Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

larwka

Zostać na jeden dzień facetem , wyrwać i bzykac kobiete..

Polecane posty

Zostać na jeden dzień facetem , wyrwać i bzykac kobiete..dać jej rozkosz lub po prostu wydupczyć;-) Ciekawa jestem co tak naprawde czuja faceci :przed, w trakcie i podczas szczytowania kobiety i swojego?;-) Chciałabym na jeden wieczór,jeden numerek stac sie facetem..bzyknąc sie z kobietka i poczuć ta chuć, rzadze.. Któraś z Was tez o tym myslała?:-) Z okazji naszego świeta buziaczki dziewczynki..tam gdzie lubicie?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff...
ja bym tak nie chciala zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja marze o tym..a dokładnie chcę sie dowiedzieć ;-)jak orgazm odczuwają faceci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MackoNieZBogdanca
Ja moge Tobie wszystko opowiadac ... live ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Larwka Kupe lat,co tam u ciebie slodka? Cos czuje,ze bedziemy musialy sie jednak kiedys potkac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larwka.......przez ten caly dzien wydalabys duzo kasy w barach a na wieczor zaspokoila sie sama,tak to wyglada.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kokunia kupę lat❤️ ciesze sie ,że sie sklikałysmy nareszcie:-D Czyli jak wy7glada wgł panów ta rządza, ten ich orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic_ larwka.......przez ten caly dzien wydalabys duzo kasy w barach a na wieczor zaspokoila sie sama,tak to wyglada..... Oj..:-D :-D dzieki za szczerość:-P ale jak odczuwacie popęd do kobiety?tak z nienacka Was bierze i jazdka?9jak oczywiście wyrwiecie taka co sie bzyknie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz rano jak wstaje to zaciagam mocno air nosem!!! i juz czuje te wszystkie kobiety......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie ostatnio same problemy,dlatego,nawet nie mialam ochoty na kompa i wiele innych,ale nie bede sie tu otym rozpisywac. Co do tematu,ja chcialabym kiedys sprobowac z kobieta,ale taka z cialkiem,nie nie bron Boze nie z grubaska,ale taka z pupcia,a nie z deska.Zwlaszcza,ze teraz jestem wolna,chcialabym moje fantazje spelnic,zanim zwiaze sie na stale. A co do zamiany cial na jeden dzien,chcialabym bo faceci nie maja takich problemow z szczytowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko hmm widze ze zmiany na całego..ja jestem za spotkaniem i mam nadzieje że bedziemy nadal pisac ;-) Tęskniłam za Twoimi wypowiedziami:-) za Tobą miłą , fajną szczera kobietką:-)Marwi mnie troszke co piszesz..ale zycie znam..wiec nie pytam:-(Jezeli moge jakos pomóc ,wal smiało @. znasz.Co do mojego temaciku to z kobietkami sypiam..ale marzy mi sie wbicie na jeden numerek w ciało mężczyzny..poczucie ich rządzy. checi posiadania, zaspokojenia siebie..czasem kobiety..echh marzenia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma reguły. Często jest tak, że myślisz o czyms kompletnie niezwiązanym z seksem np o aranżacji jakiegos utworu. Cały dzien masz nuty przed oczami i niczego poza partytura nie widzisz. Głodniejesz, wchodzisz do pubu, zamawiasz szame i piwo i nagle pojawia sie ONA. Może byc kimkolwiek: barmanką, gościem czy szefową. Masz nieodparte wrażenie, że musisz ja zruchac bo tak Cie kreci że aż spodnie sie o trzy rozmiary za ciasne zrobiły. Jedyny cel: wydymac tak żeby chciała jeszcze. Potem w wolnej chwili zapytac jak ma na imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kmicic na kafemamy samych super gimno samców i niespełnionych małozonków samotnych żonek:-P Plus kureskie dziewice.i wieloletnich jadących naq ręcznym prawiczków:-D :-P Jak lubisz kochac sie z kobietką ,co odczuwasz na