Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

dzień dobry:) a co tu takie pustki?i atmosfera przygnębienia? daga oj doskonale wiem co oznacza katar u maluszka,a co mu podajesz?zaopatrz się w ten olejek olbas,ładnie udrażnia nos i dziecko śpi spokojniej no i sinupret krople doustne a ja z rana pojechałam na zakupy do apteki,na poczte i do banku z dziećmi została tatuś,wkońcu żniwa mu się skończyły i ma więcej czasu na obiadek kalafiorowa zupa a gdzie reszta Pań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wróciłam z Poznania. cały wczorajszy dzień ganialiśmy po sklepach z R i moim ojcem i oglądaliśmy kafelki, panele, drzwi, armaturę..... i się zmęczyliśmy strasznie! a jeszcze o 20 wyjechaliśmy i na 22.30 byliśmy w domku :) wieczorem padaliśmy na pyszczki, ale jeszcze jakiś filmik historyczny (jak to zostało przez Was nazwane) obejrzany musiał być :P R uwielbia historię, więc nie dal za wygraną :P a ja pół nocy nie spałam, bo najpierw zasnąć nie mogłam (ze zmęczenia chyba), potem pies sąsiadów ujadał niesamowicie, potem Franuś popłakiwał bo musiałam go przykryć is ię wybudziłam. w końcu jakoś przed 5 zasnęłam, a o 6.30 pobudka :O gryyyy. teraz też się nie położę bo R w domu taki syf zrobił, że masakra! od rana kuchnię odgruzowuję :( jeszcze cholera cyrk rozstawili 100 m od bloku i grają, wyją, i jak mały ma spać :O :O :O ja na obiad rybkę robię :) zdrówka dla chorowitków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Przede wszystkim zdrówka dla Waszych dzieciaczków...mój na razie się trzyma :) Byliśmy rano na zakupach i na poczcie i całe szczęście ze wcześnie poszliśmy bo teraz leje jak cholera Mummy jeszcze co do hormonów to jeżeli już to polecam Ci plastry evra ja po nich nie przytyłam ani kilograma, w ogóle wygodniejsze niż pigułki ale jedno opakowanie kosztuje niecałe 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy - ja brałam azalię 3 miesiace. nic mi po nich nie było. tak jakbym nie brała,ale odstawiłam bo spiralę założyłam. dziunia ale mummy karmi a wtedy tylko azalia albo cezarette. plastrów nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmy historyczne........no nie,co to nie wymyślicie:Pmy mamy abstynencję od paru dni,jakoś tak się złożyło pogoda paskudna,jak dobrze ze nie wybraliśmy się nad te jezioro,nie wiem co byśmy tam robili.Męża siora z rodzinką dziś wracają i szczerze mają dość,córka ich ma 10 lat,a wynudzona na maksa>To byl głupi pomysł by na koniec wakcjiodkładac wyjazdi tym sposobem "aż"5 dni miałam wczasów:D jeszcze 2 dni i heja do szkoły,u nas rozpoczęcie na 9 dziś przyszwdł sweterek czarny do garnituru i mój syn go podsumował że babski już sama nie wiem,jest na guziczki i dekold w szpic ale nie żaden różowy:P wyślę fotkę na poczte to oceńcie bo nie chce z dziecka bałwana zrobić w szkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka widzisz nie doczytałam a w sumie to nie pomyślałam jakoś o tym karmieniu,może dlatego ze sama nie karmiłam... Pietruch wrzucaj fotki...ocenimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunia pewnie tak ) jak się nie karmiło to się nie wie co można a co nie :) normalne :D a powiedz, jeśli chcesz, nie chciałaś karmic czy nie mogłaś? tak tylko pytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałam sweterek,moim zdaniem nie jest babski do tego w czarnym kolorze ...ale wiem że mój mąż też by powiedział że baski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka nie mogłam ,małego nie karmiłam ani razu,od samego początku był karmiony bebikiem,mam nadzieją że może drugie uda mi się karmić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też mam nadzieję ze z drugim się uda :) pietrucha babski to nie, ale szczerze to ja kupiłabym coś bez guziczków. zresztą R nie założy w życiu i za nic na świecie sweterka rozpinanego, zwłaszcza z guzikami! z suwakiem a