Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arkadia102

Zapytanie o Editions Atlas

Polecane posty

Gość gość
jeśli chcecie zrezygnować z dalszej kolekcji kart edukacyjnych wystarczy zadzwonić do biura obsługi klienta na nr 22 205 52 52, podać swój nr klienta i bez problemu blokują dalsze wysyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55
Czy firmy sprzedające pościele i garnki czy Editions Atlas, działają na tej samej zasadzie psychologicznego podejścia do klientów. Ludzie dają się nabijać tylko z własnej głupoty, bo jednak są ludzie z wyobrażnią, którzy nabijać sie nie dają. I najłatwiej jest wieszać psy na danej firmie. To jest właśnie dziecinne i niepoważne i świadczy tylko o niezaradności w prostych sprawach. Jeśli przyjdzie przesyłka wysłana po rezygnacji, nie trzeba ani jej odsyłać ani za nią płacić i ponosić koszta. To błąd firmy, więc niech ona się martwi stratami. Jeśli firma przyjmuje rezygnację a potem wysyła przesyłkę, to robi sobie problem, klient jest czysty i żaden sąd mu nic nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia28
Firma beznadziejna, kompletne naciągacze, nigdy nie miałam do czynienia z tak chorą firmą. Miała być super zabawka a przysłano mi tandetę tak małą, że się roześmiałam na jej widok. Miała być wyprodukowana w Szwajcarii, okazało się, że jest z Chin ( !!! ). Czekałam na nią 2 miesiące :) Uprzedzam o nie zgadzaniu się na paczkę powitalną ! Wmanewrowują w prenumeratę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Zadzwoniłam na 222055252 odebrali odrazu, pan zapytal o dane i powiedzial,ze konto zamyka. Pierwsza paczke otrzymałam, ale nie zapłacę bo nie maja potwierdzenia ze ja odebrałam :) Zobaczymy czy przyjdą kolejne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam u was ze zalogowac się nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryna
za pierwszym razem się do nich dodzwoniłam, Powiedziano, że wykreślają mnie z bazy klientów. I że przyjdzie jeszcze jedna paczka, to mam ja zwrócić na pocztę jako "odmowę przyjęcia" i tyle.... zapiałam imię Pani, z której rozmawiałam, żeby się posługiwać jej imieniem z razie Wu... układanki te są fajne, tylko że drogie niby ze złota))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez wrabiaja w to co nie zamowilem ja prponuje pozew zbiorowy o próbę wyludzenia i wyludzenie i oczywiście zgloszenie do prokuratury i dalej odszkodowanie od nie firmy tylko osob zarzadzajacych firma i kierwnictwa poszczególnych oddziałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie się wrabiac firmie jej ludziom i niby prawnikom z Warszawy .po pierwsze w rozmowie telefonicznej musi byc zawarte pelnym zdaniem tak zgadzam sie na przesylke platna .po drugie nie dajcie stwierdzen podczas rozmowy jezeli nie chcecie zawierac umowy tel unikac tak ,zgadzam sie ,itp. Najlepiej na poczatku rozmowy rozlacz sie . Ja mialem konferencję na glosno mowiacym zestawie z pracownikami i w tym momencie slodziutka pani wrobila mnie w jakies atlasy mam świadków przebiegu rozmowy a dalsze dzialania firmy drugim telefonem poprosilem o rozmowę za kilka godzin i zorganizowalem swiadkow przebiegu rozmowy .Teraz spokojnie czekam na dalsze dzialania .Kto zawarl umowe proszę napisac rezgnacje podac nr klienta zawsze robic kopię potwierdzona jeszcze przez biuro prawne i świadków byloby super .Umiescic wpis ze nie zgadzacie sie na przetwarzanie danych osobowych .prosze pamietac o datach opisach czego dotyczy .i zawsze wysylac listem poleconym .Swiadkowie i nagrywanie rozmowy przez nas bedzie kluczowe podczas rozprawy w sadzie.Kazde przerobienie rozmowy telefonicznej bedzie gwoździem dla dla osob ktore nas wrabiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiiinika
