Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

a ja próbowałam rozmawać z m usadłam na drugim fotelu i zaczęłam....mówię mu że chyba powinniśmy być sobie najbliżsi,a tak nie jest,że za dużo jest takich cichych dni pytam dlaczego?a on nie wiem ....... no i po rozmowie przed chwilą nagle wyjechał z pytaniem o szkołę damiana jakby nigdy nic nigdy nie zrozumię facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariat:Ppyta mi się dlaczego się nie odzywam,a jak chciałam rozmawiać to odpowiedział mi zbywająco dalej sobie milczymy,powiedział tylko że każdy może mieć gorsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki mój mały właśnie zasnął..uff. co do facetów to się przyłączam,czasem naprawdę ciężko ich zrozumieć,a podobno to my jesteśmy takie skomplikowane :) Blanka dzwoń do lekarz i potem napisz czy coś ci doradził,może akurat...na pewno trzeba próbować. A i 100 latek dla Kubusia. Andzia super że tak się ułożyło,z dzieciakami i z pracą,oby tak dalej...trzymam kciuki. Pietruszka i jak,zakupiłaś dresik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziunia:) dresik kupiłam taki szary z granatowymi spodniami damian potrzebuje na w-f ,w sumie mam jeden ale to wiadomo jak jest,wybrudzi,nie zdąrzy wyschnąc i klapa a jaką maszynke balnka kupiłaś?dla chłopaków taką? ja moim tez zjeżdżam maszynką,trzy głowy mam do cięcia:D a co u Was dziunia?nic nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Blanka...widzę że kolejna allegrowiczka :) Kurcze dziewczyny u was w domach też tak zimno ? bo ja pomału marznę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dla chłopaków narazie mam tylko Seby głowę :P tatusia nie ma ale przyjedzie to też dojdzie głowa:P a Kubusia narazie nie obcinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietruszka bo w sumie nic się nie dzieje...nudy po prostu,któryś dzień z rzędu leje i w domciu siedzimy :( małemu przyszła ta piłka do skakania i szaleje Ja już potrzebuje gdzieś wyjść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja igorkowi obcięlam juz raz maszynka włoski,siedział grzecznie ale bajkę musiał mieć włączoną w tv najchętniej ciepłą herbatkę z cytrynką bym wypiła ale nie ma kto mi jej zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak ja też potrzebuję wyjśc już :/ może bym nie myślała o tym co teraz przeżywam a tak kisimy się w domu,chodzę jak nacpana i miejsca nie mogę sobie znależc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka mnie też nikt nie grzeje,nie martw się :) wręcz przeciwnie m mnie ziębi dziś:P dziunia damian tez miał taką piłke,z takimi cycami u góry nie?jeszcze ją mamy,ale igor za mały u nas na szczęście nie pada od paru dni ale wiatry nieciekawe i tez mam tak że jak siedze 2 dni zamknieta non stop z dzieciami w domu dostaję w głowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka kup jutro test,zadzwon do lekarza i może choc w części problemy się rozwiążą:)nie ma sytuacji bez wyjscia pamietaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my też mamy taką piłkę cyckową :P A u nas leje non stop,nie przestaje nawet na minutę. Jak zaczeło padac w nocy z poniedz na wtorek to tak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę dziewczynki mamy tak samo :) mnie też nikt nie grzeje ... Teraz śpię sama z Gabisiem a mąż się przeniósł na łóżko obok bo mu za ciasno było :) ale przynajmniej w jednym pokoju :) Pietruszka dresik fajniutki...też u tego sprzedawcy robiłam zakupy A piłka taka z cyckami,mały dzisiaj kazał mi na niej skakać...na całe szczęście ma obciążenie 100 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym się napiła gorącej czekolady...mniam mniam :) Wiecie dziewczyny ja jakoś od tygodnia jestem cały czas głodna ,na okrągło coś jem...ostatnio nawet o 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia a jak myślisz co ja przed chwilą robiłam?zjadłam 2 kromki chlebka z pomidorem:)pomimo tego że kolacje zjadłam o 19:) a i na piłce też już skakałam współczucia z powodu deszczy,podobno znowu zalewają i rzeki wylewają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daleko,jakieś 100m,może nawet nie:) mam małego pierta jak jutro zareaguje jak zobaczy że mama idzie do domu.Niby jest dużym chłopcem ale u babci na noc nie chce zostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietruszka dobrze będzie,przyzwyczai się...ale wiadomo że może mu być ciężej niż dzieciom które wcześniej do przedszkola chodziły. Ale razem dacie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×