Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaczerniona pomarańczka

.........a swojemu dziecku podbieram......

Polecane posty

yeahhhkochane kolezanki do Dianka90 jesli to przeczyasz to zastanow sie nad swoja stopka czy to dziecko(sliczne zreszta jest przysposobione?? czy ty wiesz co oznacza wyraz mamka KOBIETO czy wszystko musi byc poprawna polszczyzna, nawet to ze podpisalam zdjecie MAMKA? Jaki problem? Jestem swiadoma ze w moim przypadku nieposluguje sie tego slowa definicja. Ludzie troche luzu! nie czepiaj sie spojrz na jej zdjecie, wygląda jak meliniara - te przećpane oczy i błędne spojrzenie tym samym tłumaczy to imię NIKOLA - tylko margines społeczny daje dzieciom na imie: Nikola, Dżesika, Brajan, Andżelika itp LUDZIE co wy za glupoty wypisujecie!Zal mi was normalnie! Meliniara? Ja piepsze, czlowieku mam 19 lat i z narkotykami nie amm nic wspolnego! Poza tym mam male dziecko. Bylo Boze Narodzeniei po prostu mocniejszy makijaz sobie zafundowalam. Imie Nikola? Od malego mi sie podobalo, i szczerze niepochodze ani ja ani moja corka z zadnej patologii! Jaka masakre wypisuja tacy ludzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklg
Kaszkę mleczo-ryżową z malinami Bobovita, chrubki kukurydziane i owoce ze słoiczka, jeśli nie zje do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja razem z synkiem uzywam
bo ciężko powiedzieć, że mu podbieram ponieważ używałam również przed jego urodzeniem :D 1. płyn do mycia Babydream kopf bis fuss 0 jako mydło w płynie 2.krem Babylove Wind&Wetter 0 świetny ochronny krem na zimę 3.Oliwka Hipp - na wilgotną skórę świetnie nawilża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie zje to kaszki..owoce ze sloiczka chociaz nie wszystko bo czesc je swiezych tylko te co niema sezonu na nie,.. zel do kapieli jhonsona na dobranoc swietnie pachnie.. krem sos nivea na suche rece swietne:) szybko nawilza..no i chrupki kukurydziane. A co do imienia Nikolaa...kurcze skad wy bierzecie bezsensowne przekonania ze imie takie nadaja osoby z nizin to grubo przesadzacie . No i co mam w rozdzinie dziewcyznki ktore maja na imie jedna Nikola moja chrzesnica i nikt nie pochodzi z nizin a statusu zazdroscilaby nie jedna osoba z tego forum wyksztalcenia tak samo od kuzynki coreczka ma na imie Jessica i co oboje wyksztalceni majetni narkotykow to na oczy nikt z nich nie widzial no ale przeciez kafe od tego jest zeby jechac po kims kto daje dzieckku inaczej na imie niz wam sie podoba i ma inne zdanie niz wy...dobrze ktos tu ostatnio temat zalozyl ze w mamuskach z tego forum to jest wiecej jadu i zawisci niz dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola to imie patologiczne
z melin i pijackich rodzin :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmarek....
kto dał dziecku Nikola na imię? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dużo rzeczy podbieram mojej małej, ale zawsze ma na tyle, ze starcza dla wszystkich :D - płyn do kapieli, kaszki, owoce ze słoiczków, bo tez uwielbiam, czasem się uraczam jej soczkami, meko modyfikowane dodaje do kawy, bo nie mogę zwykłego, gdyż mała ma potem bóle brzuszka (karmię piersią), krem do twarzy, bo jest super również dla doroslych ... Ehhh, może będzie krócej jeśli napisze, ze nie podbieram jej pieluch, bo są mi niepotrzebne i ubrań, bo są zbyt malutkie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA2010**
do "zaczerniona pomarańczka" CZY WG CIEBIE REGUŁĄ JEST, ŻE KIEDY JAKAS OSOBA MA PROBLEM Z ORTOGRAFIĄ CZY TEŻ GRAMATYKĄ TO ZNAK, ŻE JEST ZE "ŚCIANY" WSCHODNIEJ? JA JESTEM Z LUBLINA I NIE MÓWIĘ TATOWI, KORDŁY I NIE KALECZĘ JĘZYKA, TAK JAK NIEKTÓRZY NP POZNANIACY BO MIAŁAM OKAZJĘ POZNAC TAKOWYCH, I NIE MOWILI WCALE GWARĄ ZEBY BYŁA JASNOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja używam mydełek dla dzieci, są b delikatne i nie podrażniają skóry. ostatnio też krem winter care floslek z miśkiem - super na mróz  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×