Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bageraa

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

Polecane posty

polecam zabieg venus i velashape, które nadal robię z wrocławskim instytucie.super efekty już po 2 zabiegach venus i 2 shapach!!! cellulit widocznie się zmniejszył!!powinnam jeszcze zacząć diete, to efekty na pewno byłyby jeszcze lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najnowszy i super skuteczny zabieg to LiporadioLogie Vinci .W jedym zabiegu uzyte jest az 5 technologii laser,podczewien,endermologia,led i fale radiowe !!!!!Super skuteczny zabieg juz po pierwszym zobaczyłam mega róznicę.Skóra na udach dołowie została wyprasowana na moch oczach!!! W BeautyQuality w Tarnowie Podórnym pod Poznaniem mają ten sprzet .Podobno to najnowsze osiągnięcie technologiczne przwyzsza ICOON .Muszę przynac poniewaz chodziłam na Icoon LPG i teraz na Vinci i ten ostani to mega power HIt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlociutkaa
Koniecznie poczytajcie o zabiegach Venus Freeze. To najlepsze zabiegi na redukcję cellulitu. Ja zrobiłam sobie całą pełną serię sześciu takich zabiegów. Efekt jest super, w sumie już coś tam widziałam po pierwszym zabiegu ale teraz jest rewelacja. W Vici Clinic w Krakowie wykonują tego typu zabiegi. Poczytajcie, na każdy pierwszy zabieg dostaniecie 50% rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegoś takiego jak najskuteczniejszy zabieg. Często aby zlikwidować cellulit stosuje się nie jedną a kilka metod i to w dodatku dobranych pod indywidualne preferencje pacjentki, także nie co łudzić się nadzieją, złotego środka nie ma. Jeśli któraś z Was chciałaby dowiedzieć się więcej o leczeniu cellulitu polecam artykuł: https://beautyexpert.pl/leczenie-cellulitu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiazBasia
Ciekawą ofertę zabiegów na ciało i cellulit oferuje High Med , na które uczęszczamy wraz z matką od dłuższego czasu. Cenimy sobie spokój i komfort, a nasze wymagania są tutaj jak najbardziej spełniane. Przychodnia znajduje się na warszawskich Bielanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej najbardziej skuteczne na cellulit sa kremy dobrej jakosci a takie wiadomo troche kosztuja ja uzywalam i nie zaluje po miesiacu zapomnialam co to cellulit dzieki temu zelowi a przez kilka miesiacy stosowalam rozne balsamy z firm dax cosmetics,perfekta za 15zl,12 zl ktore nic nie pomogaly raz zainwestowane pieniadze i spokoj z glowy Polecam. http://nplink.net/Q3p9atJ6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalala123
ja chyba nigdy nie byłam na tak świetnym zbaiegu jak exilis w Madame Art. Byłam na 4 zabiegach i przyznam, że efekt jest powalajaący! jestem pewna, ze nie na 4 zabiegach sie skonczy bo to mega kojace i relaksujace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
zrobiłam sobie w zeszłym roku 10 masaży velasmooth i efekt był bardzo dobry. a próbowałam bardzo wielu rzeczy. wcześniej endermologię latami robiłam przed sezonem letnim. teraz zrobiłam przypomnienie czyli 5 zabiegów velasmooth znów i jest super. mogę polecić, chociaż zabieg jest silny i dla mnie bolesny, choć może to jest związane z tym, że jestem bardzo szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaKlosecka
Cellutrix w Face Medical w Krk! Serio. Byłam na wielu zabiegach, ale dopiero po mezoterapii igłowej zobaczyłam efekty. Jeszcze nie raz tam zajrze, bo to genialne uczucie widziec siebie coraz ladniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila38
