Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OlaZ

WÓZKI DZIECIĘCE I INNE !!!

Polecane posty

Gość OlaZ

Witam wszystkich mam takie pytanie . Otóz chciała bym się dowiedzieć czy na stadionie 10-lecia w Warszawie można zakupić wózki dziecięce bądz inne artykuły dla dzieci , interesują mnie foteliki samochodowe , krzeselka do karmienia, kolyski. W jakie dni można spotkać tam sprzedających te artykuły w którym miejscu , może ktoś wie w jakich cenach sprzedaje wozeczki i czy jest duzy wybor?? . Musze jechac i nie wiem ktory dzien wybrac by nie wrocic z niczym , interesuje mnie takze czy na stadionie mozna kupic ubrania dla dzieci marek takich jak adidas, nike i puma takze w jakich miejsach oraz dla doroslych dolce gabbana dior chanel. Za wszelkie informacje bede bardzo wdzieczna . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam parę osób polecało żęby sprawdzić u Lionelo i faktycznie ostatecznie kupowaliśmy wózeczek niedawno właśnie od nich. Jak na razie wrażenia są bardzo pozytywne, wózek jest solidny, łatwo się składa, dobrze jedzie, córka się nie wierci w środku, siedzisko jest naprawdę wygodne, stabilne, ogólnie – oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jania

Bardzo fajne modele do wyboru do koloru mają w sklepie Tosia - online i stacjonarnie. My kupiliśmy model cybexa i nie możemy narzekać, bardzo łatwy w obsłudze, wygodne siedzisko, syn zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Jania napisał:

Bardzo fajne modele do wyboru do koloru mają w sklepie Tosia - online i stacjonarnie. My kupiliśmy model cybexa i nie możemy narzekać, bardzo łatwy w obsłudze, wygodne siedzisko, syn zadowolony

Tosia, weź już przestań, ty Januszu marketingu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×