Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowy serialik

USTA USTA

Polecane posty

Gość Moda na sukces
sie z tego robi.Zal mi Izy,ale sama sobie zasluzyla.Olewanie mozna jeszcze przelknac,ale ona zakochala sie w innymI do tego powiedziala Piotrkowi,ze go nie kocha! Ale z drugiej strony dala mu szanse,by to zakonczyl,ale nie chcial i zmarnowal szanse,ciekawe co bedzie za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moda na sukces
Do Kornatowskich niespodziewanie przyjeżdża brat Krzysztofa, Mikołaj. Iza każe Piotrkowi wyprowadzić się z mieszkania. Monika nie daje za wygraną i walczy o odzyskanie Nowaka. Krzysztof gra z Adamem w squasha, nieszczęśliwie uderza go piłką w krocze. Adam bardzo cierpi, ale nie przeszkadza mu to podrywać dziewczyn w barze. Okazuje się jednak, że to nie kontuzja wywołuje jego cierpienia, lecz nowotwór. Śmiertelne zagrożenie sprawia, że zarówno on, jak i Julia mogą spojrzeć na życie pod innym kątem. to bedzie za tydzien.Zaraz poczytam o tym serialu,znalazlam odpowiednik w tecie,nazywa sie COLD FEET.Ale jest po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mody czyli jak
wyslij linka tez poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
wzruszyla mnie ta koncowa scena z Iza....ile ja to nerwow musialo kosztowac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moda na sukces
w wpisz w google COLD FEET i Ci wyskoczy wikipedia,ale po ang.ale nie jest trudno przetlumaczyc nawet jesli nie znasz dobrze ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moda na sukces
w wpisz w google COLD FEET i Ci wyskoczy wikipedia,ale po ang.ale nie jest trudno przetlumaczyc nawet jesli nie znasz dobrze ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12odcinek
To może ktoś się zlituje i wrzuci 12 odcinek, dzisiaj nie ma co w tv oglądać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny był odcinek
na Kaszubach, płynęli łódką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilczak to
jest bohater :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farbowana Lala :)
Żałosny film, niech go wreście zdejmą z anteny.! ŻAL.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serial jest
super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderczekolada
Serial jest jak najbardziej ok. Mam nadzieję, ze będzie 2 sezon, wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądaczka...
Już na vod.onet.pl jest za darmo pierwszy odcinek drugiej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będą odcinki
nowe, zagra Przemysław Sadowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po obejrzeniu pierwszego odcinka drugiej serii można powiedzieć, że zapowiada się kolejny udany sezon dla tego serialu!!! Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłoooooośniczka
o kurcze, ale Różdżka staro wygląda jakby miała z 10 lat więcej niż ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssddfvccc
fajny jest ten serial, bardzo go lubie ale ta Sonia Bohosiewiecz tez staro wyglada i ona ma jakis taki wulgarny wyglad, drazni mnie a ta laska ktora gra Agnieszke jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeep oorazka
serial miał raz lepsze raz gorsze wątki ( np żałosny wątek z murzynem) , troche to irytujące że wszystko kręci sie wokół zdrady :o agnieszka i krzysztof to jedna z najfajniejszych par i jest to wkurwiające ze z braku pomysłów(?) po raz kolejny bedzie zdrada...... zreszta pewnie prostolinijni scenarzysci wymysla ze i agnieszke popchna w ramiona jakiegos gacha :o a recac sie w temacie zdrady- NIE, NIE, NIE TYLKO NIE MUSZYSKO :o :o nie mozna na nia patrzec i sluchac jest taka irytujaca baba :o nie pasuje do tego serialu :o irytujaca jest strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzilabym ale nie mam
a ja odnosze wrazenie, ze wszedzie gdzie sie pojawia Przemo Sadowski, robi sie malo ciekawie. Ten watek mnie juz nudzi, a filmu dano nie ogladam jest kiepski. Gdy patrze na Mecwaldowskiego to zastanawiam sie czy to usta czy to tancerze, gra identycznego kolesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzeedeeee
mnie Mucha wkurwia i Sadowski tez a ta Bohosiewiecz to juz wogole sorki kto by sie taka baba zaineresowal w normalnym zyciu i pozatym ten Mecwaldowskit o brzydal jakich malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie bardzo podoba
Bardzo lubie ten serial. Uważam że jest poruszonych wiele wątków bardzo ważnych w życiu w bardzo zabawnej formie. Po za tym podoba mi sie gra aktorska głównych bohaterów szczególnie genialny Paweł Wilczak, uwielbiam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden z lepszych serialii w TV
i niewazne, ze na zagranicznej licencji.. tylko Mucha mnie drazni niesamowicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamlukaszkaaa
lubie ten seriak ogolnie jest pozytywny ;D przyjemnie sie oglada duzo poczucia humoru dobrego hehe lubie Wilczaka ;D ale irytuje mnie mucha !! i ta jedna z tych 3 panien ta blondynka w dlugich wlosach... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka zona Piotrka Cie
denerwuje czy Agnieszka co ma blizniaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×