Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jasiapijka

tabletki na odchudzanie i suplementy diety

Polecane posty

Gość gość
Kolezanka polecila mi Slimunox, schudlam 6kg w 2 miesiace, Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie numerem 1 suplementów na odchudzanie jest habaicyna! Jest w stu procentach naturalna, dzięki czemu nie mam obaw o możliwe skutki uboczne, a to jest dla mnie zawsze (!) priorytet. Habaicyna pomogła mi zrzucić nadprogramowe kilogramy, a przede wszystkim utrzymać efekt, bo jako że jest nautralna to mogę sobie ja brać cały czas (podobna zawarta w niej kapsaicyna ma też właściwości prozdrowotne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Green Barley - Produkt godny polecenia :) Stosuję od dłuższego czasu i już nie zamierzam zmieniać :D Bardzo dobre działanie i samopoczucie po nim jest lepsze ponieważ oczyszcza też organizm z toksyn :) Tutaj link : http://nplink.net/D956mbLa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas mojej walki z kilogramami przerobiłam wiele suplementów, z różnym skutkiem, jedne działały lepiej a drugie wcale. Najlepsze efekty miałam po afrykańskim mango, zamówiłam od producenta vital progres więc nie obawiałam się że to podróbka. Po czterech miesiącach uporałam się z nadwagą, trafiłam w necie też na fajny artykuł właśnie na temat mango https://urodaizdrowie.pl/african-mango-hit-czy-kit-wplyw-stosowania-ekstraktu-z-pestek-z-afrykanskiego-mango-na-odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 96
Fajny produkt który działa i się podobno 100% naturalny to Green Barely Plus :) Stosuje juz od jakiegoś czasu i widać poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 28
Green Barley jest bardzo dobry :) Tkanka tłuszczowa się szybciej spala i oczyszcza organizm z toksyn to taki dodatkowy bonus :D http://nplink.net/x4Kvywqn - stronka z niższą ceną :) Spróbować zawsze warto ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aAniś
Bardzo dobry polecam Green Barley Plus <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja totalnie jaram się Oslo Slim. Generalnie jem zdrowo, nie przepadam za słodyczami, tłustym jedzeniem, fast foodami ALE po pierwsze primo, moje posiłki są mega nieregularne (czasem tylko dwa w ciągu całego dnia i nigdy o stałej godzinie) :( a po drugie primo, wieczorami dopada mnie jakiś jedzeniowy obłęd i potrafię zjeść michę (nie mylić z miseczką...) sałatki (lodowa, papryka, oliwki, czerwona cebula, kurczak, pomidor, rukola, feta) ... i potem doprawić to jeszcze jogurtem z musli i ... i czasem końca nie widać (wmawiam sobie, że na bank to wina Netflixa, bo fajnie się ogląda i wcina jednocześnie). Z samych obietnic, że to ostatni raz nic nie wyszło ale kumpela poleciła mi właśnie wspomniany wcześniej Oslo Slim. W jego skład wchodzi naturalny błonnik, który dostając się do przewodu pokarmowego tworzy coś w rodzaju galaretkowatej kulki (wiem, bo wrzuciłam z ciekawości do szklanki z ciepłą woda) i sprawia, że mam wrażenie sytości. Coś tam dalej podjadam ale zdecydowanie nie takie ilości jak wcześniej. Serio polecam wszystkim osobom, które mają takie fazy. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w suplementy diety na odchudzanie. Sama stosuję tylko Colostrum Immuno w momentach wzmożonej aktywności fizycznej i psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jneiejekeizielarz3
Ja wspomagam się mieszankami ziołowymi z tej strony http://zielarzradzi.pl/ warto spróbować szczególnie że nie są drogie jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz napisać jak działa Colostrum Immuno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuplementGit
Będę polecała i podpowiadała suplement TillSlim. Fajna, zdrowe roślinne wsparcie, warto sobie o składzie poczytać. Jest gorzka pomarańcza, jest pieprz kajen czy zielona herbata, także sensownie pomyślany mix składników – każdy odpowiada za inny element odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka piła perz leczyła zyły i schudła pare kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.07.09 Te suplementy działają przeciwgrzybiczo, przeciwwirusowo oraz przeciwbakteryjnie. Suplementacja Colostrum wzmocni nasze kości, poprawi jakość skóry, a także obniży ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam suplementy i byłam zadowolona z efektów.Teraz jedynie kupuje suplementy na oczyszczanie organizmu i co jakiś czas regularnie oczyszczam organizm z toksyn,dzięki temu nie ma efektu jo-jo a ja się czuję świetnie.Odkwaszony organizm to podstawa do tego aby schudnąć.Zrobiłam niedawno ranking suplementów zbierając opinie ludzi,które preparaty są najczęściej kupowane i mają najlepsze opinie,pod względem skuteczności,bezpieczeństwa i ceny.Koniecznie zajrzyjcie , może któreś z nich stosujecie -> https://aishamuhammad1.wixsite.com/mojawitryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katre

W moim przypadku sprawdził się Extreme Slash. Z tego względu, że mam problem z gospodarką hormonalną i glikemiczną, a dzięki tym tabletkom nie tylko gubię kilogramy (bo ich głównym zdaniem jest spalanie tłuszczu), ale też powoli reguluję powyższe rzeczy. W składzie jest  (m.in) L-tyrozyna, aminokwas wykorzystywany wraz z jodem do syntezy hormonów tarczycy, odpowiedzialnej za tempo przemiany materii:) Biorę te tabletki od niespełna miesiąca, a efekty naprawdę są widoczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolenniczką takich metod, one naprawdę nie pomagają, prędzej odchudzą portfel niż ciało.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bridget

Suplementy działają, ale trzeba je wybierać mądrze, to po pierwsze. A po drugie, nie ma co liczyć, że suplementy zrobią wszystko za nas. One nie zastąpią zdrowej diety i ruchu. Jedynie usprawnią proces odchudzania, jeśli tak to mogę określić. Ja w tej chwili biorę Doppelherz Aktiv dla diabetyków z morwą białą. Jest nie tylko dla osób chorych na cukrzycę, ale też dla odchudzających się. Wyciąg z morwy przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi, a jak nie ma skoków cukru, to nie ma i napadów głodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc82

Witajcie. Zastanawiam się nad zdrowymi suplementami, które uzupełnią zdrową dietę. Natrafiłam na www.zijapoland.pl. Czy ktoś z was zna te produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline232

ja biorę Fat Fast Burner fatfastburner.com i kilogramy fajnie lecą w dół 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrri

dużo dobrego słyszałam o działaniu morwy, próbowałam pić ale to dla mnie nie do przełknięcia, po tym jak poszalalam przez święta ze słodkościami to cukier mi poszedł mocno do góry, w przeszłosci miałam cukrzycę ciązową  i muszę uważać, ale pokuy na święta byy za duże i teraz jakoś nie mogę wrócić do poprzedniej diety ciągle bym coś jadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Słyszałam o cellreset.i suplementy fitline moja znajoma schudla 20 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Czytałam ostatnio o spalaczach tłuszczu na blogu musclepower.pl/ i przyznam, że dopiero tam zrozumiałam, o co chodzi tak naprawdę w dawkowaniu, w sposobie użytkowania. Wzięłam kilka słabszych spalaczy na próbę. Teraz jestem na etapie przechodzenia na bardziej zaawansowane produkty. Trzymam dietę zgodną z zaleceniami. Jak dla mnie super połączenie sklepu z suplementami i bazy wiedzy, której naprawdę tak dużo nie ma, w tak dobrym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×