Witam. Wczoraj również otrzymałam telefon i zgodziłam się na przesyłkę powitalną. Teraz chcę się z tego wycofać. Planuję jutro zadzwonić i zrezygnować. Otrzymałam również maila z warunkami umowy. Moje pytanie, gdzie jest ten nr klienta? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcytrynka
Witajcie. Hi hi czytając wasze opinie rozpakowałam paczkę którą mi przysłano. Pamiętam dokładnie rozmowę telefoniczną bo zadawałam milion pytań. Wypowiedziała się tu na forum pani która pracuje w Atlasie. Napisała że paczkę można zwrócić zapakowaną oryginalnie. Wydaje mi się to głupie . Ja otworzłam przesyłkę i jestem z niej nie zadowolona,inaczej (nie otwierając ) bym o tym nie wiedziała. Miały być karty edukacyjne,super hiper twarde,sama nazwa KARTY jest nie prawdziwa bo przyszły do mnie karteczki dosłownie mało edukacyjne. Mam zamiar odesłać to pudło takie jakie jest czyli otworzone. Każdy ma do tego prawo robiąc zakupy przez internet lub telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NACIĄGACZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W otrzymanej przesyłce zawarta była informacja "Poczta z dokonuje w moim imieniu formalności związanych z odprawa towarów zamówionych w Editions AtlasS.A. , których jestem odbiorcą. Z faktem tym nie wiążą się dla mnie żadne dodatkowe koszty. oczywiście gówno prawda, bo przesyłki na ich koszt nie odebrali, przez telefon dowiedziałam się, że przesyłkę mogę odesłać, ale na własny koszt. Więc tak, czy inaczej ponoszę koszty, naciągacze! Nic od nich nie zamawiajcie, a jak juz daliście się nabrać to wycofajcie się jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, a jak zwrócić paczkę zapakowaną oryginalnie, skoro adres zwrotny jest w środku, zapakowany w kopercie, na to dostałam odpowiedź, że jak ju ż otwarłam za późno, kretyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona22
Ja także walczę z tą firmą . Zgodziłam się na paczkę powitalną w lutym . Otrzymałam ją w kwietniu odesłałam bo rozmyśliłam wiec nadałam ją za potwierdzeniem odbioru. Wystosowałam odpowiednie pismo rezygnujące z kolekcji jak i z członkostwa. Po jakimś czasie otrzymałam upomnienie jedno później drugie. Zadzwoniłam i zrypałam. Dobrze ze miałam potwierdzenie odbioru bo inaczej nic bym nie wskórała. Pani poprosiła o przesłanie skanu dokumentu i sprawa była rozwiązana. Dzisiaj otrzymałam koleją paczkę z innej kolekcji !! Zadzwoniłam i zapytałam z jakiej racji otrzymałam cos czego nie zamawiałam . Na to pytanie usłyszałam ze konsultant do mnie dzwonił w lipcu i się zgodziłam. Mają mi niby wysłać kopie nagrania na którym rzekomo zgodziłam się na przesyłkę. Naciągacze jak się patrzy . Dzisiaj zamierzam mimo wszystko wysłać im rezygnację mailowo jak i listownie oraz odesłać paczkę. A cała sprawę zamierzam zgłosić u rzecznika praw konsumenta. Nie popuszczę płazem oszustom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z tych kart układanek nauczanek byłam zadowolona,podobały się mojemu dziecku i fajnie na nich pracowało..od ok roku nic mi nie przysyłają,anie kart,ani wiadomości,że np seria zakończona....pisałam do nich,zero informacji...czy ktos się orientuje jakie bedzie zakończenie tego tematu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośSylka
do mnie dzis po 9-ciu miesiacach przyszły dwie ulotki i 5 kart, za ktore bagatela mam zaplacic 22.90 oni sa chyba smieszni... Adres internetowy nie dziala pod nr tel tez nie idzie sie dodzwonic nie wiem co robic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam do nich meila i ODPISALI,że mieli braki w magazynach ale od października znowu będą przysyłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmlość
Bardzo żałuję ,że zaczęłam współprace z ta firmą.Atlas świata nie warta ani połowę tej ceny którą sobie krzykaja.Uregulowałam juz wszystkie naleźnosci,napisałam e-maila ,że dziekuje za współprace a dzis dostałam kolejne wezwanie do zapłaty.mam za to samo płacić drugi raz?i czemu na potwierdzeniu nie ma nr faktury tylko dopiero na upomnienie? ale sie wpakowałam w bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja też placilem za ich karty do atlasu Ale w ubiegłym roku napisałem meila ze więcej przesyłek sobie nie życzę i rozwiązuje umowę jeśli jakakolwiek była. Przez 10 miesięcy był spokój, tyle ze kilka dni temu znowu dostałem toto. Jutro tam dzwonie i odsyłam. W życiu im ani grosza już nie zapłacę. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1000000
Ja również otrzymałam przesyłkę i po przeczytaniu forum postanowiłam zrezygnować. Zachowując termin 14 dni, odesłałam przesyłkę i zadzwoniłam z potwierdzeniem rezygnacji. Rezygnacja została przyjęta telefonicznie (rozmowa nagrywana). Będąc jednak niezbyt ufną osobą, wysłałam również maila i list polecony o mojej rezygnacji. By mieć jakieś potwierdzenie tego faktu. Przez sam telefon potwierdzenia, że rezygnuję nie mam. Miałabym co prawda maila, ale różnie to bywa, mogą powiedzieć, że nie doszedł, a tak mam jeszcze potwierdzenie wysłania listu poleconego, w którym również wycofuję swoją zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Reasumując, jak chcecie zrezygnować to zróbcie to od razu dochowując terminu 14 dni. Zadzwońcie i potwierdźcie, że odesłaliście paczkę i rezygnujecie. Wyślijcie jeszcze list by w 100% domknąć sprawę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UDANA PRÓBA REZYGNACJI.Ja także dałam się namówić na kolekcje "Leśne przygody". Gdy otrzymałam paczkę, i miałam już zapłacić, wtedy przeczytałam wiele złych opinii na temat Editions Atlas i postanowiłam zrezygnować by nie wpędzać się w dalsze koszty. Po pierwsze próbowałam się dodzwonić, ale nie udało się. Potem założyłam sobie konto na stronie firmy używając numeru klienta z faktury. Tam wybrałam opcje wstrzymującą kolekcję "Leśne przygody" i dostałam automatyczne potwierdzenie od EA, że kolekcją jest zatrzymana. Wysłałam także zapytanie z Mojego Konta do Biura Obsługi Klienta o adres zwrotu pierwszej przesyłki i odpowiedzieli, że to Prografix Sp. z.o.o.,ul. Transportowców 3,39-200 Dębica. Odesłałam tam przesyłkę w orginalnym pudełku za potwierdzeniem odbioru, by nie powiedzieli później, że zaginęła.Dołączyłam krótką informację o zwrocie wraz z moimi danymi i numerem klienta, by wiedzieli o co chodzi. Po kilkunastu dniach weszłam na swoje konto i zobaczyłam, że pierwsza faktura została anulowana. Radzę więc wszystkim by kontaktować się z nim przez zakładkę Moje Konto na ich stronie,wtedy zawsze się ma potwierdzenia wysłania zapytania, a oni odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również miałam problem z rezygnacją z kolekcji układanki nauczanki, nie mogłam się dodzwonić,ale po założeniu konta na ich stronie bez problemu udało się zatrzymać dalsze prenumeraty,więc to najprostszy sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też już od 2 lat nic nie otrzymywałam. dziś przyszedł list od jakiejś firmy windykacyjnej że ma zapłacić 146 zł. chciałam utworzyć konto na ich stronie żeby móc to jakoś uregulować ale nie moge tego zrobić ponieważ numer klienta jest nieprawidłowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz sie wystraszyłam,bo od roku nic nie przychodzi ,ale jak mi przyjdzie info ze nie płace ( bo nie mam za co ) jakies pieniadze to co wtedy ??Chciałabym zalozyc tam konto na ich stronie,ale nie mam żadnej faktury by wpisac nr klienta..CO ROBIĆ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W grudniu 2014r. Pani konsultantka z Editions Atlas zadzwoniła i zaproponowała atlas Ptaki Polskie za 19.90zł. zgodziłam się . Za tą przesyłkę zapłaciłam w terminie. Za ok. miesiąc przysłali mi następną przesyłką . Tą odesłałam na adres podany w piśmie jako do odsyłania przesyłek. Za ok. miesiąc otrzymałam ponownie wcześniej odesłaną i kolejną . Wkurzyłam się i odesłałam obie wraz z pismem aby mi niczego nie