Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arkadia102

Zapytanie o Editions Atlas

Polecane posty

Gość gość
A dostala Pani jakas odpowiedź na poczte? Probowala Pani telefonicznie zerwac umowe/anulowac zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy dzwoniłam Pan powiedział, że nie widać mnie w bazie i kazał wysłać email odpowiedź dostałam tylko tą ogólną, że zostanie przekazane do odpowiedniego działu dla tego na wszelki wypadek wysłałam jeszcze listem poleconym. Gdy dostanę potwierdzenie odbioru to zadzwonię jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy otrzymała Pani jakąś odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj dostałam paczkę powitalną. Także dzwoniła do mnie konsultantka w kwietniu, mówiąc że ma moje dane z porodówki. Zgodziłam się na pierwszą przesyłkę z ciekawości, dostałam szybko sms i zapowiedź maila. Maila nie wysłali więc zapomniałam o sprawie, do wczoraj. Zrezygnowałam z otrzymywania następnych przesyłek rejestrując się na ich stronie, podając nr klienta. Za pierwszą przesyłkę zapłaciłam. Teoretycznie kolejna przesyłka miała zostać wysłana 11,05,2017. Mam nadzieję, że już nic od nich nie dostanę. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olen
Dostalam.odpowiedź na wyslanego e maila ze na ta chwile nie moge zrezygnowac ( w sensie z paczki powitalnej ) ale jak paczka dojdzie to mam zadzwonic do nich i anuluja pozostale paczki a ta pierwsza moge zwrocic i podali na jaki adres. A czy moze Pani napisac czy ta paczka powitalna jest chociaz ciekawa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Segregator, lupa i parę kart do segregatora dotyczących przyrody. Wyglądają ładnie, ale mi to nie jest potrzebne, a moje dziecko jest za małe. Szkoda że się zgodziłam na przesyłkę, ale za głupotę się płaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olen
Wiec moje dziecko tez bedzie za male... a Pani przez telefon mowila ze jest 120kart i jakas niespodzianka od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olen
Proszę potem napisac czy dostala Pani kolejna paczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Malwina
hej dziewczyny. ja tez dalam się nabrać na ta kolekcje. niestety. otrzymałam pierwsza paczke i zaplacilam 21,90 zl . paczke otrzymałam 11.05 a dziś 22,05 napisałam e-mail o odstąpieniu umowy, myślicie ze zdazylam? w e,ailu cos pisali ze 14 dni na odstąpienie i pisali cos o odeslaniu paczki na wlasny koszt :( czyli mam im jutro odeslac czy czekac az cos odpiszą? kurcze boje się ze w cos się wpakowałam a nie chce placic od 4 przesylki prawie 60 zl i tak przez kolejne 30 kolekcji, jakas masakra!!!!!!!! jestem wsciela na siebie. czy wam się udało zerwac umowę i nie musialyscie placic? dzwoniłam tez do nich ale nikt nie raczyl odebrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Pani Malwino! Pisze bo kestem ciekawa czy udalo sie Pani dodzwonić i zerwac umowe? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość malwina
witam. nie udało mi się do nich dodzwonić. napisałam maila o odstąpieniu umowy i dodatkowo weszłam na ich strone, podalam mój nr klienta i wstrzymałam kolekcje. dostałam od nich maila : ""Potwierdzamy, że konto zostało zamknięte. Kolejne przesyłki nie będą wysyłane na Państwa adres. Prosimy o poinformowanie nas, jeśli posiadają Państwo inne konta, z których chcieliby Państwo zgłosić rezygnację."" Mam nadzieje ze już nic od nich nie dostane. Ale odpowiedzi nie dostałam, czy paczke powitalna mam odeslac , mimo ze za nia zaplacilam, Ale skoro zaplacilam to już chyba mogę ja sobie zostawić???? Ciekawe czy się nie przyczepia o to. żeby nie było, ze skoro jej nie odeslalam to będę dalej cos dostawac , oby nie bo się wkurze, a cos tam było napisane w pierwszym mailu o odeslaniu w ciągu 30 dni czy cos, ale nie wiem czy to tez się tyczy zapłaconej paczki, hmmm. Mam nadzieje ze juznie będzie z nimi problemu... a pani się udało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olen
Witam. Ja dostalam wczoraj paczke powitalna. Chwile pozniej zadzwonilam do nich i poprosilam zeby wykreslili mnie i ze nie chce wiecej paczek otrzymywac. Pani powiedziala ze mnie skreslila i paczka nie przyjdzie. Mam nadzieje! A co do Pani pytania- jesli Pani zaplacila to paczka jest Pani. Nie musi jej Pani odsylac. Ja powiedzialam ze za ta paczke zaplace ale wiecej nie chce. Zobaczymy czy faktycznie nic nie przyjdzie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jaki numer Pani dzwoniła jak rezygnowała z tego badziewia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupie baby jestescie i tyle mnie sie odrazu udalo zadzwonic przemila pani odebrala trwalo to 1 min :) konto zamkniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z tym tez problem bo mi wciąż to przesyłają a jak chce z tego zrezygnować to nawet nie wiadomo gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olen
Witam. Ja zadzwoniłam pod numer który ktos podał tutaj w tym wątku podczas rozmowy. Proszę przeczytac ta rozmowe od początku. Numer jest podany. Odebrała mila pani bardzo szybko i bez problemu wykreślila z listy. Paczka powitalna przyszla w czerwcu i od tej pory nie dostałam juz zadnej więcej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olen
Prosze oto numer 22-205 52 52.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia O
Ja własnie wczoraj zrezygnowałam ze zbierania kart Układanki Nauczanki,zbierałam je kilka lat,mam potężne pudełko-zbierałam bo nam były pomocne,ale w końcu nadszedł czas rezygnacji. Rezygnacje wysłałam meilem serwis.klientow@editionsatlas.ch z podaniem swojego nr klienta,na drugi dzień dostałam odpowiedź: ''Potwierdzamy, że konto zostało zamknięte. Kolejne przesyłki nie będą wysyłane na Państwa adres.'' Mam nadzieję,że to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość677654
Ja dzis im napisalam taka wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja dziś również otrzymałam przesyłkę, wcześniej pani pytałam czy oby na pewno nie będę musiała kupować kolejnych, Pani grzecznie zaprzeczała , że absolutnie nie ale odrazu poszukałam forum na ten temat i widzę, że popełniłam błąd!. Szybko zarejestrowalam się na ich stronie odszukalam biuro klienta i zrezygnowałam z tej i kolejnych paczek, zobaczymy co się stanie. Paczkę trzeba odesłać na własny koszt na całkiem inny adres Prografix Sp.z.o.o ul. Transportowców 3 Dębica. Mam nadzieję,że sprawę załatwiłam. Że też dałam się nabrac przez telefon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×