Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

larwka

Zostać na jeden dzień facetem , wyrwać i bzykac kobiete..

Polecane posty

Myśle że bedziemy sobie szczerze pisać..rozmawiac o wszystkim... Kiedyś z KOko pisałysmy broniąc dziewczyny zarabiajace ciałem..stałysmy sie wyrzutkami kafe..ale nas to wali!!Kochamy sex..wiemy jak z niego ciągnac wszystko co najlepsze...dzieliłysmy sie swoimi pogladami..doswiaczeniami...i stad wieczne ataki!! Mam nadzieje ze teraz bedzie inaczej..zreszta: grzeczne dzieczynki8 idą do nieba...ja chce mieć raj na ziemi..;-) Jak Panowie odczuwacie akt płciowy z kobietami? opiszcie ..nie dajcie sie prosic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabeł wcielony Dziewczyna biorąca kase za seks stoi dla mnie w hierarchii o 10 stopni wyżej od dziewczyny, która idze do klubu i robi laskę byle kolesiowi. Prostytutka na jej tle jest dziewczyną, która zna swoją wartośc i sie ceni. nareszcie normalne podejscie...:-) fajnie ze sie poznajemy...:-=) I zeby nie było: nie jestesmy prostytutkami!!!!!Ale znamy życie....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się [ierdyka kafe:-( a mam wolny wieczorek.....buuuuuuuuuuuuuu:-( nie widze wpisów..potem nagle mi sie pojawiają..co za gnój?he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm nie wiem czy widzicie com pisze ale ja nic nie moge odczytac:-( Posty moje na innych tematach usuneli..wali mnie to : prosze o kontakt na @😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze lepiej byc facetem i rznąc tępe cipy i je ponizać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onn miałam kiedys kolege o podobnym nicku: w kazdym badz razie pozdrawiam i znikam...rano:pracka czeka Ale dziekuje za odpowiedz..byłabym wdzieczna za szczegółowy opis..wraz z odczuciami..tak dla mnie...bo chce wiedziec:-) Miłej nocki...rżnięcia...kochania..wszyskieco co checie kochani..tylko opiszcie to:-D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej miło że mnie pamietasz? Za dużo ostanio pracuje...ale będe już pilnować swojego temaciku..co u Ciebie?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larwka (larwka1@o2.pl) diabeł wcielony Dziewczyna biorąca kase za seks stoi dla mnie w hierarchii o 10 stopni wyżej od dziewczyny, która idze do klubu i robi laskę byle kolesiowi. Prostytutka na jej tle jest dziewczyną, która zna swoją wartośc i sie ceni. nareszcie normalne podejscie... fajnie ze sie poznajemy...:-=) I zeby nie było: nie jestesmy prostytutkami!!!!!Ale znamy życie.... jestem tego samego zdania. oczywiscie nie mowimy o tirowkach, tylko o "samotnych studentkach" z wlasnym apartamentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pappppp moi mili...i dawajcie to wWas rządzą kipi...to takj rajcuje:-P❤️ caluje Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... praca + sex kilka razy dziennie to na kafe już czasu brak :-D Jasne że pamiętam nasz muzyczny kącik w temacie o sposobach na przeziębienie, co słychać? hmmm akurat tak się składa że jestem właśnie przeziębiony :-D przed chwilką zapodałem sobie ten utworek: http://www.youtube.com/watch?v=nlrCg-2mv_M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tego samego zdania. oczywiscie nie mowimy o tirowkach, tylko o "samotnych studentkach" z wlasnym apartamem Mylisz sie!!!!!nie znam takiego towarzystwa..serio pisze:-) Ja pisze op zyciu, sexie bez zarzenowania, tabu...o życiu kobiet..mężczyzn..ale jezeli i osoby z takim bagazem doswiadczen chca dołączyc do nas to zapraszam:-)Jak narazie słodkich snów..jutro kole 12 bede:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatny ale stanowczy no tak... praca + sex kilka razy dziennie to na kafe już czasu brak Jasne że pamiętam nasz muzyczny kącik w temacie o sposobach na przeziębienie, co słychać? hmmm akurat tak się składa że jestem właśnie przeziębiony przed chwilką zapodałem sobie ten utworek: http://www.youtube.com/watch?v=nlrCg-2mv_M no tak... praca + sex kilka razy dziennie to na kafe już czasu brak Jasne że pamiętam nasz muzyczny kącik w temacie o sposobach na przeziębienie, co słychać? hmmm akurat tak się składa że jestem właśnie przeziębiony przed chwilką zapodałem sobie ten utworek: http://www.youtube.com/watch?v=nlrCg-2mv_M Mysle ze jutro sie sklikamy :****** Super utworek!!!!Ciesze sie że mnie pamiatasz i ZDRÓWKA ZYCZE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stać się facetem na chociaż jedną chwilke...tak powinno brzmieć..zt]reszta ..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam straszne
