Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

my dziś do 7 pospaliśmy :) od rana lało, ale właśnie przestało to mykamy na dwór :) składałam ubranka Franka i wkładałam do szuflad i sobie paluchy przycięłam szufladą :( ef 3 palce prawej dłoni :( kurde jak bolą! całe sine są :( ale widzę ze nie tylko ja pechowa jeśli o paluchy chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniQe >wiesz co ona miala zawsze suche czerwone policzki ,wszyscy do mnie bo ty jej nie smarujesz;/jak nie .ale zaczeła chorowac na oskrzela silne ze byla 2 razy w szpitalu az wkoncu lekarka stwierdzila ze to alergiczne i mimo to ze jej na lekach homeopatycznych to niekazala nabiału nic wogole ,ograniczyc słodycze i banany.a u Ciebie co sie stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie miał wiecznie rumieńce i suche chropowate policzki A że mój mąż miał skaze białkową to od razu zaczeliśmy podejrzewac że to może być skaza Jak miał 7 miesięcy zmieniłam mu mleko na bebilon pepti i wykluczyłam wszelki nabiał i teraz skóre ma gładziutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że mamy choruszki wśród nas:(moniqe wiem co to znaczy kataru małego dziecka,makabra!!!pić ani spać nie może..... agatka nastepna do klubu z opuchniętymi paluchami:)Ty cośmasz ostatniopecha!dopiero z ręka walczyłaś,w ogóle pomijając połamania twoje:Pbiedula a ja mam pytanie do dagi i anuśki,mamy domki w podobnym stylu,czy planujecie w jakiś sposób wykończyć elewacje domu?,tzn oprócz tynku.My cokół chcemy z płytek klinkierowych i myslimy o froncie wokół drzwi i balkonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha - ja mam dwa filary przed wejściem z klinkieru więc elewację wykończę tez klinkierem, bo tak pasje, choć wolałabym kamieniem, widziałam gdzieś taką elewację gdzie np cała strona od tarasu była wykończona kamieniem strasznie mi się podobało. A jaki będziesz robić kolor na elewacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle bidulek nie może sobie z nim poradzić ehh:-) Mamuśka o ile się orientuje to Sinlac to kaszka i robicie to na wodzie? jeszcze pytanko do mam budujących z czego stawiałyście ściany zewnętrzne z jakiego materiału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie robimy rozeznania i chyba tez bedzie porotherm 30 a do tego styropian 12 W piatek jedziemy na budowe zobaczyc jak wygląda budowanie z porothermu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy pustak porothon(robena) ale gruby,taki że nie potrzebujemy ocieplać:) a front planujemy z ciemnej płytki,coś odcień dachówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha o tym materiale jeszcze nie słyszałam zaraz będe o nim szukać:-) dzięki a pamiętasz może jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO!! u nas rano lało, a teraz taka super pogoda, ponad 20 stopni i słonecznie!! Teraz jemy z Wojtusiem obiadek:) A dzisiaj na 17 mam zebranie w przedszkolu, ale mi się nie chce iść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqe ceny pustaków nie pamiętam niestety,ale zapytam męża,on ma lepszą pamięć:) u nas tez pogoda lepsza,w drodze powrotnej ze szkoły igorek popluskal w kałużach,ale miał frjdę.To nic że kalosze 2 rozmiary prawie za duże ;) dziewczyny jak wkłada się przyciski od klawiatury laptopa?:Pigorek jeden wyjął i nie mogę wcisnąć spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy na tym spacerze, oczywiście deszcz nas zmoczyl konkretnie. teraz małego położyłam, ale słyszę ze jeszcze piszczy. ostatnio się uparł ze on będzie spał na naszym łóżku a nie w swoim łóżeczku i nic tylko tam i tam. ale nie daje się! nie ma spania u nas! on ma swoje a my swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka widzę że żadna wam pogoda niestraszna:) ja mojego gałganka też usypiam,zjadł obiadek i pora spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha no niestety zawsze trzeba wyjść bo kota dostanie w domu a ja z nim :P co do materialu na domek to ja nawet nie wiem z czego on jest, bo ojciec go stawiał jakieś 10 lat temu i tak sobie stał i stał, aż się inwestor znalazł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqe nam też się mały parterowy domek z poddaszem marzy :D oj jeszcze będzie! nie teraz, ale za kilka lat, bedzie i już! ja nie chcę dużego domu, ale chcę swój, całkowicie swój, od początku do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie macie ,budujecie sie ee a my na wynajetym mieszkaniu ,ale sami bez nikogo :)moja mała tez niedawno padła:) potem wstanie to na dwór wyruszymy bo przestało padac wkońcu właśnie gdzie jest autorka topiku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze wielkie marzenie to domek z bali, an sporej działeczce z oczkiem wodnym :) ale chyba tylko marzeniem to zostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mąz mi zwinął lapka:( na dwa dni teraz koleżanka mi pozyczyła:) Mam świtną sąsiadkę, powaga. Znamy się od roku a dziewczyna cud malina, jej maz też. Pomogą we wszsytkim. Jak nie miałam samochodu przez tydz to sama zaproponowała, ze mi pozyczy. Teraz sama lapka przynisła, dokładnie jej maż, bo ona stwierdziła, ze jest w pracy i jej nie potrzebny a ja moze skorzystam:) Mati ją wprost uwielbia:D Widzę, ze chorowitki tutaj są!! ojej to dużo zdrowia. My się trzymamy na razie. Mam nadzieję, ze nas ni złamie. Anuśka widzę teraz Szymek do przedszkola smiało chodzi i dobrze. Może te gorsze dni za wami:) Pietrucha co do domu to my mamy na rogach po zewnatrze taki kwadraty porobione, to się jakoś fachowo nazywa ale zapomniałam jak:) na razie nie planujemy robić nic zewnątrz. Wczoraj widziałam się z gościem takim od hydroizolacji...dużo by tu opowiadać. Bowogóle mamy problem. W takim pomieszczeniu pod schodami stoi nam woda i facet powiedział, aby to naprawić to trzeba wywalic 500 tys:O kurde tacy źli jesteśmy. To wina murarzy a teraz mu mamy mega problem....na balcharza też się wyczekałam jak głupia wczoraj i co nie przyjechał tel też nie odbierał.. później się okazało, ze zapomniał wziac i pojechał do wawy. Dziś jeżdziłam za drzwiami. Wypatrzyałm już sobie i zamawiamy:) Zastanawiam się nad Portą. Ale popisałam:P Aha dziś dostałąm bluzeczkę z allegro i zadowlona jestem:) a tamtą bluzę chyba sprzedam koleżacne:) tamten gość nie odpisuje na maila to dostanie ładny komentarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dziś głowa pęka:O Mati w sumie przesypia teraz nocki ale zadaż się, ze nie....dziś obudził się przed 1 i przed 3 usnął. Ale teraz to ja już biorę go do siebie do lóżka a maż idzie na kanapę. Przyanjmnie mi teraz nie ucieka a kiedyś to było wycie i w zyciu nie chciał leżec ze mną. Teraz leży wierci się przytula. Ja nie spię ale przynajmniej leżę... pietrucha głowa do góry:) pomysl sobie, ze ja też często miałam tekie nocki a nawet jeszcze czasami miewam. Ząbki wyjdą spokojnie, ale czasami nerwy puszczają.... to tez wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mam takie pytanie jeszcze dotyczące allegro i sprzedawania tam...jak się coś sprzedaje to nie wstawia się nr konta, gdzie należy przelać kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka pytam, bo przeglądałam teraz kilka aukcji i nie widziałam tam nr kont.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×