Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowy serialik

USTA USTA

Polecane posty

Gość mowiłam juz
widziała ostatni odcinek.Zryczałam sie jak Norka...Zaskakujący zwrot akcji na koncu.Pozdrawiam i do zobaczeniu przy komentowaniu kolejnego extra serialu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel pikiel
Cold feet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mam pytanie
czy będzie 4 sezon tego serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to juz jest zupelny koniec
j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly 3 sezon serialu!!!
Kurde, czemu Julka, a nie np. Aga? Wiem, że to chamskie, ale Julka jest najbardziej sympatyczną kobietą z całego serialu... A "Uta Usta", jakby na to nie patrzeć, najlepszy serial obyczajowy, jaki w Polsce wyprodukowano, nie tak sztuczny, jak "Majka" i inne tvnowskie i nie takie mdłe jak emki i inne neverending.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się wydarzyło, że Adam pogodził się ze śmiercią Julki? Mógłby ktoś wyjaśnić? Nie oglądałam, a chciałabym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nss,s,s,s
no wlasnie tez nie ogladalm, na co zmarla Julka i co sie dalej zdarzylo , skad tez Ie=za sie pojawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka miała wypadek samochodowy, po którym zmarła w szpitalu. A Iza przyjechała na jej pogrzeb i już została. Tylko nie wiem cóż to za wydarzenie spowodowało, że Adam pogodził się z Julki śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to było nad morzem jak pojechali i wysypali resztki jej prochów... chyba wtedy się pogodził z jej śmiercią :O a tak w ogóle to głupio się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że się już skończyło... :( I teraz wypada czekać i trzymać kciuki za to aby jak najszybciej serial powrócił.. A tak swoją drogą to szkoda Julki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam olaboga
serial nie powroci, bo to juz koniec serii serial jest oparty na amerykanskiej czy tam angielskiej serii Cold Feet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dzięki za wyjaśnienie.:-) To akurat oglądałam, tylko pierwszych 20min nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa rasowa
wg mnie to Adam wcale nie pogodzi siel ze smiercia Julii, szczegolnie ze ona" wsiada do taksowki w ostatniej scenie z Adamem i Leonem mysle ze musi zyc dalej ... i tyle ... a ciagu dalszego nie bedzie, serial wzorowany byl na angielskim pierwowzorze - jak ktos tu napisal Cold Feet (dla uwaznych: Adam jak baluje z chlopakami w wieczor kawalerwski w Gdyni, to wchodza wlasnie do klubu Cold Feet) ale nie wiem w sumie co to mialo do tytulu ;-) aha, jakos kibicowalam zeby Kornatowski jednak chcial zostac z prawniczka, kompletnie z Agnieszka nie pasowali do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja najbardzej ciesze sie, ze
Izka zeszla sie z Piotrkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERTUS
co to za chała te polskie seriale,klub dziewic hahah 40 letnie dziewice kurwa,czy w innych tego typu laski jakie piękne piszą w gazecie albo wychudzone jak stare kobyly lub upasione,potem photoshop i gra he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zalezy Wam na tym aby trafić do naprawde dobrego salonu w którym możecie wykonac własnie ten zabieg w salonie w Szczecinie, w jednym z najlepszych tego typu miejsc http://beauty-center.pl/salon-kosmetyczny/szczecin/Powi%C4%99kszanie-ust-i-wype%C5%82nianie-zamrszczek/194

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego własnie taki salon jak Beauty Center w Szczecinie. Dziewczyny ja za każdym razem własnie chodze tam i powiem Wam ze jest to mega profesjonalny salon w którym warto zrobić taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam jeszcze to miejsce w Szczecinie http://beauty-center.pl Zawsze jestem bardzo zadowolona i moje usta wyglądają rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×