Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jasiapijka

tabletki na odchudzanie i suplementy diety

Polecane posty

Gość Zosia radosna
A masz w Duo coś na pogrubienie albo choć na zwiększenie tkanki tłuszczowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia radosna
Gosiu, coś z tym adresem Ci nie wyszło... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna87x
Ja korzystam z kaplanex i jestem niesamowicie zadowolona, efekty zauważyłam już po dwóch tygodniach, teraz waga spadła prawie o 10 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alvar22
Wiem o czym mówisz, bo sam też spaliłem blisko 8 kilogramów w zaledwie trzy tygodnie, a dla mnie to znakomity wynik. A co istotne, bez złego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co tutaj doradzić tak naprawdę. Wszystko zależy od tego jakie nawyki żywieniowe się miało przez lata. Ale jedno mogę powiedzieć na pewno – opłaca się oczyścić ciało z cholesterolu i innych złogów. Ja na taki detoks stosuję Regenerum Vitae – www.regenerumvitae.pl Świetnie pomyślany kompleks ostropestu, guarany i morszczynu z jodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że w ramach detoksu robię lewatywę z rozwodnionego twarogu i moczę stopy w osolonej wodzie po matiasach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze do niedawna nie chciałam wierzyć, że cokolwiek takiego działa, ale spróbowałam kilku środków i całkiem całkiem, najbardziej mi pomaga Asystor, w dobrej cenie jest w http://www.aptekacodzienna.pl/ Apteka jest fajna, bo ma sporo rzeczy w promocji i dzięki temi wypróbowałam różne odchudzacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że warto zainwestować w suplementy wspomagające stworzenie idealnych mięśni, osobiście polecam Largomass, stosowałem i idealnie się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje burnbooster i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krumpka
Można wybrać różne rodzaje suplementów, najważniejsze to poznać mechanizm działania wspomagaczy odchudzania. Najbezpieczniej jest sięgnąć po produkty, które nie oddziałowują na oganizm, i nie robią w nim "spustoszenia". Do produktów b. bezpiecznych możemy zaliczyć Formoline L112. Absorbent tłuszczy. Daje szansę na redukcję dziennie od 200 do 600 kcal. Często brakuje nam właśnie tych kilkuset kcal do tego by zacząć chudnąć. Miesięcznie jeśli kcal przeliczymy na wagę da nam to 2-4 kg. Jeśli dorzucimy do tego ****** warzywa na deser i większe ilości wypitej chłodnej wody da nam to w sumie b. dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że warto zainwestować w suplementy wspomagające stworzenie idealnych mięśni, osobiście polecam Largomass. Stosowałem przez 5 miesięcy i na dzień dzisiejszy udało mi się stworzyć wymarzoną sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowaliście może Iqacai? Mój znajomy, dzięki niemu zrzucił w ciągu 4 miesięcy aż 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama stosowałam ten suplement i rzeczywiście okazało się, że w ciągu 2 miesięcy udało się zrzucić aż 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.sklep-otc.pl – u nic udało mi się dorwać suplementy, itp. Za którymi już tyle czasu się uganiałam:) Niezwykle skuteczne i w dobrych cenach, zobaczcie sobie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie jak odchudzanie to tylko z profesjonalnym, personalnym trenerem. Ja próbowałam różnych rzeczy i dopiero takie treningi pomogły mi schudnąć i ładnie wyrzeźbić ciało ;) Maam trenera z http://www.elitesportfood.pl/#start , bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletek odchudzających jest od groma, grunt aby one jeszcze działały, a z tym jest różnie. Raz jednak postawiłem na kaplanex i efekt był niesamowity, polecam. Korzystam od tygodnia i 4 kilogramy spadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merriska
ja na Waszym miejscu bym radziła wejść na stronę taką jak Adamed.Expert i poczytać o zdrowym żywieniu + odchudzaniu aby zmienic nawyki zywieniowe z tych zlych na zdrowe. Po co od razu sie faszerowac tabletkami bez jakiejkolwiek wiedzy? Żenada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w Slimunox - mi pozwolił na zrzucenie 6 kg w dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B SHAPE jest bardzo dobry http://www.bshape.pl/ ma dużo przeciwutleniaczy pochodzenia roślinnego, caly sklad jest naturalny, ekstrakty i wyciagi duzo lepiej sa przyjmowane przez organizm i lepiej sie przyswajają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam suplement Slimunox, mi udało się schudnąć w ciągu 3 miesięcy 9 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez ostatni rok stosowałem tabletki dla sportowców z podwyższonym składem. Jedyne, co zauważyłem to delikatne mrowienie mięśni przed treningiem i trochę wzrost motywacji. Zwiększałem też dawki magnezu, cynku, manipulowałem witaminą D3 i K2. Efektywność przyznam niewielka, nawet przy długoterminowym stosowaniu. Prawdopodobnie organizm się przyzwyczaił. Od trzech miesięcy jestem natomiast na kuracji suplementem Cocao (marka Stario), a raczej powiedziałbym naturalnym preparatem pobudzającym. Po miesiącu od stosowania znikła mi zupełnie senność, a ćwiczę najczęściej z rana (między 6 – 8:00). Biorę COCAO od stario i witaminy, ale w normalnych dawkach w dalszym ciągu. Nie zamierzam rezygnować. Ograniczyłem też spożycie kawy przy okazji. Cocao działa podobnie, pobudza. Testuję różne rozwiązania. Na razie jestem przy tym, ale coś się może w przyszłości jeszcze zmienić. Daj znać, jak u ciebie efektywność w razie czego. Jestem bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psycholog mi doradził na lekką depresję ekstrakt z wąkroty azjatyckiej. Jeden z niewielu suplementów diety, w którym można znaleźć ten składnik aktywny na krajowym rynku to www.stario.pl/cocao . Nie mam już uczucia zaciskającej się obręczy na głowie. Piję od ponad miesiąca na przemian z żeń – szeniem i witaminami. Można powiedzieć, że to jeden z najlżejszych psychotropów naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie jestem zwolenniczką różnego typu suplementów odchudzających ale akurat tabletki Amla Slim Max rzeczywiście mi pomogły, mogę je polecić. Raz że są naturalne, ziołowe, a dwa, że faktycznie pobudzają organizm do tego żeby sam sobie z kilogramami poradził przez co jak zakończyłam kurację to nagle całe widmo nadwagi nie wróciło, tylko kilogramy się utrzymują cały czas na tym samym niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annier
Cześć, witam, jeśli o mnie chodzi to jestem aktualnie w drugim tygodniu stosowania suplementu Amla Slim Max i wszystko idzie w dobrym kierunku. Dwie pastylki dziennie, po jedzeniu, wystarczy popić wodą i tyle. Samo działanie to nie jest jakaś magia, tylko naturalne ziołowe składniki które usprawniają metabolizm, przyśpieszają spalanie i kg lecą ładnie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie próbował na twoim miejscu tabletek. Codziennie zrób ćwiczenia z tej listy, a nie dość, żę będą efekty to jeszcze zaoszczędzisz kupę pieniędzy! menshealth.pl/atlas-cwiczen/barki,1 menshealth.pl/atlas-cwiczen/klatka,1 menshealth.pl/atlas-cwiczen/biceps,1 menshealth.pl/atlas-cwiczen/triceps,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Foreverslim.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i mama brałyśmy Burn4All od SFD. Szczerze? Na początku miałyśmy sceptyczne nastawienie, ale to co się działo po 2 tygodniu.. Cm leciały jak szalone! Polecam wszystkim ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×