Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bageraa

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Widzę że ktoś nieźle zarabia na tzw marketingu szeptanym.... same reklamy już nikt nic nie pisze od siebie, swoich spostrzeżeń doświadczeń tylko w kółko to najlepsze rob tu , tamto najlepsze rób tam... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiii89
Ja robiłam SPM połączony z karbosyterapią na przedramiona na Złotej w Warszawie. Zabieh bardzo mi wysmuklił skórę po dużym spadku wagi. Zrobiła się gładka, napięta i straciłam w obwodzie w ramionach. Sam zabieg średnio przyjemny, ale warto pocierpieć dla rezultatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia365
Dla mnie najbardziej skutecznym zabiegiem na cellulit jest zabieg z użyciem velashape III. Wykonywałam go w scm estetic, ponieważ mieszkam w krakowie i mam bardzo blisko. Zredukowałam cellulit i straciłam kilka centymetrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam różnych balsamów, ale dopiero regularne masaże, nawadnianie organizmu i odpowiednia dieta miejsce pomogły. Nie musiałam uciekać się do żadnych bardziej inwazyjnych zabiegów. Wystarczyła konsultacja z fizjoterapeutą, a także z dietetykiem. Fizjoterapeutę znalazłam w moim mieście, zaś dietetyka -na odległość: www.igortreneronline.pl. Może warto najpierw takim sposobem walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgatkaMironka
Na cellulit mialam zabieg Maximus w Clinica Cosmetologica https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/cellulit/ Te fale radiowe musza cos miec, bo po kilku takich zabiegach u kosmetolog moja skora jest taka gladka, i bez tych grudek cellulitowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam do kupienia Oligo.DX to jeden z najbardziej innowacyjnych kosmetyków antycellulitowych. Regularnie stosowany działa nawet bez masażu. Oligo.DX to najlepsza odpowiedź na problemy kobiet borykających się z uporczywie nawracającą pomarańczową skórką. link http://nplink.net/Dod35hhd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaa10
Na cellulit świetny wpływ mają bandaże Arosha. Taki zabieg wykonywany jest w Vici Clinic w Krakowie przez przemiłą Panią Gosię. Jeden zabieg trwa 45 minut i kosztuje 99 zł. Po nim widać już efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaderka123
Dziewczyny jeśli macie problem z cellulitem, czy ze starzeniem się skóry, polecam zabiegi Venus Freeze w Vici Clinic w Krakowie. Zabiegi wykonują dwie przemiłe Panie - Kasia i Gosia, a całość kosztuje tylko 249 zł, więc znacznie mniej niż u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że wiele z nas ma ten sam problem z cellulitem na udach wygląda okropnie a ja męczyłam się z nim bardzo długo. Mama wysłała mnie do kliniki Proclinic, gdzie chodzi do lekarza ginekologa. Tam wykonałam karboksyterapię i powiem szczerze efekt super! Nie martwcie się dziewczyny wszystko można ogarnąć. Zobaczcie sobie http://proclinic.pl/oferta/karboksyterapia-usuwanie-cellulitu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamolla
jak widać opinii jest wiele. Ja z doświadczenia polecam zabieg presoterapii ( robiłam go kilka miesięcy temu w COCO-TIME we Wrocławiu ). Generalnie jest to taki masaż uciskowy, który wywołuje dobroczynny drenaż limfatyczny. Taki zabieg bardzo skutecznie usuwa toksyny z organizmu, stymuluje mięśnie i krążenie krwi a przy okazji eliminuje obrzęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalniezauroczona
Dziewczyny w Krakowie jest Venus Legacy. Do tej pory nie było a jest juz od jesieni zeszłego roku. wpiszcie w google venus legacy kraków tam sa namiary na salon. Ja zaczynam od marca :))) na wisne musze schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzila
totalniezauroczona- chodziłam do tego salonu na Icoone. Śmiało możesz iść salon i obsługa super. I mają dobrą kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalniezauroczona
Madzila a do której Pani chodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzila
Do Kasi- blondynka z długimi włosami. Mają zarąbiste urządzenia na odchudzanie i modelowanie sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na cellulit chodze na masaż próżniowy do beauty bar w józefosławiu pod warszawą. Już po kilku zabiegach widzę efekty :) trzeba w koncu zacząć się powoli przygotowywać do sezonu letniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit najlepsze jest urządzenie Maximus. Chodzę na ten zabieg do salonu Beloved w Olsztynie. http://beloved.pl/oferta/maximus-6/ Cellulit jest mniejszy, ciałko bardziej wymodelowane, zdecydowanie warto spróbowac. Oczywiście najlepiej zrobić serię zabiegów, ja zrobiłam sześć i widzę efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mydiah
Polecam zabiegi na Zakątku 13, jeśli ktoś szuka skutecznego i taniego zabiegu w Krakowie. Mają tam terapię tkanki łącznej i jest super na właśnie cellulit. Zostawiam stronkę, po której ich znalazłam rehabilitacje.org.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do najskuteczniejszych metod na pewno nie zaliczają się kremy, bo próbowałam chyba już wszystkich :( Dopiero właśnie po zabiegu Dermapen zniknęła mi ta okropna pomarańczowa skórka, ale dalej muszę uważać i trzymać się diety, żeby znowu cellulit się nie pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też uważam, że kremy nic nie dają, jedynie po zabiegu, żeby zapobiec powstawaniu nowego cellulitu. Też słyszałam wiele dobrego o tym zabiegu Dermapen, ale ja akurat zdecydowałam sie na zabieg maximus i też jestem z niego bardzo zadowolona i mam nadzieję, że cellulit już nie wróci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pini91
Zabiegi zabiegami, tak jak wszystko trzeba robić regularnie ;) moim sposobem są codzienne treningi, zdrowa dieta i wklepywanie kremów antycellulitowych (ja szczerze polecam Vialise, używam od około miesiąca) Zróbcie sobie też co drugi dzień trening: https://www.youtube.com/watch?v=_ZN95h4NSvM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kremy używam po zabiegu Maximus. Polecam wszystkim kobietom, które męczą się z pomarańczową skórką :) Jest to zabieg za pomocą fali radiowej i pobudzania mięśni. Teraz wyglądam o wiele wiele lepiej a krem jest zapobiegawczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×