nie jest wiążąca. Więc jeśli ten warunek nie był spełniony firma wysyła swoje produkty na swój koszt. proszę sobie poczytać: https://prokonsumencki.pl/blog/zawarcie-umowy-przez-telefon-po-25-grudnia-2014-roku-czyli-sprzedaz-telefoniczna-zgodnie-z-nowa-ustawa-o-prawach-konsumenta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto z Panstwa został naciagniety na firme Editions Atlas i w jaki sposob ja rozwiazal? Prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja niestety też zgodziłam sie na przeslanie mi paczki. Teraz probuje sie do nich dodzwonic ale linia jest caly czas zajeta, napisalam juz maile ze rezygnuje. Dostalam potwiedzenie ze zostaly przekazane do odpowiedniego dzialu i zero odpowiedzi. Mam pytanie do osob z ubieglych lat ktore tu pisany. Jak poradziliscie sobie z ta firma? Prosze o odpowiedz gdyz jest to dla mnie bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emonia
Do mnie od jakiegoś czasu wydzwaniaja ale ja nie odbieralam, tak czułam że to jakiś przekręt...wczoraj to chyba że 4 razy i dziś już od 8 rano ale w końcu odebrałam..miałam czas. Też moje dane mieli z ankiety, którą wypelnialam na oddziale polozniczym. I jak to Pani powiedziała WYGRAŁAM komplet ukladanka nauczanka za jedyne 21,90. ..oczywiście nie chciałam tego i mówię jej że wezmę jedną A zaraz przyjdą następne...A ona że nie, że musiałaby mi powiedzieć o tym w rozmowie. Ale suma sumarow poprosiłam ją o jakąś stronę internetową gdzie mogłabym to sobie sprawdzić. ...to powiedziała abym poszukala o ukladance nauczance. ...no i znalazłam i dziękuję bardzo...dzięki Bogu nie zgodzilam się, ale Pani ma jeszcze dzwonić i zapytać o moją decyzję. ...ciekawe czy zadzwoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDora
Do mnie dzwonili dziś, i się zgodziłam. Potem poczytałam opinie , i zadzwoniłam i zrezygnowałam, powiedzieli że rezygnacja przyjęta. Mam nadzieje że będzie ok wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez powiedziala ze ma dane ze szpitala gdzie rodzilam ale najlepsze jest to ze nie rodzilam w polsce (a chyba z zagranicznymi szpitalami sie nie kontaktuja) gdy jej to powiedzialam troche sie zmieszala I zaczela krescic cos innego. Ale na szczescie mi tez sie udalo odkrecic to zamowiwnie oczywiscie po kilku telefonach do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triwetka88
Pod jaki numer trzeba zadzwonić by zlozyc rezygnacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Na jaki adres e-mail trzeba napisac rezygnacje z paczki editions atlas? Prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisza Panie tutaj ze zadzwonily z rezygnacja w tym samym dniu co zamawialy paczke i ze rezygnacja zostala przyjeta a ja dzis zgodzilam die.na paczke i dzis dzwonilam zrezygnowac to Pan powiedzial.ze mam zadzwonic w polowie maja(!) Bo dopiero on bedzie mnie widzial w bazie... jak to jest...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dałam się oszukać. Jak się z tego wyplatac? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zakończył współpracę z tą firmą przed przesłaniem przesyłki? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dalam sie namowic wczoraj na paczke i po dwoch godzinach dzwoniłam zeby zrezygnowac. Pan na infolinii powiedzial ze nie widzi mnie jeszcze w bazie i mam zadzwonić za kilka dni. Zadzwonię dzis i dodatkowo wysle dzis listem poleconym rezygnację z paczki i calej kolekcji. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Bede tutaj informowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli można wiedzieć na jaki adres wysłała Pani list polecony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BOK EA ul. Elektoralna 12A, 00-139 Warszawa. Na ten adres wyslalam list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wysłałam list i jeszcze emila. Zobaczymy jak sprawa się dalej rozwiąże. Mam nadzieję, że żadna paczka do mnie nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×