przysyłali. W odpowiedzi otrzymałam ponownie te wcześniej odesłane oraz kolejną . Za ok. miesiąc otrzymałam rachunek do zapłacenia 164zł. Wkurzyłam się i nie zapłaciłam . Otrzymałam 2 ponaglenia z groźbami . W listopadzie 2015r. odesłałam wszystkie trzy przesyłki (wszystkie nieotwierane) i dołączyłam obszerne pismo ( wszystko odesłałam na adres BOK). W dniu 24.02.2015r otrzymałam pismo od firmy windykacyjnej ,że mam zapłacić 204zł. za przesyłki . Zamierzam zgłosić sprawę do Biura Ochrony Praw Konsumenta a jeśli trzeba to do TVN . Idiotów z nas robią nic nie zamawiałam a wtykają mi chłam . Jeśli trzeba będzie to zgłoszę sprawę na policję o wyłudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.02.2016r zadzwoniła do mnie konsultantka czy chce zamówić książkę dla dziecka plus album i prezent "Leśne przygody" za 21,90zł. Mieli moje dane tzn imię, nazwisko, adres niby ze szpitala. Rodziłam 2 miesiące temu. Pierw odmówiłam ale konsultantce ostatecznie udało się mnie namówić. Zgodziłam się na zakup tej pierwszej przesyłki i od razu zastrzegłam że kolejnych nie będę chciała. Później weszłam do neta i jak poczytałam o tej firmie to się wystraszyłam i od razu następnego dnia zadzwoniłam by anulowali moje zamówienie i nic mi nie przesyłali. Wyślę im jeszcze pismo mailem rezygnację z umowy na wszelki wypadek. Jak przyślą mi to g****o mimo tego to się wkurzę. Ale byłam naiwna że się zgodziłam. Wszystko przez to że podali moje dane i pomyślałam że jeśli ze szpitala to nie mogą być oszuści. Mam nadzieję że moja sprawa skończy się pozytywnie. Pierwszą paczkę miałam otrzymać w ciągu 4tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie dostałam awizo od listonosza i myśle że to pierwsza ich przesyłka, pujde na poczte by się upewnic i po prostu nie przyjmę paczki. Nie otrzymując jej a tym bardziej nie otwierając mam nadzieje ze nie bede miałą z nimi problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata12324567
Myślcie, to nie boli. Liczycie, że ktoś wam da coś za darmo?! Darmo już było. Jak coś wartościowego może kosztować 14,90 zł? Trzeba było nie zamawiać i CZYTAĆ ulotki/reklamy/umowy czy coś tam jeszcze. Jeżeli sądzicie, NIE POTWIERDZAJĄC ODBIORU paczki stwarzacie problem firmie - mylicie się. Firma ma potwierdzenie, że przekazała poczcie lub innemu operatorowi paczkę do was. I to WY macie udowodnić, że poczta nie przysłała niczego. Głupota i zwykła chęć oszustwa jest po WASZEJ stronie. I ukarana skutecznie. Ja NIE zamawiałam niczego i NIE dostaję niczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana mama
Witam ja dzis dostalam podobno drugie wezwanie do zaplaty za trzy komplety, ale ani jednego nie otrzymalam, pierwszego wezwania do zaplaty tez nie. Pani zadzwonila do mnie w grudniu i wcisnela jakies ukladanki dla dzieci, podobno moje dane miala ze szpitala. Nie zamierzam zaplacic za to czyli cos czego nie dostalam.... co mam teraz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszukana mama współczuje Ci. A wysyłałaś do nich odstąpienie od umowy że nie chcesz nic dostawać? Ja w lutym zamówiłam "Leśne przygody" ale zaraz odstąpiłam od umowy i na razie nic nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie zadzwoniła konsultanka wczoraj czyli 29 czerwca. I dałam się naciągnąc na tą głupią paczkę początkową. Myślalam że to będzie na takiej zasadzie jak te paczki ze szpitala tylko że za jedyne 21.90 i się zgodziłam. Później weszłam w internet i poczytałam opinie i jestem przerażona! Dziś odrazu oddzwoniłam i powiedziałam że chcę zrezygnować. Pan który odebrał tel poprosił o moje dane i powiedział ze zostało wszystko anulowane, ale teraz boję się ze oni się odezwą abym zapłaciła. Mógłby mi ktoś podać meila do nich abym mogła napisać rezygnację? bo nie dostałam do siebie na skrzynkę od nich. żadnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×