Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jasiapijka

tabletki na odchudzanie i suplementy diety

Polecane posty

Gość gość
czerwonej kawy / herbaty nie testowałam. nawet nie wiedziałam że taka jest ;) stosuje tabletki slimcea jako uzupełnienie mojej diety i kuracji odchudzającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blyfka
Suplementy tak, ale w tabletki na odchudzanie po prostu nie wierzę. Przejrzyj ofertę tego sklepu: fitnessupplements.nl Wysyłka jest bardzo korzystna cenowo, także skup się raczej na produktach. Ja nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sumplementy kupuje tutaj http://www.galena.pl/pl panie zawsze doradza, pomoga, takze jeszcze nigdy nie bylam niezadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna30lub
Na pewno na tabletki odchudzające to trzeba bardzo uważać. Ja słyszałam o takich, które zrujnowały zdrowie wielu kobietom...Jeśli miałabym jakieś polecać to preparat ze strony slimxl.pl akurat w moim wypadku się dobrze sprawdził. Po miesiącu stosowania mam kilka cm mniej w obwodzie, czyli zgodnie z tym co obiecywał producent. Cały trick w tym akurat preparacie polega na tym, że zmniejsza łaknienie dzięki pęczniejącemu w żołądku błonnikowi i przyśpiesza metabolizm. Żadne cuda, po prostu związek przyczynowo skutkowy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o odchudzanie najlepszy wybór na jaki możemy postawić to slimcea, naturalana jest to wpomagacz odchudzanie, nie mialam po niej efektu jojo, a schudłam 12 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast z czystym sumieniem moge polecić Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem farmaceutką i nuienpolecam niczego tylko mż, sama pije aqua slimale to tez bardziej o tochodzi ze wypijamdwalitry wody... bo jakby czuje ze wydałam na to to powinnam wypic,i to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja prowadzę własą siłownię, i zajęcia odchudzające, sprzedaje u siebie w asortymencie slimcea i klientki są bardzo z niej zadowolone, mówią że jest skuteczna, sam osobiście wybrałem ją do sprzedaży u mnie ze względu na naturalny skład i dobrą cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal98966
Dość dużo minerałów, witamin i innych tam suplementów mają w sklepie www.suplemencikowo.pl . Moja ciotka tam kupuje, parę razy mi tam zamawiała coś na stawy. Z tego co mówi, to mają całkiem rozsądne te ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tych którzy nie chcą stosować tabletek polecam dietę limvena, albo jedno i drugie. Ja stosowałam tabletki które mi nic nie dały a dieta już daje fajne rezultaty. trwa 2 miesiące. jestem prawie w połowie, widzę efekt w postaci 5kg. Nie jest to jakaś dieta rygorystyczna, przynajmniej nie czujesz tego jak pijesz koktajle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że można być uprzedzonym do tabletek sama tak mam zwłaszcza, że sporo chorowałam ale tabletki Novoslim..tak super działają no nie mogłam uwierzyć, już po pierwszym miesiącu różnica odczuwalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim okazał się w moim przypadku najskuteczniejszym suplementem, lepszym od tych proponowanych przez trenera na siłowni, do dziś mamy w związku z ty spór , ale efekty mówią same za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu jest stosowanie tabletek z l-karnityną gdy się nie uprawia sportu. Wiem autorko, że łatwiej jest łyknąć jakiś ' cudowny' proszek i czuć się rozgrzeszonym z błędów żywieniowych, niestety tak to nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea i tyle w temacie wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stronę tabletkiodchudzanie.co.pl Znajduje się tam na bieżąco aktualizowany ranking najpopularniejszych suplementów na odchudzanie. Ja z nadwagą borykałam się od kilku lat. Właściwie wszystko zmieniło się po ślubie, przed byłam szczupłą dziewczyną. Dogadzanie mężowi i jednocześnie sobie odbiło się na mojej sylwetce.Na stronie tabletkiodchudzanie.co.pl kupiłam tabletki i już 8 kg za mną. Cel to 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba podejść do tego z głową, bo ja tyle tego nakupowałam a okazało się że najlepszy jest Novoslim ale za nim do tego doszłam mój portfel sporo ucierpiał, no i bez ruchu to chyba nic nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w kwestii brania jakichkolwiek suplementów i innej chemii zgłosiłam się do trenera i sprzedawcy - samemu to tak troche niebezpieczenie jest brac czego działania nie są zupełnie do przewidzenia, i nie są dobrane pod nasz organizm - korzystałam z usług http://elitesportfood.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam profesjonalne spalacze tłuszczu. :) Im mocniejszy, tym lepszy. Stosowałam Olimp Thermo Stim, który kupiłam na http://swiatsupli.pl/. Jestem zachwycona tym preparatem! Jak łączysz z odpowiednią dietą, to tłuszcz spala się mega szybko. :D Nie ma co się bać takich rzeczy, jak stosujesz z głową, jest bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaś131