i owszem ale "z guzikami to tylko babcie noszą" więc albo z suwakiem albo bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety,ale wpadka:)w takim razie upycham swterek dalej na all jutro czeka mnie w takim razie buszowanie po sklepach za swterkiem bo co ja damianowi założe jak będzie chłodno a nie wierzę ze od razu zrobi sie 20 stopni na dworze a koszuli z kamizelką będzie mu zimno.Niestety nasza szkoła nie ma sali gimnastycznej i apel ma się odbyć na boisku;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie pietruszka to chyba o te guziczki chodzi...agatka ma rację :)bo babski mi się nie wydawał A ja kupiłam małemu na allegro taką dużą piłkę do skakania i teraz gabiś co chwilę zagląda do okna i listonoszki wypatruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Julia cały czas coś nowego wymyśla ,dzisiaj wstała sama pierwszy raz w łóżeczku poszłam po picie a wracam a nasza panna stoi uśmiech od ucha do ucha. trzeba opuścić na sam dół spanie bo o na to kiedyś wypadnie .a w łóżeczku turystycznym dalej spać nie chce. Nie wiem dlaczego? u nas zimno ale nie pada. Byłam z Julią na spacerze wieczorem zamierzamy jechać zamówić projekt kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) jestem w domku już. Mati łzawi strasznie z tego kataru:O marudzi i chce isc spać. Kurcze znowu mi wstanie ok 5:( Byłam dziś u fryzjera i na manicure. Kurcze jak zjadłam rano kanapkę do dopiero teraz coś przekasiłam:) ale zadowolona jestem z paznokietków i fryzórki:) Kosmetyczka zachęcała mnie na rożne zabiegi...musze powidzieć, ze ciekawa sprawa:) ja strasznie lubię takie rzeczy:) maz ostatnio dał mi zaproszenie do spa i mogłam sobie wybrac parę zabiegów:) kto wie co wymysli w tym roku;O ur niedługo:) a spać mi się chce porażka:O dziś noc pewnie nie lepsza:O dziunia ja uzywałam plastrów evra. Naklejałam na ramię. Ale strasznie mnie ręka bolała, powaga. Ciezko samochód było nawet mi prowadzić. Uzywałam jej z 5 lat temu.... Pietrucha a co tu taka abstynencja u Ciebie:) jak chcesz to porzyczymy ci te filmy historyczne:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga to ty dzisiaj taka dopieszczona jesteś :) a plastry też kleiłam na ramie i niczego nie odczuwałam,ale pewnie jak widać na twoim przykładzie-różnie to bywa. a bluzę już dostałaś czy dalej czekasz ? pietrucha pożyczymy,pożyczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R wrocil z pracy i zabrał małego do dziadków na wieś :D pewnie za 30 minut wróca :) mialam w planie farbować włosy ale nie miałam siły :( jakas spiaca jestem po tej "super" nocy :P daga no to super się wypiękniłaś dziś :) a kiedy te urodzinki masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ur mam 16 listopada:) jeszcze troszkę, ale szybko zleci:P a wypiękniłam się dziś, a co tam , czasami trzeba. Tylko ciekawe czy mąż zauważy:P dziunia ja już próbowałam tabsów, plastrów i stwierdzam, ze zostaje przy gumkach. Nic nie peka tkaże jest ok. napisze coś wieczorkiem, bo mam takiego marudę przy nodze, ze nie mogę się skupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka to ja kilka dni po Tobie tlko mam:D Malinka otóż kończę 27 lat:) takze nastolatka jak się patrzy:) Mój synek usnął, czas na mnie by się wykapać, tylko nie mam siły sie ruszyć. Jakbym zamknęła oczy to bym usnęła jak siedze..... a co do bluzy to jeszcze nie przyszła:( wysłałąm dzis maila do tego goscia i stwierdził, ze towar idzie z zagranicy i napisał, ze tak jak napisane jest na jego str jest to 14 dni roboczych:O ehh dojdzie kiedyś pietrucha lukam zaraz na ten swterek Damiana, czy rzeczywiscie taki babski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi trzej muszkieterowie bawią się klockami:):) już wykąpani,po kolacji a dzieci ani myśla o spaniu i weź tu sie za oglądanie filmów historycznych:Ppotem to już się nie chce dzisiejszego wieczoru miałam