Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bageraa

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Szeroką ofertę zabiegów, które ujędrniają skórę i pozbywają się bruzd ma salon urody www.maestriaklinikaurody.com Miejsce to znajduje się w Szczecinie i polecam je wszystkim osobom, które tutaj mieszkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośkaxxxxx
Hmm sprawdziłam ten krem Vialise na ich stronie. Trochę drogi... ale po opiniach widzę, że cena=jakość. Ale muszę go sama stestować żeby się wypowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.28 Świetny zabieg to Accent Prime. Usuwa cellulit i modeluje sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele się zmieniło przez te pare lat, ale zabieg SPM nadal jest przez wszystkich polecany. Ja skorzystałam z niego w Body Lab (wawa), ale na pewno w innych miastach też są salony godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriska22
Bańka chińska odpada to już mówię. Efektów zero. Fajną sprawą są masaże takie domowe przy użyciu peelingu ale trzeba być systematycznym i wiele msc na efekt trzeba czekać. Ja sobie ostatnio spróbowałam endermologii w Afrodyta Blue City i muszę przyznać że zabieg skuteczny. dopiero pierwsza seria za mną a już cellulit jest zredukowany i w ogóle wydaje mi się, że z dnia na dzień widać poprawę. Jestem krótko po więc możliwe że efekt polepsza się jeszcze w czasie. W każdym razie po weekendzie majowym idę znowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatomka1
Jeżeli chodzi o kosmetyki antycellulitowe, to warto sobie przetestować reduktor cellulitu z eveline, naprawdę dobry produkt, jednocześnie bardzo tani. Wiadomo, że nie można liczyć na cud, ale napina skórę, ujędrnia. Walka z cellulitem to ciężka sprawa, moim zdaniem duże znaczenie ma dieta w tym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zabiegi tego typu muszą być stosowane regularnie i muszą być wspomagane dietą chodziłam na serię zabiegów body master naprzemiennie z bańką chińska i raz w tygodniu okładem borowinowym do Spa w Dosłońcu powiem że efekty są fajne ale dodatkowo dieta i dużo wody trwało to trochę starałam się chodzić dwa razy w tygodniu na jeden z zabiegów dodatkowo ta borowina zakupiłąm też do domu i robiłam sobie kąpiele w borowinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okropny kompleks przez to, że nie mogłam w żaden spoób pozbyć się cellulitu. Dzisiaj mogę powiedzieć, że zaufałam opinii koleżanki i skorzystałam z 10 zabiegów karboksyterapii i powiem szczerze, że nie spodziewałam się takich rezultatów. Jest to najlepsza metoda na pozbycie się cellulitu http://proclinic.pl/oferta/karboksyterapia-usuwanie-cellulitu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimozaWstydliwa
Dziewczyny! Od kilku godzi szukam SPM Digital we Wrocławiu... znalazlam Wawe, Kraków, Kłodzk, Olsztyn, Szczecin a o Wrocławiu NIC.. Znacie jakiś salon? Mój cellulit wymaga natychmiastowej interwencji! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telimena333
Jakiś czas temu byłam na etapie “polubię swoje niedoskonałości”. Naprawdę wierzyłam, że muszę zaakceptować swój cellulit, w końcu nie ja jedna go mam:( Wcześniej próbowałam wielu metod ale efekt był zerowy i czułam tylko frustrację. Postanowiłam jeszcze wypróbować liposhosk w estetica na sławkowskiej. Okazało się, że jednak się da:) Pierwszy raz od lat włożyłam krótkie szorty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaStworek
Jakiś czas temu byłam na etapie “polubię swoje niedoskonałości”. Naprawdę wierzyłam, że muszę zaakceptować swój cellulit, w końcu nie ja jedna go mam:( Wcześniej próbowałam wielu metod ale efekt był zerowy i czułam tylko frustrację. Postanowiłam jeszcze wypróbować liposhosk w estetica na sławkowskiej. Okazało się, że jednak się da:) Pierwszy raz od lat włożyłam krótkie szorty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zachwycona zabiegiem karboksyterapii. Miałam okropny cellulit na brzuchu i nie chciałam chodzić w bikini, zdecydowałam sie karboksyterapię ponieważ poleciła mi koleżanka i faktycznie 10 zabiegów i po moim cellulicie nie ma śladu. Robiłam zabiegi w proclinic we Wrocławiu. http://proclinic.pl/oferta/karboksyterapia-usuwanie-cellulitu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również wykonywałam zabieg karobksyterapii i jestem pod wrażeniem efektów. Najlepiej wykonywać go w sprawdzonym miejscu. Ja robiłam w