Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaczerniona pomarańczka

.........a swojemu dziecku podbieram......

Polecane posty

Gość jak mam okres
to pampersy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe creme
Balsam do ciala Pantene. Ciagle dostaje w prezencie,a jej nie sluzy za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192834038230
Krem nawilżający Nivea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd sie przyznac... ale wyjadam jej mleko HIPP jest takie pyszne :D ale zawsze ma, nigdy jej nie brakuje. Lubie podpic resztke soku marchwiowego (zreszta kazdego) dla niemowlat. Gdy mala spi w spiworku, okrywac sie jej kocykiem, - pachnie nia:) Wogole to jest zajebista, spi teraz juz 6 godzin;] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
a ja zanim zostałam mamą to uwielbiałam wszystkie smakołyki dla niemowląt - zacząwszy od mleka az po słoiczki ( miałam wiele dzieci w rodzinie ktorymi sie opiekowałam) a jak urodził się moj synek to na widok dziecinnego jedznia robi mi sie niedobrze... i za nic w swiece nie jadlam ani nie kosztowalam jego smakołyków do tego stopnia ze teraz maly ma 2 latka i jada jogurt np jogobella ( ktore wczesniej ubostwialam) a mnie mdli na ich widok;/ nie wiem czemu tak mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camil* --- ja mam tak samo , mi mama cos takiego powiedziala ze kobiety nie moga schudnac po porodzie bo zajadaja jedzenia dla dziecka ktore jest z reguly bardzo odzywcze i kaloryczne . Ja osobiscie staram sie nie jesc nic po dziecku resztki np kisielu, budyniu i in zostawiam mojemu tatowi bo obiady jemyu mioch rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo rany, lubicie mleko modyfikowane? moja córka pije teraz bebiko 4 i te mleka mają dla mnie taki hmm.. metaliczny posmak, a bebilon to już w ogóle :classic_cool: za słoiczkami też nie przepadam, pamiętam jak jeszcze córka była na etapie obiadków słoiczkowych i czegoś nie dojadła, to ja owszem dokończyłam czasem po niej, ale najpierw sobie posoliłam i popieprzyłam troche hehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeahhhkochane kolezanki
do Dianka90 jesli to przeczyasz to zastanow sie nad swoja stopka:O:O czy to dziecko(sliczne zreszta:) jest przysposobione?? czy ty wiesz co oznacza wyraz mamka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeahhhkochane kolezanki
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mamka to na wszeslki wypadek jakbys jednak nie wiedziala co oznacza myraz mamka ,zmien stopke na mamusia albo maminka:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czepiaj sie spojrz na
jej zdjecie, wygląda jak meliniara - te przećpane oczy i błędne spojrzenie :P tym samym tłumaczy to imię NIKOLA - tylko margines społeczny daje dzieciom na imie: Nikola, Dżesika, Brajan, Andżelika itp :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podjadałam słodycze swojemu dziecku, ona zjadała ze 3 M&M, a ja reszte opakowania, ale szybko to sie skonczyla jak weszlam na wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje na 4 latka-synek je
cini minisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- mleczko nawilżające Hipp :) jest cudowne! - jak jeszcze jadł to owoce ze słoiczka - chrupki kukurydziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O chrupki kukurydziane to i ja swojemu podjadam :) A do tego bardzo lubię jego emulsję do kąpieli. Jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam okres
żartowałam :) Ja podkradalam emulsje emolium na suchą skóre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghnjmmm
soczki przecierowe bvobovita, balsam do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 lata-wszystkie swoje
nie uwazacie ze troche przesadzacie nazywajac marginesem spolecznym kogos tylko dlatego ze dal na imie dziecku NIkola. Dziewczyna jest mloda a ja gdybym miala dziecko w tym wieku to kto wie co strzeliloby mi do glowy :D Malutka jest zadbana i kochana, jak widac na zdjeciu. Latwo jest kogos osadzac, nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 lata-wszystkie swoje
a wracajac do tematu to ja uwielbiam chrupki kukurydziane dla niemowlat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania  32
oliwkę dla dzieci,dwa razy umyłam włosy szamponem synka(zapach lemoniady ONE LINE),spróbowałam leków w syropie na gorączkę,czy smaczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i calcium w syropie...Nie wiem co ten lek ma w sobie ale dla niego mogłabym zostać "lekomanką"... moje dzieci już zostały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adgk
jabłuszko tarte i inne deserowe papki owocowe:) i czasen jak mam ochotę na coś słodkiego to robię sobie jakąś fajną kaszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×