Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jasiapijka

tabletki na odchudzanie i suplementy diety

Polecane posty

Gość Krystyna4412
Ja stosuję zieloną kawę i bardzo sobie chwalę. Ogólnie polecam stronke: www.zrzucickilogramy.pl , tam jest dużo informacji o naturalnych suplementach i opinie klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z suplementów diety zzagranicy ;) Polecam allinside.pl, tamte suplementy jako jedyne mi pomogły ;) Czuję i widzę, że jest teraz lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dietę dopasowaną do swojego organizmu. Wspomagam się tabletkami Slimcea. Spadek wagi mam 9kg po 3 miesiącach, ale jeszcze z miesiąć przedłużam sobie kurację, później odrzucam tabletki i zostaje mi tylko zdrowe, racjonalne odżywianie aby utrzymać wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ile te tabletki Slimcea kosztują hmm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krówka132
Z tabletek na odchudzanie polecam spróbować iqgreen, dlatego że są naturalne ale mają stężenie np. cga którego nie przejesz. U mnie przy suplementacji diety schudłam 12 kg w 3,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acetomale też należy do mega skutecznych suplementów wspomagających odchudzanie. U bardziej konsekwentnych osób efekt byłby rewelacyjny, u mnie to 3kg w dół bez katowania się dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki kosztują 75zł za 60 szt. Wystarcza ma m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walczyłam z kilogramami chyba z rok. Przez ten okres łapałam się różnych sposobów od diet po suplementy. W końcu opracowałam sobie odpowiednią dla siebie diete i połączyłam ją z tabletkami Slimcea. Rezultaty mam doskonałe. Slimcea hamiuje łaknienie wiec moja dieta to kwestia 'formalna'. Spadek wagi widoczny dzięki czemu ciagle jestem zmotywowana do dalszej kuracji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proodchudzacz
JA polecam zieloną kawę IQgreen doskonale pomaga mi w diecie i w brzuszku nie burczy kilogramy fajnie i komfortowo spadaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu facetowi daję od kilku miesięcy suplement Promen i widzę, że to jest bardzo skuteczny specyfik dla odzyskania kondycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy ktos moglby mi doradzic czy warto stosowac Acetomale? Czy jest to dobry suplement? Czy bezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam tabletki pomagające w odchudzaniu Slimcea dietetyk rozpisał mi dietę na razie udało mi się schudnąć 3kg za 4 dni następna wizyta u dietetyka. W celu skorygowanie diety myślę że wszystko idzie w dobrą stronę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabka
Nie wieżę w tego typu tabletki dzięki, którym dochodzi do utraty wagi, nawet 4 kilogramy, to raczej utrata wody z organizmy, a nie należy to do najzdrowszych sposobów. Efekt jojo na bank się pojawi. Trzeba spędzać parę godziny tygodniowo na ćwiczeniu i waga spadnie . Przyda się kreatyna http://www.uns-supplements.com/pl/p/Crea-Ester-250g/141 i zdrowe żywienie, bez tabletek odchudzających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mysle sobie, ze za chwile będzie lato i trzeba będzie w jakims stopniu się rozebrac to masakra, plakac się chce.. zima zrobila swoje i teraz pora powalczyc z kilogramami. Wczoraj zapisałam się na silownie i mam zamiar troche się poruszac. Na mój celulitis zaczelam zażywać Therm Line Fast, bo kolezanka polecila mi na odwodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizzly bear
Mnie w zrzuceniu wagi bardzo pomogły tabletki figura extraslim, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej plus herbatka figura detox. Oba preparaty są skuteczne i całkowicie naturalne. Trzymam cały czas dietę, ćwiczę i regularnie te suplementy stosuję i schudłam już 17kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamela323
Te tabletki to wielkie kłamstwo. Mi nie nie dawały. Pomogła mi świetny fachowiec pani Monika Górzyńska http://mgorzynska.pl/. Co dietetyk to dietetyk, a nie jakieś specyfiki z apteki. Nie polecam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agake05
Wiele jest preparatów na odchudzanie, ale które są coś warte? Nieliczne z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Od dłuższego czasu korzystam z oferty całej gamy suplementów diety firmy A-Z Madica.Firmę odkryłem dzięki grze przeglądarkowej pod nazwą A-Z Tape Manager Biegaczy,w której prezentowane są suplementy diety tejże firmy.Wśród suplementów diety są także te na odchudzanie a między innymi Garcinia Plus - reguluje metabolizm tłuszczów i A-Z Zielona Kawa.Pozdrawiam Waldek Wook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mour
