Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jasiapijka

tabletki na odchudzanie i suplementy diety

Polecane posty

Gość carri3242
@gość - a skąd zamawiasz? Bo nigdzie nie widziałam w dobrej cenie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Kościuk
Ja jestem daleka od stosowania "chemii" na przyspieszenie odchudzania. Sama natura - witamin z pożywienia, dodatkowo C, D3, B12. A na odchudzanie najlepiej działają jagody ACAI BERRY: http://pl.bestacaiberryplus.com/ Polecam wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam z Naturali, na lepsze ceny nigdzie się nie natknąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KawaMiłaMi
Ja chudnę 5 kilogramów na miesiąc dzięki http://go-slim.pl/ sporo też biegam. Ten suplement wspiera bardzo dobrze spalanie tłuszczu, wzmacnia też organizm i poprawia samopoczucie. Macie więc działanie 4w1. Teraz 90 tabletek można kupić za 58 złtych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustka
Ja również polecam goslim. Co prawda tylko pomaga ale tak ja ćwiczyłam bez a z to wyszło kilka kilo różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja81
Ja tracę na wadze tylko i wyłącznie poprzez odpowiednio dobraną dietę oraz regularne treningi i nie potrzebuję suplementów.Dodatkowo wykonałam badanie DNA genetic lab aby wszystko było odpowiednio spersonalizowane i w żaden sposób nie szkodziło mojemu zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frills
U mnie na siłowni kilku znajomych też stosowało go slim i raczej byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yenefferis
zdecydowanie polecam define it lady. juz po kilku tygodniach stosowania widze poprawe w spalaniu tkanki tluszczowej i w ogolnym smopoczuciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pamiętaj że tabletki mogą być jedynie dodatkiem. Sprawdź te z Olimpu np. therm Line. Ja je zamówiłam z www.aptekawarszawa.pl i faktycznie schudłam. W tym roku też kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula B
Dziewczyny nie dajcie się naciągnąć na Calominal i wspaniałe efekty. Ja kupiłam miesiąc temu i cały miesiąc łykałam ten preparat i nic! Kasa w błoto wyrzucona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka85
Faktycznie Calominal to totalna pomyłka. Łykałam codziennie przez 3 tygodnie i zero efektów. Waga trzyma mi się na tym samym poziomie, a kasa zmarnowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam ten sklep http://nplink.net/utqAVS7F oferuje produkty urodowo-zdrowotne znanych i cenionych marek m.in. Key Player, Health Spark, DS Laboratories, Newton Everett, Skinception. Naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5fit energy + l.karnityna właśnie to dobry produkt, bo ona wspomaga własnie spalanie tkanki tłuszczowej, ale zgadzam sie to najbardziej pomaga przy ćwiczeniach, trzeba mieć ułożony dobry plan, bo same takie odzywki nie zdziałają cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej ruszyć d**e zamiast zażywać jakieś dziwne tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, przede wszystkim dieta i sport, bo żadne suplementy nie sprawią, że bez dodatkowego wysiłku schudnie się nagle 10kg. Jasne, że fajnie trochę pomóc szczęściu i organizmowi, pijąc na przykład herbatę 4xSuperSlim, która podkręci metabolizm, oczyści organizm z toksyn itp., ale dieta i sport są niezbędne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia radosna
Pomyślałam sobie, że bez ruchu zupełnie nie mam sensu myśleć o właściwej wadze... Podobnie bez właściwego odżywiania. Jeśli będę miała siłę (i chęć) na ruch, ćwiczenia to będę to robić. Co dostanę? Radość, satysfakcję z siebie i figury. Supelki (bardzo naturalne), które sobie zajadam dają mi siłę i chęć. No chce mi się chcieć. I jestem zadowolona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od od miesiąca używam Be-Light, i schudłam 4 kilo, biorąc suplement diety zmotywowałam się do bycia aktywną fizycznie. Jestem przekonana o tym ze aby osiągnąć sukces trzeba połączyć jedno z drugim. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie tabletki warto czasem probowalac lykac, aby wspomagac odchudzanie, ale warto zeby kupowac w aptekach, bo tam bezpieczniej niz w markecie, dlatego ja kupuje w http://www.aptekacodzienna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia radosna
Moje supelki przynosi mi kurier. Jadą z dość daleka, ale warto. Miałam niedawno wypadek rowerowy (wstrząśnienie mózgu, utrata przytomnośi, takie tam...) i byłam po nim bardzo osłabiona. Ledwo łaziłam z łóżka do toalety, na nic nie miałam sił. Gdy powróciłam do moich kapsułek - moc wróciła. I trzyma :). No nawet jeśli to efekt placebo - to co mi za różnica. DZIAŁA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba pamiętać, ze suplementy działają ale w polączeniu z dietą i sportem, bo cudowne tabletki nie istnieją. Jak ja się odchudzałam to pomoglo mi stosowanie błonnika. Ja akurat wybrałam jabłkowy. Jeśli szukacie suplementów diety i preparatów na odchudzanie to warto sprawdzić tę aptekę internetową https://www.aptekaolmed.pl/. Trafiają się u nich niezłe promocje, ale poza tym mają duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzczuplaMagda
Tabletki, których producenci obiecują szybkie efekty mogą być niebezpieczne. Ja polecam jednak zdrową dietę, ewentualnie suplementy, jak najbardziej naturalne. Firma Swanson produkuje takie (http://sklepswanson.pl/dieta-odchudzanie/), ja z ich strony używałam berberyny i l-karnityny. Widziałam, że mają jakieś inne specyfiki też, może bardziej odchudzające. Ja chciałam jak najnaturalniej się odchudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiniS20
Na odchudzanie działa DIETA i ĆWICZENIA Można się wspomagać sumplementami. Ja np tak robię by mieć więcej energii do ćwiczeń i życia to biorę Hepatica Ashwagandha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeler66
Osobiście polecam suple, ale najpierw polecam zapoznać się z tematem ;) No i znalezienie sklepu z czymś, co na 100% jest bezpieczne - osobiście polecam sklep maximum nutrition, robię u nich zakupy od roku, mają bardzo dobre ceny i produkty fajnej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yatooo
Lubię bardzo suplementy od SportDefinition. Mają wysoką jakość mieszanek w niewygórowanych cenach. W kwestii sklepów to jest teraz ich multum. Najczęściej składam zamówienia przez portal http://bodypak.pl. bardzo bogaty, sprawny kontakt z obsługą, wysyłka robiona tak szybko jak to możliwe, bez zwłoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najskuteczniejsze są termogeniczne suplementy do spalania tłuszczu. 1,9kg tygodniowo www.pureactivelife.com/Muscletech-HYDROXYCUT-HARDCORE%C2%AE-ELITE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×