Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowy serialik

USTA USTA

Polecane posty

Gość P4Fu
Juz nie moge sie doczekać wiosny żeby zobaczyć kolejną serię. Ten serial jest genialny a Agnieszka jest niesamowita. Uwielbiam tę postać. Ta dziewczyna ma charakter. Zresztą cała obsada jest dobrana idealnie. Dialogi świetne. Zdecydowanie najlepszy serial TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno Baska znajdzie
sztuczna scena w domu dziecka z ta dziewczynka. Mecwal oblesny jak zwykle. oby nie bylo nastepnej serii, moze cos lepszego wymysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w domu dziecka ta scena
byla tylko w rodzinie zastepczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustaaaaa
tez uwielbiam Agnieszkę :D A Mecwaldowski jest świetnym aktorem. Oblesny może jako postac... Obstawaim, ze adoptują. Często tak w życiu bywa, ze ludzie adoptują dziecko i wtedy pojawia się własne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moglbys mi ktos wytlumaczyc
?? Adam mial raka jadra czy co tam i stwierdzili ze nie moze miec dzieci. potem okazalo sie ze rozczka tez nie moze a potem ze jest w ciazy... nie rozumiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhetylt;.ykmj/lt
kiedy albo gdzie 26 odcinek online?????? pomozcie ktos!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustaaaaa
no Adam miał raka, ale wycieli mu jedno jądro. Drugie działa. A Julia miała jakies zrosty po aborcji, które przeszkadzały w ciąży. Nie w zajściu, ale w utrzymaniu. No ale pewnie się uda i będą mieli własne dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ustaaaaa
dzieki za wyjasnienie:) teraz jest to w miare zrozumiale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa rasowa
czy ktos wie kiedy bedzie kolejny sezon? w sensie wiem ze na wiosne, ale konkretniej jakos? ja tez myslalam ze mnie trafi jak sie okazalo ze Julka jest w ciazy ... bo to nie jest mozliwie z medycznego punktu widzenia ... no ale coz, poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratis od tvn...
Już na vod.onet.pl jest pierwszy odcinek 3 serii :) I to gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialelove
Usta Usta Odcinek 26 (Sezon 3 Odcinek 1) online http://serialelove.pl/usta-usta/usta-usta-odcinek-26-sezon-3-odcinek-1/ się jednak, że stoi to w sprzeczności z adopcją Marysi. Adam i Julia decydują się walczyć o dziecko. Prawnik ma dla nich niestety złą wiadomość wygranie sprawy będzie bardzo trudne Krzysztof wprowadza się z powrotem do swojego domu, a jego miejsce w mieszkaniu Piotrka zajmuje chwilowo bezdomna Lena. Podczas wspólnego grilla Adam odkrywa, że Piotrek podkochuje się w Lenie. Dziewczyna ma kłopoty finansowe więc jej nowy gospodarz wpada na pomysł, że mogłaby zostać osobistym trenerem fitness. Piotrek, Krzysztof i Adam mają być jej klientami. Choć treningi to dla Piotrka prawdziwa męczarnia nie rezygnuje z prób zbliżenia się do dziewczyny Na nudnym koktajl party Agnieszka poznaje wydawcę Marka, który proponuje jej współpracę przy redakcji książki. Agnieszka spotyka się z nim w wydawnictwie, wystawia opracowywanej książce surową recenzję. Okazuje się, że jej autorką jest żona Marka Choć praca nie będzie łatwa, Agnieszka wyraźnie odżywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisanna
Szkoda, że nie ma już Izy... Okropnie nie lubię tej Gorczycy... Jestem ciekawa czy uśmiercą Julię tak jak w oryginalnej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie przeczytalam na onecie
ja wlasnie tez tesknie za Iza...nie wiecie czy wroci? bez niej to nie samo :( a Gorczyca jest MEGA beznadziejna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezzezezezezz
jakos sie rozczarowalam tymodcinkiem faktycznie Gorczyca beznadieja a Iza fajna byla ale juz te ich zbiegi okolicznosci to masakt=ra, do razu Krolikowksi wydawca sie pojawia na przyjeciu, a Krolikowksi to wkazdyms eriaku tvn gra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddzdzdzddz
kurde ale wymysalaja a wogole to nie obgaduje wygladu bo widzeze tu ciagle na topikach, ta brzydka ta siaka ale Agnieszka jst wg mnei brzydka to uczesanie nie pasuje, jakas ptasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu :(((
Piotrek wezmie slub z Lena wiec pewnie Izka nie wroci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbu
bez sensu ten slub ,taki pomysl na lapu capu... i mimo ze lubie ten serial to uwazam ze juz brakuje pomyslow ale rodem z tasiemcow brazylijskich mozna go w nieskonczonosc ciagnac opierajac sie na wszelkiego typu kombinacjach zdrad,kazego z kazdym ,odejsc i powrotow przy tym z dawka fajnego humoru...ale tego bym nie chciala bo stanie sie to nudne ,juz ta czesc mnie mniej wciaga niz poprzednie,powinni na tym poprzestac i zakonczyc,nie ma nic na sile..tak bylo z 39 i pol przedobrzyli przeciagajac o kolejne czesci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz jest ostatnia czesc
wiec spokojnie :) ale fakt, ta czesc najgorsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aajajajajjaajaaaaa
tez ta czesc mi sieprzestaje podobac i ta zaichana Agnieskz ai znowu Krolikowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przekonam sie do tej Leny
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pochodzi z Chorwacji czy
jak?? Bo niby, ze sie jej wiza skonczyla i wrocila do domu, a potem bylo, ze Piotrek polecial do Chorwacji. Tez wymyslili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxnhjhjh
no kurcze zalosne ciekawe coz ta Agnieszka i Krolikowskim dalje bedize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby wipes
Mnie najbardziej podobala sie 1 seria,3 to juz bardziej serial obyczajowy.Mniej jest fajnych jajcarnych scen,te watki czasami absurdalne......ale ogladam,lepsze to niz M jak Dzem.Ciekawe jak dalej potocza sie losy bohaterow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby wipes
Agnieszka tym romansem to wyrowna rachunki (1:1) ze swoim mezem.Watpie aby z 3 malych dzieci zaczynala nowy zwiazek.wielka milosc to nie tylko seks ale pozniejsze wspolne zycie.Przeciez oni nawet dokladnie sie nie poznali.Niby kiedy ,na wspolnych obiadkach i igraszkach lozkowych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassssssssssssssia
mi też podobał się najbardziej 1 sezon. ____________________________ Oglądaj i pobieraj filmy bez limitów! http://skocz.pl/filmybezlimitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO FAKT, W SERIALU NAPOTYKAMY PRZERYSOWANIA, ALE ODCINEK Z DN. 22.03. WYWOŁAŁ WE MNIE ŁZY SKRYWANE PRZED MĘŻEM... PRZEŻYŁAM ZDRADĘ (DOŚWIADCZENIE - TRAUMA, WÓWCZAS MYŚLAŁAM ŻE MOJE ŻYCIE SIĘ KOŃCZY...), WYBACZYŁAM, I PARADOKSALNIE PO KILKU LATACH PRZEŻYWAM FASCYNACJĘ INNYM MĘŻYCZNĄ - NIE MĘŻEM... NIEISTOTNE, CHCĘ POWIEDZIEĆ, ŻE TEN SERIAL TO SAMO ŻYCIE - CHOĆ W PIGUŁCE. PRZEKONACIE SIĘ... EWIDENTNIE GRUPĄ GRUPA DOCELOWĄ SĄ TRZYDZIESTOLATKI + :-))) ALE WARTO OGLĄDAĆ TEN SERIAL, NABRAC DYSTANSU, I UCZYĆ SIĘ. BO JEST W NIM WIELEP RAWDY ŻYCIOWEJ. ps. Królikowski w roli uwodzącego Agnieszkę - postAć nietuzinkową - też mnie nie przekonuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, zgadzam się, sezon pierwszy był dużo, dużo lepszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×