Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jambalaia432

Dieta 3 dniowa (-5kg), ktoś stosował?

Polecane posty

Gość jambalaia432

Po 3 dniach diety robi się 10 dni przerwy i znowu 3 dni diety, znajoma schudła tak 10 kg :) Ktoś ją stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie je przez te 3 dni
napisz coś więcej, no chyba,ze znajoma żyła powietrzem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jambalaia432
1 dzień: Sniadanie: grejfrut lub jabłko, grzanka, czarna kawa Obiad: 2 łyżki tuńczyka lub innej chudej ryby, grzanka, kawa kolacja: plaster chudego gotowanego mięsa, filiżanka gotowanych warzyw na parze (buraczki marchewka seler) 2 dzień: Śniadanie: jajko na twardo, grzanka, pół banana, kawa Obiad: pół filiżanki chudego twarożku, 5 krakersów, kawa Kolacja: 2 parówki, 2 marchewki uduszone na parze 3 dzień Śniadanie: cienki plaster żółtego sera, 5 krakersów, jabłko, kawa Obiad: Jajko na twardo, grzanka, kawa Kolacja: 2łużki tuńczyka lub innej chudej ryby, pół filiżanki gotowanych na parze warzyw, filiżanka selera Zero cukru i soli, przed posiłkami 2 szklanki wody przegotowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jambalaia432
Wiem, że dietka prezentuje się nieciekawie, ale to w końcu tylko 3 dni, można się przemęczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jambalaia432
no i ja ktoś ją stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol lol
jaaa, czy wy naprawde wierzycie, ze pozbedziecie sie w 3 dni 5 kilo??? przeciez z tego polowa to woda, ktorej jako pierwszej sie pozbywamy. a po drugie--to czego nie ma w zoladku tez nie wazy, wiec kolejny kilogram-kolejne oszukiwanie sie. czyli tak naprawde 1 kilo ci "schodzi". najlepiej polaczyc zdrowe odzywianie sie plus wiecej ruchu i spalisz kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w "przerwie"? Też trzeba sie przeciez pilnować, nie można wpierniczać czego popadnie - to w takim razie można się cały czas pilnować, nie trzeba byc na 3-dniowych dietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jambalaia432
u znajomej było tak, że chudła 5 kg (widać po niej, że tyle schudła) w 3 dni, przez 10 jadła w miarę normalnie i trzymała wagę, a następnie znowu 3 dni diety i kolejne 5 kg mniej :) Gdyby mi nie powiedziała, że tak schudła też bym nie wierzyła, że taka dieta może być skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jambalaia432
oczywiście trochę się pilnowała, ale i tak miała mniejszy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się wydaje
że nawet po trzech dniach takiej głodówki organizm będzie odkładał na zapas w czasie przerwy. Bałabym się to stosować. I dwie parówki na kolację? dziwne to. A co do skuteczności. Czytałam kiedyś sporo na temat tej diety. Opinie są podzielone. JA jednak i tak uważam,że w trzy dni to schudniesz na niej co najwyżej 1 kg,a reszta to woda. Nie ma szans,żeby było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jambalaia432
tak mówisz, hmm cholerka jak ja na jadłospis patrzę też tak myślę, ale znajoma zarzeka się, że właśnie tak schudła...nie sądzę, żeby kłamała bo i po co... Ja nie mam wiele do zrzucenia - gdybym schudła 10 kg to byłoby chyba za dużo ;) Marzy mi się tak z 5kg :) Chyba spróbuję tak od poniedziałku albo wtorku bo w końcu 3 dni mnie nie zbawią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny przeczytałam wasze forum i tak sie zastanawiam czy to nie ściema, kiedys byłam na diecie kopenhaskiej, oczywiście nie wytrzymałam 2 tygodniu ale mój cel został osiągnięty(3 kg w tydzień) ale oczywiście efekt jojo też był :/ jambalaia432 napisz czy zastosował tą dietę i czy osiągnęłaś cel no i czy nadal utrzymujesz swoja wage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam od jutra. Ktoś ze mną? Eliminuję krakersy,a mięso zamienię na jogurt bez tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dziś kończe 1 dzień tej diety, zobaczymy pojutrze efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta885
Stosowałam taką dietę ok może i spadło mi w 3 dni 3kg ale po przestaniu z dietą powróciło 6kg!;/ Nie mogłam po prostu uwierzyć,że przez moją głupotę mam do zrzucenia jeszcze więcej. Tak naprawdę to dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl udało mi się schudnąć do wymarzonego rozmiaru;) Dodam że nosiłam 48-50 a teraz 38-40 więc mam się z czego cieszyć;) A co najważniejsze efektu jojo NIE MA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszka90
głupota totalna, przecież to można sobie tylko zaszkodzić.. schudlam 12kg ale zajelo mi to dwa miesiace. cwiczylam, jadlam 5 malych posilkow i bralam tabsy iqgreen z zielona kawa. a na takie meki to ja nie mam ochoty bo potem wszystko wraca z nawiazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zaczyna od jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudlam na tej diecie w 3 dni = 2 kg. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola

Nic nie schudlam a dieta jest do bani, ziemniaki bez soli i jogurt🤔okropne 😡 , wytdzymakam ake nikomu nie polecam!!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

byłam na tej diecie 2 razy .. raz schudłam 2 kg w 3 dni. potem zrobiłam przerwę tydzień i powtórzyłam i schudłam jeszcze 1.5 kg:) razem w 3+7+3 = 13 dni schudłam 3.5 kg :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 27.02.2019 o 12:50, Gość Margola napisał:

Nic nie schudlam a dieta jest do bani, ziemniaki bez soli i jogurt🤔okropne 😡 , wytdzymakam ake nikomu nie polecam!!!!

 

w tej diecie nie ma ziemniaków 😜 i można dodawać przyprawy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkie takie diety eliminacyjne które zmuszają nas do spożywania małej ilości produktów spożywczych prędzej czy później wrócą do nas jak bumerang, kilogramy znów wrócą zapewne jeszcze o 100 % więcej niż ich było a i nasze zdrowie możne ucierpieć. Jedząc grejpfrut dziennie i czarna kawę nie dostarczamy żadnych składników odżywczych !!! Wyobraź sobie coś ie dzieje w Twoim organizmie jak eliminujesz nagle wszystkie ważnie składniki pokarmowe a na śniadanie wrzucasz do swojego żołądka grejpfruta i popijasz czarna kawa ! Drogę Panie proszę Was bardzo róbmy wszystko z głowa ku naszemu zdrowiu. Efekty osiągnięte poprzez dobrze zbilansowana dietę dają efekty na lata.

 

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania pod adresem mailowym: dietetykpoznan929@gmail.com

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×