Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

No kurde !!!!!! Juz wyszło słoneczko,juz spakowalam nas na polko a tu chyra i deszcz :( chyba mnie dzis trafi,no taka zła jestem.Komus sie na pewno oberwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my uc\zymy się siusiać na kibelek:) Mati siedzi dzielnie. Przegapiłam tylko sprawę raz. Jak powiem idziemy siusiu to on pędzi do łazienki, ale akurat teraz przygotowywałam obiad i się zagapiłam. to mówię idziemy siusiu a ja patrzę a przed drzwiami przed łazienka mokra plama. Mati wczesniej nasisusiał pod łazienka:P ale to znak chyba ku dobrej drodze justysia to ty mizerniejsze moja droga...niedobrze;/ mummy mój Mati tez uparciuch. Właśnie przypomniał mi się twój tekst o wykręcaniu szwargrowi pewnych cześci:P i co rozm z nim? dziunia u ciebie słoneczko a u mnie się nic nie zanosi nawet;/ lipa zimno i pada co chwilke:O stelka a ty podawałas jakieś namairy na siebie na NK przeoczyłam czy jak? Andzia jak tam syt w małzeństwie. Nieładnie ten twój maż się zachowuje jakies zakazy i ankazy o rany nie daj się mu tak tupnij czasami noga!!!!! Agatka i jak wczasy załatwione??? gdzie jedziecie w końcu? Mati usnął a ja lece szybko biorę się za robotę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa u mnie to samo. Mam nadzieję, ze popołudniu bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju moj znowu dzis juz 2 kupa idzie.No jak nigdy,ja chyba zapisze go do lekarza bo to jakies podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa mój Kubuś wczoraj 3 kupki dzisiaj z rana kolejna,więc ja do buzi zaglądam a tu kolejny ząbek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ale Wy produkujecie:P:P nie nadążam:P dzieci spia więc mam chwilę spokoju:P ok 2h, musze tylko podłogi pomysł i kawka, a na obiadek do teściowej wiec nie muszę gotować:P:P:P Justysia u nas na razie tylko 2 dolne jedynki i cisza od dawna:) ciekawe kiedy wyjdą mu następne:P ale Karoli też późno wychodziły więc spoko, a im później wyjdą tym później sie zepsują:P:P:P:P a Tomek i tak normalnie już gryzie i chlebek i mięso wiec spoko sobie radzi:) a u nas niby słońce ale zimno raczej... nie nie podawałam namiarów na NK :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa a może to albo zęby albo po prostu uczulenie na cos??? poczekaj i odstaw podejrzane rzeczy, ja tak robie jak tomkowi się zdarza, ale nie zwracam szczególnej uwagi bo czasem zrobi jedna kue a czasmi ze 3:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda się poprawiła:) Mati jeszcze spi, obiadek gotowy:)prasować nie moge bo jeszcze mokre:O stelka a nie podawałaś NK, bo nie chcesz czy tak wyszło:P podeślę zaraz parę fotek na naszego maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Mati od dawna ma 16 ząbków:) jak miał 9 mies to miał 8 ząbków:) szły bardzo szybko kilka na raz.... teraz tylko 5 wyglądać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprodukowałyście dziewczyny :)ale fajnie bo lubię Was czytać łapa,no nie wiem czy rolnicy tak wcześnie wstają:Pu mojego m norma to 8,czasami 7 i nawet 9,zimą to do 10 śpi:) aco do kupki,igorek też robi często 2-3 dziennie i to rzadsze,zwalam to na zęby rozmawiałam o tym z pediatrą i nawet te 3 kupy to nic strasznego,jeśli oczywiście nie ma innych objawów,typu ból brzuszka,temp,wymioty agatka,szalejesz z tymi zapasami,mi jakoś trudno zabrać się przy igorze do czegoś,choć bardzo lubie siedzeć w kuchni,siedziec to w przenośni oczywiście andzia gdzie jesteś?mam nadzieje że wszystko ok u Ciebie,odezwij się!!!!!!!!!!!!!!!! justysia,ile ja bym dała by schudnąć,nie dużo jakieś 5 kg:)ale nie jestem z tych co odmówią sobie słodyczy zastosowałabym jakąś dietkę,tabletki itp ale nie wiem za bardzo czy można przy karmieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor zasnął więc mykam rosół gotować mój ma 10 zębów i idą górne czwórki akurat,a może już są:) ostatnio z m zakupiliśmy na allegro durexy w super cenie sztuka 1 zł+60% gratis:) zaszaleliśmy i kupiliśmy 40:) daga to taka wzmianka dla Ciebie w szczególności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha dobre:P:P przydał by się. Jak byliśmy na wyjeżdzie 10 to nic nie było:O małuszek spał w srodku i warunków nie było na zabawy a tu dupa okres mi jeszcze wypadł:O ale jak wróciliśmy to juz nadrobilismy:) po takim poście to i smakuje jak:):) Pietrucha 40 szt:) to szalej kochana:) szkoda by się zamrnowały:) Agatka to zapasów narobisz na zimę. ja w tym roku coś przespałam, nawet ogórków nie zrobiłam:( chyba muszę się sprężać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podesłałam fotki z wakacji na maila:) nawet ja w str kąpielowym:P Mati jeszcze spi szok!!!! lecę wstawiam kolejne pranie, bo słoneczko wyszło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga ja też miałam okres nad morzem i nici z baraszkowania:( no i te tampony właśnie fundnęłam sobie maseczka na twarz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha nic mi nie mów o tamponach wpadaj do mnie i też zrobię