Od kilku dni biorę Garcinia Cambogia+ z nutree, naturalny suplement, zawierający ekstrakty roślinne, wyciągi z roślin, witaminy. Oprócz tego zaczęłam też ćwiczyć. Nie mam dużo do zrzucenia, ale kilka kg po zimie przydałoby się zgubić. Mam nadzieję, że efekty będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Figura Extraslim kapsułki . Ja stosowałam i schudłam .Jest to jeden z najlepszych ,udanych suplementów na odchudzanie i bezpieczny dla tych co czytają ulotki oraz tani .U mnie dobrze tolerowany ,więc należę do większości a jedynie lekkie rozgrzewanie i pobudzenie jak po wypiciu kawy co jest korzystne dla aktywności i zażywania ruchu .Zawiera w składzie aż 1000 mg ekstraktu zielonej kawy i l-karnitynę ,ekstrakt z pieprzu - piperyne , ekstrakt z gorzkiej pomarańczy ,zielona herbata ,chrom. Uwaga ! spieszcie się dziewczyny z zakupem tego produktu ponieważ została prawdopodobnie wstrzymana produkcja ze względu na wysoką skuteczność . Co ciekawe są naturalne składniki i dodatek chromu,więc dziwię się komu ten produkt przeszkadzał i był konkurencyjny . Niektóre apteki mają jeszcze małe zapasy .Jest jeszcze wysyłkowo z internetu też apteki. Pojawił się nowy produkt Herbapolu w kapsułkach na odchudzanie o podobnym składzie i nazwie ale jest celowo i mocno osłabiony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Jeśli już stosować jakieś tabletki na odchudzanie to moim zdaniem tylko te naturalne. Ja korzystam z młodego jęczmienia ze strony www.pure-health.pl . Tutaj tabletki mają wszystkie certyfikaty, iso i inne atesty. Waga mi spada i co najważniejsze, nie ma efektu jojo. Metabolizm mi się ustabilizował na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o suplementy to nie wniosę nic nowego mówiąc, że najlepsze są te naturalne. No i oczywiście producent też nie może być byle jaki, że tak powiem, a to oznacza, że cena jest dosyc wysoka. Tylko że suplement nic nie da jeśli nie stosuje się odpowiedniej diety czy po prostu nie ćwiczy. w tym wypadku lepiej sobie odpuścić. Znam kilka sklepów internetowych, z jednego ciągle coś kupuję( dzięki niemu udało mi się schudnąć 6kg;)) więc może akurat uda wam się znaleźć coś dla siebie http://nplink.net/cY7ul0xJ i http://nplink.net/laxV7rCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusiaz
Nie wiem czy koniecznie takie tabletki na odchudzanie, ale na pewno warto wspomagać się suplementami diety. One mają dobry wpływ jak są tylko dobrze dobrane. Duży wybór wszelkich suplementów diety ma ten sklep www.nutrimania.pl możesz sobie zerknąć. Obsługa sklepu na pewno pomoże Ci je dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a któraś z Was stosowała może Oeparol? podobno wspomaga proces odchudzania i pozytywnie wpływa na cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula69
Hejka dziewczyny!! jeszcze do niedawna byłam bardzo puszystą dziewczyną. (85kg przy wzroście 167cm) Na szczęście, ponad rok temu gdy przyjechała do mnie ciotka z Hiszpanii poleciła mi naturalny środek na odchudzanie . Już po pierwszym miesiącu zeszłam poniżej 80kg!!! Teraz ważę nieco ponad 60kg i jestem najszczęśliwsza na świecie! Jak też chcecie spróbować, to można zamawiać z linka poniżej!! http://nplink.net/b1hP9Zye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie schudnąć to nie stosujcie diet ani żadnych tabletek. Wystarczy jeść wtedy kiedy jestescie glodne i duzo ruchu. Ja w ten sposób stracilam 4kg w 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie ukrywam kupiłam African Mango ze względu na pozytywne opinie w necie http://nplink.net/btkjP7vM ( nie wiedziałam jak to działa ) ale muszę przyznać ze jestem zadowolona z efektów Jestem po dwóch miesiącach kuracji i schudłam 9kg ale też sporo ćwiczę. Ale na African Mango złego słowa nie powiem bo ograniczył mój apetyt i zadziałał ok. W końcu schudłam z jego pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlkaMak
Mi nigdy nic nie pomagało. Prawda jest taka, że te reklamy i tabletki to jedna wielka ściema. W końcu skusiłam się ostatni raz i kupiłam sobie tabletki Raspberry Bio 5 i w końcu udało się wygrać tą walkę z otyłością. Co prawda jeszcze nie jestem idealnie szczupła, ale wszystko jest na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, stosuję suplementy diety od kilku miesięcy i myślę, że jest to skuteczny sposób, aby uzupełniać w swoim organizmie te witaminy, które uciekają podczas trenigów. W doborze suplementów diety pomagają mi pracownicy http://www.elitesportfood.pl/#start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze miałąm sceptyczne i złe zdanie o tego typu środkach. Brałam kiedyś pewien środek który nic mi nie dał. Długo szukałam czegoś innego. Przy mojej przemianie materii na samej diecie efekty miałam mizerne. Koleżanka w końcu powiedziała mi że stosuje tabletki Slimcea. Byłam zdziwiona ale nie kłamała by mnie wiec je zamówiłam. Zmieniłam wtedy zdanie na temat suplementów. Jak się dobrze trafi to na prawdę można znaleźć bardzo skuteczne preparaty. Slimcea taka jest. Schudłam na nich 13kg w 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×