klinice Skopia i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważny jest ****** zdrowe nawyki żywieniowe, ale warto też sobie pomóc różnymi zabiegami :) ja robiłam w gabinecie Dermedika w Krakowie zabieg liporadiologii i widzę rezultaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, jak i tych z medycyny estetycznej, zrobicie w http://www.esthe.pl/. I to po bardzo atrakcyjnych cenach- polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej skutecznym zabiegiem modelującym sylwetkę, niszczącym cellulit i przy okazji działającym prozdrowotnie jest icoone. Zabieg jest przyjemny i bezbolesny, dodatkowo niewiele istnieje przeciwwskazań do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na liporadiologii w gabinecie Dermedika tutaj u siebie w Krakowie, świetny zabieg - są to masaże silnie ujędrniające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam przypadkiem klinicznym. Zaczęłam od bańki przez karboksyterapię po Icoon Endermologia i AccentPrime, co roku coś. Kasy poszło że szkoda gadać. Aż natrafiłam w amerykańskiej telewizji FOX przez przypadek na medyczny zabieg VelaShape. Lekarz o nim opowiadał. Maszyna kosmos. Laser RF podczerwień i próżni w jednym. Postudiowalam poszukałam, przez dwa miesiące raz w tygodniu jeździłam na Śląsk na zabiegi. Pani która mnie przyjęła zrobiła szczegółowy wywiad, pomiary, rzetelnie wytłumaczyła co i jak ( nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś takim). Zabieg bardzo mocny, efekty widoczne od razu. Po serii 8 zabiegów gładkie nogi,!! W życiu takich nie miałam. Więc się nie poddawać drogie Panie _ walczyć z dziadostwem do skutku! Wiem że urządzenia są w Warszawie Chorzowie Gdańsku i Szczecinie bo o dzwoniłam cała Polskę żeby się dowiedzieć. Pamiętajcie tylko żeby przez cały czas dużo pić to ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie o ten VelaShape, ile trwa zabieg? I czy trzeba miec jakis kombinezon? Bo wszystko fajnie ale np AccentPrime zabieg trwa 20 minut a swoje kosztuje. Jak jest w przypadku Vela????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himena775
Hej, ja się długo zastanawiałam co wybrać na callulit, jaki zabieg, a zależało mi na czymś na całe ciało, bo miałam go nie tylko na udach ale i na brzuchu i pośladkach. W końcu wybrałam endermologie w clinica cosmetologica. I dobrze postawiłam, bo cellulitu kompletnie brak, także mogę Wam polecić ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, co do Vela to nie trzeba żadnego kombinezonu. Zabieg trwa ponad godzinę. Ja kupiłam pakiet 6 sesji na uda i pośladki za 1800 PLN, więc cenowo też tragedii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie gdzie w Trójmieście można zrobić właśnie to Vela Shape?? Bo szukam i jakoś nie mogę natrafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoopiLu
Endermologia LPG Alliance najlepsza! Wypróbowałam na sobie a miałam taki cellulit, że aż po oczach dawał. W sumie to w 6 tygodni i kilka zabiegów pozbyłam się go i ładnie wyszczupliłam uda :) Zabieg wykonywałam w salonie Afrodyta Expert of Beauty w Warszawie - cena przystępna a efekty po prostu WOW! I do tego zabieg jest nieinwazyjny więc mega plus miał u mnie już na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie endermologia Alliance niestety nie podziałała. Ten zabieg jest chyba przestarzały, w sensie za słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yerina
U mnie podziałały bańki chińskie. Wiem, że to niby banalny i znany sposób, ale jeżeli jest umiejętnie robiony masaż z bańkami - jest to w pełni bezpieczne i nieinwazyjne. Korzystałam z takich zabiegów tutaj http://salon-estela.pl/. Bałam się bólu, ale naprawdę nie było źle :) Oczywiście poza tym staram się ruszać i dosyć zdrowo odżywiać i taki "zestaw" w pełni działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od tego, jaki mamy cellulit, u mnie jest niewielki i zabiegi bańką chińską zdecydowanie wystarczają, moja koleżanka ma okropny i u niej najlepiej zadziałała karboksyterapia, obydwie chodzimy do LoveSkinClinic w Warszawie i jesteśmy zachwycone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaz34
ja byłam na ujędrniająco – antycellulitowym masażu próżniowym całego ciała w gabinecie Piękna i Bestia w Białymstoku i muszę przyznać, że efekty są rewelacyjne, zabieg sam w sobie bardzo tanio a i fajne promki się tam zdarzają więc często tam chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×