Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bageraa

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Moja mama korzysta ła z oferty kliniki Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl ) w Warszawie. Robiła tam zabieg falą akustyczną Storz Medical Duolith i jest bardzo zadowolona z efektu. Cellulit praktycznie całkowicie zniknął, skóra jest gładka i wyraźnie jędrniejsza. Teraz widziałam, że odtworzyli oddział w Galerii Słonecznej w Radomiu, to możesz sobie sprawdzić ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfanati
Polecam klinikę Bonadea - 12 lat doswiadczenia magistrowie fizjoterapii, - BONADEA TO JAKOSC W PRZYSTEPNEJ CENIE - 10 zabiegów 1 tys złoty - 15 zabiegów 1500 + 2 gratis Profesjonalna opieka, jeśli ktoś chce usunąć cellulit to powinien tam się udać Informację o zabiegu o klinice można znaleźć tu: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-na-cialo-odchudzanie-krakow/icoone-modelowanie-sylwetki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuszek
Warto też wypróbować zabieg Venus Legacy w profemedzie, daje naprawdę zadowalające efekty jeśli chodzi o zmiejszanie celulitu i obwodu ud, zabieg jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonadea reklamuje się na prawie każdym słupie w Krakowie...Nawet tu zawitała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dałam radę z cellulitem dzięki karboksyterapii w TLC CLINIC w Ostrołęce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalscie cos na temat accent reform na cellulit? Chcialabym wybrac sie na ten zabieg, bo slyszalam, ze przynosi dobre efekty. Szukam miejsca, gdzie moglabym go zrobic. Mozecie cos polecic na Ursynowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenavv
Może mezoterapia albo karboksyterapia? Zależy chyba od tego jak bardzo widoczny jest celulit. Ja miałam karboksyterapię i zaczynam rozumieć dlaczego wszyscy się zachwycają tym zabiegiem :) byłam w Viva-Derm w Warszawie, mało bolało a po serii zabiegów zmiana jest niewiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z całej serii zabiegów na cellulit właśnie na ursynowie, klinika Angel factory, to na ken jest. Mam super efekty! ale chodzę regularnie. Po 30 r. ż. zauważyłam pierwsze oznaki zwiotczenia skóry i postanowiłam, że czas trochę to zmienić- skóra jest totalnie inna! Jędrna i bez cellulitu! dużym plusem są ceny, ja zawsze biorę pakiecik bo taniej wychodzi, a jeśli mam akurat krucho z kaską to za pojedyncze zabiegi mogę zapłacić jak za zabieg z pakietu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Czy ten angel factory to może jest dawny beautymed? Bo kiedys tam chodziłam i byłam bardzo zadowolona ale nie wiem czy to ten sam właściciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 35 angel factory to dawne beautymed , wlasciciel sie nie zmienil. Ja chodze do tego miejsca regularnie na endermologie i zawsze jestem zadowolona z efektow jak i milej i profesjonalnej obslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresadc
mi się wydaje, że najbardziej skuteczna jest mezoterapia. Działa bardzo głęboko. Podrzucam kontakt do gabinetu, do którego chodzę: http://www.karolinakopec.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelka88
Capslock1234 polecam wczesniej tu wspomniana klinike angel factory, swietne miejsce, najnowszy sprzet! no i wykwalifikowani ludzie. Polecam bardzo! bylam, doswiadczylam, wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkazk
A ja polecam Centrum Medycyny Estetycznej REMEDEST w Ustroniu. Tam pomogli mi z cellulitem. Mezoterapia + fala uderzeniowa i moglam wreszcie pojechac spokojnie na urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej skuteczny jest moim zdaniem mezoterapia antycellulitowa Cellucare wykonana w Studiu Perfekt Poznań duże zaskoczenie jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzix48
Polecam krakowski gabinet BONADEA. Mają bardzo przystępne ceny w porównaniu do innych salonów. Wykupiłam 10 zabiegów, których łączny koszt wynosił 1000zł. Jednak byłą też opcja 15 zabiegów za 1500 i do tego doochodzły aż 2 gratis! Kierowałam się tym, że mają aż 12letnie doświadczenie w fizjoterapii i zatrudniają magistrów. Bardzo fajna atmosfera i profesjonalizm. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja polecam ten suplement http://sklep.noblehealth.com/produkt/get-slim-cellulite Problem cellulitu dotyka wikszosci kobiet i to dotyczy tych szczuplych i grubszych. wreszcie jest skuteczne rozwiazanie. wystarczy 1 tabletka dziennie a opakowanie starcza az na poltora miesiaca. Get Slim Cellulite dziala na wszystkie przyczyny powstawania i powiekszania sie cellulitu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy powinien znaleźć swój idealny sposób.Na każdego będzie działało coś innego. Np. moja znajoma polecała mi jeden zabieg bo u niej były efekty, pochodziłam na kilka sesji i nic... dopiero dermomasażer w coco time we wrocku "ruszył" mój cellulit i zaczyna on znikac. Także polecam spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunieczka
Obecnie korzystam z programu zabiegowego ustalonego przez specjalistów z BeautyQuality w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem Jestem bardzo zadowolona z efektów i obsługi ,a dopiero mam 3 zabiegi za sobą. Wykonywaną mam Endermologię LPG plus karboxyterapię na uda i brzuch jak równiez Lipolizę kawitacyjną tylko na brzuch poniewaz najbardziej na zrzuceniu tłuszczyku na brzuchu mi zalezy :) REWELACJA POLECAM W/W ZABIEGI SKUTECZNE ,A I PANIE KOSMETOLOŻKI BARDZO KOMPETENTNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunieczka
namiary na BeautyQuality podaję warto do nich zadzwonic lub przyjsc osobiscie mają często korzystne promocje i profesjonalnie doradzą ,ułożą indywidualną kurację https://www.facebook.com/gabinetbeautyquality/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaSerduszko
Polecam zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea;) oferują świetny zabieg na celuit , modelowanie ciała, gładką i jędrna skórę oraz wiele innych wspaniałych zabiegów ;) zabiegami zajmują się trzej fizjoterapełci z dziesięcio letnim doświadczeniem ;) Serdecznie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafra
Ja miałam specjalna dietę, która pomagała w pozbyciu się nadmiaru wody z organizmu. Do tego brałam therm line hydrofast, które polecił mi dietetyk. Po 4 miesiącach problem znikł. Warto również poćwiczyć jeśli wystąpi problem celullitu wodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki889
Dużo mam kompleksów ale chyba największym był cellulit. Piszę – był, bo wzięłam się za siebie i skorzystałam z tego co oferuje medycyna estetyczna a konkretnie mezoterapia. Polecam! Skóra na udach jest dużo gładsza, elastyczna, po prostu jędrna. Zabiegi robiła mi Agnieszka Ledniowska. Wystarczyło tak naprawdę trzy razy pojawić się u pani Agnieszki, więcej sesji nie musiałam powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka! Wczoraj zaczelam serie zabiegow VelaShape odbylam wnikliwa konsultacje i zrobilam pierwszy zabieg. Jestem baaardzo zadowolona nie spodziewalam sie ze to jest taki silny zabieg. Powiem wam endermologia moze sie schowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusiaPi
Zabieg na cellulit modelowanie sylwetki gładka jędrna skóra, lepsze i nowsze rozwiązanie od endermologii w BonaDEA są 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem - polecam naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy da sie usunac nie wiem ktory ale chyba juz ostatni i najgorszy stopien cellulitu? Ktos? Cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×