początku zbli,żenia. co jak szcztujesz?napisz plissek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabeł wcielony Nie ma reguły. Często jest tak, że myślisz o czyms kompletnie niezwiązanym z seksem np o aranżacji jakiegos utworu. Cały dzien masz nuty przed oczami i niczego poza partytura nie widzisz. Głodniejesz, wchodzisz do pubu, zamawiasz szame i piwo i nagle pojawia sie ONA. Może byc kimkolwiek: barmanką, gościem czy szefową. Masz nieodparte wrażenie, że musisz ja zruchac bo tak Cie kreci że aż spodnie sie o trzy rozmiary za ciasne zrobiły. Jedyny cel: wydymac tak żeby chciała jeszcze. Potem w wolnej chwili zapytac jak ma na imie. Nareszcie ciekawa wypowiedż..dziekuje!!:-) Jak zdobywasz..co odczuwasz na poczatku..co w trakcie...?super piszesz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne:-) a jak chciałbys mnie teraz poderwać i zerżnać?;-)Jak to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh njpierw bym musiał wiedzieć czy rzeczywiście chcę :) A tak naprawde to doskonale wiesz, że to tylko i wylącznie kobieta decyduje który facet ja poderwie. Więc trzeba zrobic tak żeby jej decyzja padła właśnie na Ciebie ;) Proste i skomplikowane zarazem. Nigdy sie nie zastanawiam nad tym czy ją zaspokoję - czy będę w stanie. Ja zawsze sie zastanawiam w jaki sposób ona by chciała byc zaspokojona i zazwyczaj intuicja nie zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I temacik ucichł...a szkoda wielka:-( Koko jesteś?;-)oj moja bogini sexu..teskniłam za Toba a Ty znowu znikasz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku widze że nadajemy na jednej fali...nasza kobieca sexualność zaczyna sie i kończy w mózgu..Dla nas wystarczy spojżenie na samca, poczucie jego zapachu,.i wpadamy jak sliwka w kompot:-P ale..no właśnie dla wwas facetów liczy sie nasza siwdomość swojej kobiecości i wartości..i to też mam udowodnione:-D Ale pytam o sam akt..dokończ: sciagacie ciuszki..wchodzisz w cipke i...?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Larwka czyli zdradzasz swojego z kobietami? Czy Razem z nim??? Jestem jestem,tylko komp mi sie zawiesza,mam nadzieje,ze ten post w ogole dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od tego że jestem jednym z bardziej znienawidzonych osób na kafe. Radykalny skurwysyn niewidzący nic zlego w zdradzie, popierający aborcję, który ma w dupie dobro bliźniego. Depczę wiare katolicką, na glowach gei tańcze pogo. Taka autopromocja żebys wiedziała z kim piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdradzam...od wiedział wiążac sie ze mną ,że jestem bii;-) Nie chiał razem sie pieścic(niby mnie ranic..i takie tam duperele) więc teraz milczymy na ten temat:-P U mnie też kochana dużo zmian..ale sama do tego dążyłam..;-) ( w sumie chyba sobie narobiłam problema) Próbowałas z kobietkami?ale sama...czysta pieszczota...dotyk..lizanko..echhh sam odlot:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od tego że jestem jednym z bardziej znienawidzonych osób na kafe. Radykalny sk**wysyn niewidzący nic zlego w zdradzie, popierający aborcję, który ma w dupie dobro bliźniego. Depczę wiare katolicką, na glowach gei tańcze pogo. Taka autopromocja żebys wiedziała z kim piszesz Diabełku witaj w klubie: to ja znienawidzona przez wszyskich..bii popierajaca prostytutki..kochajaca sex i majaca wielokrotne orgazmy!!!!Wiesz to temat dla nas..Kokunia tez ma podobnie..wiec witamy diabełka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna biorąca kase za seks stoi dla mnie w hierarchii o 10 stopni wyżej od dziewczyny, która idze do klubu i robi laskę byle kolesiowi. Prostytutka na jej tle jest dziewczyną, która zna swoją wartośc i sie ceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×