Jeśli chodzi o odchudzanie to najlepszy sposób to ograniczenie jedzenia szczególnie po 18 ja dodatkowo stosowałem jeszcze Slimoxin i efekt jak najbardziej pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało polecam tabletki slimcea, to na nich schudłam do wagi sprzed ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy diety to powiem Ci, że tabletki tabletkami, no oczywiście zdrowe jedzenie też, ale moim zdaniem woda jest najważniejsza. Woda, woda i jeszcze raz woda. Tak czytałam o dobrodziejstwach wody alkalicznej. Tylko droga jest przeokrutnie w sklepie i jeszcze w sumie skąd można mieć pewność, ze to rzeczywiście jest samo dobro…no nic, ja nie dam się robić w balona i zamówiłam jonizator http://jonizatory.eu/wszystko-o-wodzie/ odkręcam kran i przynajmniej wiem co piję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie że tabletki tabletkami bo takowe też trzeba umieć dobrze wybrać żeby na tym jeszcze źle nie wyjść, ja postawiłam na naturalny suplement slimcea który okazał się bardzo skuteczny, śmiało go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zanim w ogóle zaczełam suplementację to rozejrzałam się po rynku jak to wygląda i czy mogę sie zgłosić do jakiegoś specjalisty, który pomoże mi takie suplementy dopasować. Okazało się, że są takie osoby, byłam na kilku spotkaniach i wiem, ze to co biorę jest odpowiednie dla mojego ciała i bezpieczne dla zdrowia. www.elitesportfood.pl/#start - tam uczęszczałam, warto, żebyście wy też skorzystali zamiast brać jakieś tabletki z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszkaaaa
a znacie 2 be slim? Bardzo fajny suplement w dobrej cenie, w składzie tylko naturalne składniki. Jak macie dziewczyny problemy z przemianą materii, to jest jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecono mi kiedyś tabletki slimcea. Dopiero nie dawno powróciłam do tematu bo takiego problemu z nadwagą nigdy nie miałam. Zamówiłam. Zaczęłam kuracje...a dzisiaj mogę je polecić. Widzę jak wyraźnie mi pomagają. Czuje się coraz lepiej i coraz lepiej wyglądam. Wiem że jeszcze sporo czasu i pracy przede mną ale tabletki slimcea pomogły mi uwierzyć że cel jest do osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku suplementów diety trzeba bardzo uważać, żeby nie przesadzić i nie brać ich w momencie kiedy są niepotrzebne. Ja zanim skorzystałam z suplementów diety poradziłam się specjalistów z http://www.elitesportfood.pl/#start którzy pomogli mi dobrać odpowiednie dawki i witaminy do stosowanej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam wiele środków z różnym rezultatem. Skupiałam się tylko na tych które mają naturalny skład. Nie chciałam się truć żadną chemią. Testowanie różnych środków trwało parę miesięcy. Większość z nich konsultowałam z lekarzem znajomym aby przypadkiem nie stosować czegoś co może zaszkodzić. Jak już wspomniałam jedne były skuteczne inne nie, były zatem plusy i minusy. Ogólnie najlepszym rozwiązaniem według mnie są tabletki Slimcea ponieważ: odczuwamy uczucie sytości już po kilku dniach stosowania. Nie jest jednak tak że się głodzimy. Zwyczajnie głód odczuwamy w momencie kiedy organizm tego potrzebuje. Slimcea zatem HAMUJE POPĘD DO JEDZENIA SŁODYCZY oraz PODJADANIA. Już sama ta kwestia była dla mnie bardzo zadowalająca. Przy zastosowaniu Slimcea przy mojej indywidualnie opracowanej diecie miałam znacznie większy spadek wagi niż bez suplementacji. Mogłąbym pisać dalej o Slimcea ale to starczy aby polecić ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, same sępy reklamujące g****o na niby odchudzanie. Jedna na 10 odpowiedzi to realny opis czyjegoś problemu. Mniej jeść i więcej ruchu. A nie gównem się truć. Jeszcze jak słyszę, że ktoś pisze naturalne to nogi mi się uginają. Naturalna jest trawa na polu za miastem a nie piguły w sklepie czy aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam diete, zwyczajnie sama sobie zaplanowałam. Wspomagam się tabletkami Slimcea. Powodują one uczucie sytości dlatego utrzymanie diety nie jest w ogóle trudne. Pomagają mi one w znacznie szybszym tempie spalać nagromadzony tłuszcz. Są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×