Jeśli wam zależy na skutecznym pozbyciu się cellulitu to na pewno najlepiej wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej. Sama jestem w trakcie zabiegów ALIDYA, 6 już za mną. Preparat jest wstrzykiwany pod skórę, w sumie nic skomplikowanego, ale jednak trzeba kilka razy go powtórzyć :) Potem najlepiej też robić przypomnienia co roku, ale myślę że warto za trwały efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martynka ja też chodzę do facemedical. Byłam i na cellutrix i na aroshy. Genialne. Moje ciało jest już przygotowane żeby je eksponować na plaży :D jeszcze muszę tylko jakieś modne bikini zakupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kilka moich znajomych usuwało sobie cellulit tutaj: http://www.innaklinika.pl/body-shaping/ . Przekazuję temat, bo wszystkie są bardzo zadowolone, więc jeżeli ktoś jest z Krakowa, na pewno warto się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić zabieg Modente. Zdecydowałam się na ten zabieg będąc na wakacjach nad morzem :) Byłam na zabiegu w salonie kosmetycznym Arkesia we Władysławowie i jestem bardzo zadowolona, walka z cellulitem zakończona sukcesem :) Tutaj macie namiary na ten salon http://www.kosmetykawladyslawowo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystines
Robiłam Venus Freeze w w połączeniu z rewelacyjnym zabiegiem 4max. efekt po 6 zabiegach oszalamiajacy!Nogi zeszczuplaly o kilka centymetrów a cellulit zredukowany do minimum i oto właśnie mi chodziło. Klinika Przemian to miejsce na bardzo wysokim poziomie a jestem wymagająca klientka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że świetnym zabiegiem na cellulit jest liporadiologia vinci. Ja miałam serię 10 takich zabiegów w gabinecie dermedika w krakowie i udało mi się pozbyć cellulitu całkowicie! Na początku w to nie wierzyłam, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienić diete na zawsze i uprawiać sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta, sport, prysznice, masaże... ale najskuteczniejsza jest liposukcja metodą body-jet przy dużych udach. Znika tłuszcz i tym samym cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil631
Bardzo polecam Klinikę w Krakowie gdzie wykonywane są zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej oraz Chirurgii Plastycznej SCM ESTETIC ul. Grzegórzecka 67C/U14 „Wiślane Tarasy” 31-559 Kraków Dojazd od Al.Pokoju Tel: +48 518 547 265 e-mail: rejestracja@scmestetic.pl facebook: facebook.com/SCMestetic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skutecznym zabiegiem jest podobno Laser Shape . Sporo czytałam na jego temat i wychodzi na to, że skutecznie ujędrnia ciało, redukuje rozstępy, cellulit oraz tkankę tłuszczową . W Warszawie poleca się klinikę dr Łukasza Preibisza na Saskiej Kępie http://www.preibisz.com/. Sprawdzałam ich ofertę na stronie i przyznam, że jest konkurencyjna i ciekawa. Może warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja miałam problem z cellulitem na udach oraz pośladkach i na ten problem polecam zabieg falą uderzeniową celar awt! nie pomagały mi ćwiczenia ani inne zabiegi. zabieg robiłam w sc beauty clinic w sosnowcu i polecam z całego serca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele zabiegów ale potrzebna jest do tego kasa A nie każdy może sobie na taką kasę pozwolić ;) Jasne,że chętnie bym się wybrała na endermologię ale nie mogę wykupić serii zabiegów. Może jeden bym wykupiła ale jest jakiś sens jednego? Aktualnie staram się chodzić na silównie. Codziennie chociaż wychodzi różnie.No i kupiłam sobie serum na cellulit Vialise. Mam nadziejęze pomoże :P No ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mestl
Powinno Ci pomóc. ja byłam przynajmniej z Vialise bardzo zadowolona. Pomimo tego,ze nie jest to tani kosmetyk. Ale widziałam efekty. Nie usunie Ci cellulitu calkowicie, ale będzie na pewno o wiele mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Ka
Ja najbardziej zadowolona jestem z uslug medilaser.pl Pozbylam sie cellulotu i kilku cm w obwodach~! Sama nie spodziewalam sie takich efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Ka
www.medilaser.pl Jestem mega zadowolona! Szeroka oferta podparta mocnymi propozycjami. Swietne miejsce z najlepszymi zabiegami antycellulitowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku debiutuje nowoczesna endermologia. www pasjonac****ekna pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×