dobrą passe na allegro sprzedałam słonika fiher price i klucze tej samej firmy(zresztą do Rybnika dziunia:P) i jeszcze jedna babka kupiła spódniczkę,koszulę,spodnie i bluzę w ten sposób wyczyściłam sobie wszystkie aukcje:) co do sweterka damianka,ubrałam go w spodnie od garnituru i koszulę i ładnie wygląda,to jest poprostu sweterek elegancki,pełen szyk jak to stwierdził tatuś:) chyba jednak przy nim zostaniemy,siora oglądała ostatnio podobne w H&M(ten jest Nexta)i są to typowe sweterki do szkoły,nawet jako mundurek daga podeślij fotkę pazurków:)moja siostrzenica uwielbia się bawić w maniciure,tzn zakłada tipsy.Ma nawet profesjonalny w miarę sprzet i wstyd się przyznać ale jeszcze mi nie robiła.Parę razy namawiała mnie ale jak pomyślę sobie o uzupełnianiu 2 godzinnym siedzeniu i poprawkach to nie dla mnie. a gdzie blanka!!!!!!!!!!!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha bo na żywo to on może inaczej wygląda, a jak się na człowieka ubierze to już w ogóle całkiem inne wrażenie robi :D moje dziecko się kąpie. wrócili dopiero o 20.40! i zjadł kolację , pobawił się samochodami i czas na kąpiel i spanie :) wczoraj moja mama dała mu całe pudło po butach pełne samochodzików (małych, większych, jakichkolwiek) po moim bracie. wczoraj bawił się nimi bitą godzinę, sam zainteresowany ma maxa! i dziś też siedzi, bawi się, jeździ po dywanie, po ścianach, stole, kanapie, wszędzie! a jaką zabawę ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Daga- widziałam zdjęcia na nk, widać że odpoczynek się udał, zadowoleni ... Możesz polecić to miejsce gdzie byliście czy raczej nie? Pietrucha, to widzę że niezłe interesy robisz na allegro, a kupiłaś coś nowego?? Ja narazie nic, kurde jakoś mi brakuje czasu. A co u reszty dziewczyn, śpicie, Agatka pewnie śpi bo wymęczona:) Faktycznie coś blanki nie widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie jeszcze nie :P jeszcze kąpiel i pewnie troszkę historii :P bo dawno się nie widzieliśmy :P a pewnie za kilka dni @ dostanę to trzeba wykorzystać te dni przed nim :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he wczoraj kupiłam chłopakom rajstopki:)a dziś dla siebie szukałam butów na jesień,podobają mi się na koturnach,ale nie za wysokie najwyżej z 4cm:) agatka,to dajecie czadu,a mój m poszedł już spać,jakoś tak dziwnie ..... chyba wkulnę się do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha manicure trwa niecałe 40 min, tipsy dłuzej, ale ja na tipsy sie nie piszę, nie moje klimaty.... mój m siedzi i ogląda film, nieadnwo przyjechał. U mnie coś dzis chyba historia bedzie w praktyce:D Anuska bylismy w fajnym miejscu, ale podejscie tych ludzi średnie długo by pisać, a nie chcę zanudzać. Ogólnie to powiem wam, ze tamte regiony to biedne okolice sa. Widac, ze spore bezrobocie i wogóle. Az szkoda tych ludzi tam. zero perspektyw:( Blanka halo halo..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zdjeć paznokci to jakoś tak mi głupio robić i wysyłać:) ogólnie kosmetyczka powiedziała, ze mam bardzo ładne i zadbane dłonie i ładną cerę:D azsię zarumieniałam:P sęk w tym, ze ja sama dbam o swoje ciałko:) uwiebiam wszelkie balsamy, kremy i wogóle:) dziewczynki ja zmykam, spac się chce niemiłosiernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas zimno i leje deszcz:( Wojtuś znów w nocy przyszalał. chyba po tym szczepieniu środowym. tak jakos dziwnie sie zachowuje. mąż pełnił przy nim nocna warte do 2 w nocy. jasnie pan zasnął na 2 godzinki i pobudka. na szczęście tylko zjadł i zasnął ale już jest "na nogach":) ja będę dzwonić do fryzjerki dzis albo jutro żeby mi coś z włosami zrobiła na to wesele. sukienkę mam tylko nie wiem jeszcze czy dobra bo musze od koleżanki odebrać. no jeszcze kolor muszę na włosy walnąć. tym razem spróbuję hebanowej czerni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×