Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neo30

szukam fajnej i bezpruderyjnej dziewczyny Warszawa

Polecane posty

Gość hrehore
dodam jeszcze: -jestem zonaty ale zona mnie nie rozumie - mam 5-ro dzieci ale najstarsz 8 lat więc jeszcze nie kumają - chrowalem na rzeżaaczkę ale już jest rawie wyleczona - pracuję jako pracownik działu warzywa i owoce w sieci Biedronka - uwielbiam seks analny we wszystkich odmianach i sado-maso - preferuje panie ale nie pogardzę też kulturalnym i zaomożnym panem obdarzonym przez naturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrehore
Żart niezły panie lub pani podszywająca się , ale nie wszystko się zgadza. Napewno w przeciwieństwie do ciebie nie interesują mnie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrehore
poza tym jestem facetem wiec łaskawie pilnuj końcówek (wyleczona = wyleczony) analfabeto internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodziczkrzaczorow:p
jak zwykle zonaty i zona go nie rozumie a moze ty jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrehore
ciekawe skad pomysł ze jestem zonaty? a może pisał mój brat, którego nie mam. a propos rozumienia żony to słyszałem kiedyś trafna złotą myśl. "Jest jeden prosty sposób żebby zrozumieć kobiety. Problem w tym że nikt go nie zna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrehore
chyba zboczyliśmy z kursu poszukiwania fajnej bezpruderyjnej dziewczyny z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrehore, czemu szukasz kogoś tutaj a nie na przykład na jakis czatach lub portalach randkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrehore
każde miejsce dobre do szukania. poza tym nudzi mi się w pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się na chwilę przestało nudzić w pracy, ale ogólnie też dlatego tu jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrehore
no własnie tak bywa. A szczerze to wątpię, żeby sie udało zapoznać kobietę, z którą będę mógł się spotkać, poeksperymentować i wrócić do rzeczywistości. zawsze mi się marzyła kochanka, super kobieca, ładna itp. ale cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodziczkrzaczorow:p
do jakiej rzeczywistosci musisz pozniej wrocic? kochanka nie moze byc rownoczesnie partnerka i "rzeczywistoscia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrehore
widać z tego panie z krzaków gowno pan wiesz o zyciu. a do jakiej ja wracam rzeczywistości? niech cie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikaxxxxhot
polecam przelotne.pl tam znajdziecie mnóstwo osób szukających seksu bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodziczkrzaczorow:p
po pierwsze jestem kobietą po drugie zadałam zwyczajne pytanie chcąc podyskutowac i poznac Cie w ten sposob blizej nie musisales sie chamsko od razu odzywac ale to swiadczy tylko o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrehore
po pierwsze przepraszam, że uraziłem kobietę, ale nie miałem takiego zamiaru i z twojego nicku to nie wynika po drugie bardzo czesto sie zdarza, ze osoby, które kompletnie nie sa zainteresowane watkiem piszą, bo piszą, a tak zeby obrazić innych. A że trafiło na ciebie to jest mi współczująco. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×