Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

Czy jesteście szczęśliwie zakochani?

Polecane posty

Gość martynkoska___23
Dziękuje :) (swoją drogą gdzie są takie fajne, normalne, sympatyczne kobietki bo brakuje mi drinkowanai z kimś takim :) A ty sie kochana ciesz swoim szczęściem, bądz zawsze taka miła, serdeczna, a długo długo bedziesz miała wspomniane motylki. Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że to co mówisz spełni się jak najlepsze proroctwo! :) możemy sobie drinkować na kafe ;) zawsze w razie czego zapraszam na pogawędkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna negatywna strona motylków w brzuchu jest taka, że ciężko się na czymkolwiek skupić... ale mimo to nie zamieniłabym tego uczucia na nic!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, że też chyba szczęsliwie. ale jestem teraz na takim etapie zycia, ze niczego nie jestem pewna, ale tego mojego, raczej tak:P i nam randki ip potrzebne nie sa, u nas zawsze tyle sie dzieje, że nieraz cholery mozna dostac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szczęśliwie zakochanych :) Ja również jestem w szczęśliwym związku od dłuższego czasu :) najważniejsze ze oboje jesteśmy bardzo w sobie zakochani ufamy sobie i bardzo się kochamy razem gotujemy kapiemy się robimy zakupy idziemy do kina staramy się jak najwięcej czynności robić razem do tego zaskakujemy się co jakiś czas małymi drobnymi prezentami bez okazji chodzimy do kina robimy romantyczne kolacje przy świecach romantyczne kąpiele w płatkach róż przy świecach wyjeżdżamy raz na jakiś czas na weekend naprawdę pomysłów nam nie brakuje mamy te same temperamenty i oboje pozytywnie nawzajem się nakręcamy aby nasza miłość cały czas kwitła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angenela uwielbiam czytać takie pozytywne wypowiedzi!!! i oczywiście gratuluję :) (i dzięki za niezłe pomysły na randki ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×