sobie maseczkę i luzik bedzie:) ploty potrzepiemy wodę z cytr wypijemy i git:) to jest zycie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz tylko jeszcze co to za maseczka?:):) bo ja ciekawska jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh pietrucha / daga ja też do Was wpadam na maseczkę i ploteczki i troszkę luzu naprawdę potrzebuję odpoczynku a nie ciągle mama,mama mama :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że tak daleko od siebie mieszkamy nie?na prawdę ubolewam nad tym bo tutaj w sumie koleżanek jak na lekarstwo,conajwyzej można je nazwać sąsiadkami maseczka rozjaśniająca na przebarwenia bo niestety z nad morza przywiozłam pamiątkę w postaci właśnie przebarwień na twarzy po opalaniu:)a że jestem podatna na przebarwienia bo biore hormony na tarczycę to mam niezłą jazdę:( justysia,to rób maseczkę,porządki moga poczekać!!! u mnie tez masa kurzu na meblach,ale co tammi tez od życia coś się należy!!! właśnie składam pranie i wcinam w między czasie obiad więc pełnym relaksem na pewno tego nazwać nie ożna ale lepsze to niż nic:D daga zdjęcia przepiękne!!!te zachody słońca .........:) fajna rodzinka z Was,no a w tym stroju kąpielowym to pewnie nie jednemu panu na plaży zawróciłaś w głowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,to od zebow tak przynajmniej pani doktor stwierdziła.Juz jestem spokojna. Jade dziewczynki juz na wies.Nie wiem kiedy wroce. Trzymajcie sie cieplutko i do zobaczenia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się lapa!!:) Szkoda szkoda, że tyle km nas dzieli pechowo co:O Ale powiem wam, ze np na wyjeżdzie byłam m in z koleżanka, z którą się poznałam na sali po porodzie:P mieszkamy na tym samaym osiedlu i tak się zkumplowałyśmy:) Justysia tez mozsz dołaczyć na maseczkę a co tam. U mnie też jest cały czas mama, mama tylko jedna buzia tak mówi a u ciebie 2:) Pietrucha dzięki za miłe słowka. Zdjęć mam masę!!! wyszło 1600:P taka nasza pamiątka:) moje małe wstało, zjadło i zaraz smigamy na spacer...tylko pranie się dokończy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak daga dwie buzie mamo Sebuś podchorował i marudny,teraz śpi ale za to Kubuś marudzi i mamo,od kilku dni nauczył się mówic mamo,wcześniej tylko tato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga widziałam właśnie zdjęcia...super, tacy wypoczęci i szczęśliwi:) my dzisiaj na obiadek spaghetti bo gabiś uwielbia...idziemy zjeść a potem na spacerek ,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zabków to Franek ma cale 10 sztuk :D ostatnio 2 dolne 4 wyszly :) w ogóle to dziwnie mu ida bo ma górne - 1,2,4 dolne - 1, 4 a późno zaczęły bo 1 ząbek miał jak skończył 11 miesięcy :) położyłam gada spać, bo już mi broił :P ale powkładaliśmy razem te wiśnie w słoiki. na razie mam 12 litrowych słoików wiśni. ale w sobotę pojedziemy na inny rynek to jeszcze raz 3 kg kupię :P dziś chciałam dokupić ale jak z Franusiem wyszliśmy to już nikt nie miał wisienek!!! więc to co przytaszczyłam przed 7 to mam :P ale dokupiłam sobie 3 litry jagód i też je zaraz powkładam :) mam już zamrożone to teraz zrobię w słoiczki, będzie do kaszki, budyniu na zimę. albo na kłopoty brzuszkowe jak znalazł :D :D :D Justysia to nieźle schudłaś!!! Daga co do wczasów to R załatwia. ja nic nie wiem :P stwierdził ze on coś załatwi to liczę na jego inwencję twórczą. stwierdził że niespodziankę mi zrobi, to niech ma chłop pole do popisu :P Pietrucha to się obkupiliście na allegro :D :D :D muszę siostrze powiedzieć bo oni wspomagają przemysł oponiarski :P :P :P łapa do poklikania! a u nas własnie się przetarło na dworze :D jak byliśmy na dworze to zmokliśmy strasznie bo poszliśmy po chleb i zaczęło lać. jakoś nie miałam serca trzymać Franka w sklepie więc w samą ulewę po parku biegał z kijem i łowił ryby w kałuży :D stwierdziłam że i tak tak szybko deszcz nie przejdzie i tak zmokniemy, to niech chociaż ma chłopak jakąś zabawę :P :D :D dobra lecę do jagódek i jeszcze obiad muszę zrobić zanim wstanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor jeszcze śpi,posprzątałam troszkę pozmywałam i mam mały luzik dziś igor był traktorzystą,jednak odważyłam się go wsadzić m do traktora,podeslę fotki potem oczywiście mamusia stała na straży i czujnym okiem zerkałam czy wszystko ok tak fajnie się złożyło że pole akurat mamy koło naszego nowego domku i gdy oni jeździli traktorkiem ja peliłam na działce chwasty:D niestety rękawczek ochronnych nie miałam ze sobą i łapy mam papier ścierny teraz,na dodatek zielone i domyć nie mogę:( wczoraj kurier przywiózł mi butki z allegro http://allegro.pl/item1151100083_max_obuwie_bajeczne_1833black_38.html bardzo wygodne i jaka nóżka ponętna w nich:)fajnie igorka będzie się w nich gonić i na placu zabaw zasuwać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuję że już spadam :P daga zdjęcia śliczne!!! widzę że Matki całkiem odważnie sobie z morzem radził :P wypoczęci opaleni, naładowani energią :D super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×