Nie wiem, jak wygląda RZĄDZA, ale wiem, jak wygląda ŻĄDZA... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek  maciej
a ja laseczka która jlubi na 2 baty albo więcej ale to tylko fantazja larwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzzii
Oj tak, ja też mam takie marzenie. Szkoda, że to niemożliwe. :( Może chociaż w śnie przytrafi mi się coś takiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Larwko hej Koko jak milo znow was tu spotkac :) echh Koko widze ze zmiany na calego.. 3maj sie kobieto :) co do tematu, Larwko czesto o tym mysle.. chcialabym jak piszesz wskoczys w skore faceta i ostro wydymac jakas panne :P ciekawa jestem jak to jest, co faceci czuja.. moze w koncu jakis pan opowie o swoich odczuciach???!!!!! Larwka&Koko pozdrwaim was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzgacz
Co w tym ciekawego> Ot rucha się... :) Posuwasz tam i z powrotem, godzinę... Dwie. Już nie możesz, już jesteś tuż tuż a ona kurwa nic. No to zmiana. Schodzisz do piwnicy żeby oszczędzać chuja, A w piwnicy wilgotno i ciepło... Ona cała podniecona że tam jesteś, więc leje się i masz już po kostki jakiejś mazistej cieczy, już po kolana. Zbliżasz się przodem puszczasz koniuszek języka a tam sól i mydło i smród portowy. No i czujesz jak ręce ci opadają i jak chuj ci opada :) Na szczęście ona dochodzi teraz szybko, tak że z tej radości znów Ci staje :). Liczysz na rewanżyk mały. Ale ona puszcza tylko bączka, odwraca się do Ciebie dupą, pyta czy tak lubisz i zasypia mrucząc jak kocica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzgacz jezeli tak wyglada twoje zycie erotyczne, samo zblizenie i twoje podejscie do tego to wspolczoje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratownik TOPR z Kołobrzegu :)
Ja opowiem jak to jest,zresztą czeka mnie to dziś po 10dniach abstynencjiwreszcie:) Pożądam jej ciała,mój popęd mówi mi że muszę ją mieć.Mam inny wzrok,patrzę się na nią jak na jedzenie.Przez ta chwilę nawet nie myślę o tym że ją kocham,chce mieć na własność jej ciało.Ona to rozumie bez słów,jest uległa chociaż sama przejawia sporą inicjatywę,łapczywie rzuca się na mnie i piesci mnie bezbłędnie patrząc mi z dzikim wyrazem twarzy w oczy.Gdy już nasyce swój wzrok,mimo obłędnych pieszczot chce ją po prostu zerżnąć,pragnę mieć jej tyłeczek.Lubię to najbardziej,trzymać za talię,włosy,piersi od tyłu i w typowy samczy sposób się zaspokajać,widzieć jak się na mnie nadziewa,czuć jądra obijające się o jej ciało.Ona już wie jak się wygiąć żeby zapewnić mi całe spektrum doznań wzrokowych.W każdej pozycji po prostu muszę trzymać ją za jakąś część ciała.Gdy leżę na niej od tyłu chłonę wzrokiem jej wyraz twarzy,zamknięte oczy,rozchylone usta i przyjemność jaka maluje się na jej pięknej twarzy.Czasem sam zamykam oczy i wyobrażam sobie ta część penetracji jakiej nie widać.Świadomość tego jak ona swoim wnętrzem mnie otacza i masuje,jak w czasie moich ruchów napletek ślizga się po penisie,jakie to jest podniecające być w NIEJ kilkanaście centymetrów w głąb,dostosowywać tempo,głębokość i kąt i obserwować jej doznania.Zawsze siebie informujemy o szczytowaniu co nas dodatkowo podnieca,ona zawsze dochodzi przede mną,czasem nawet po dwa razy,wtedy jest superczuła.Gdy ja dochodzę to dodatkowo energicznie kręci pupcią i tym samym bierze mnie do samego nieba.Często później lekko drażni mojego penisa ustami lub dłonią.Najlepsze jest to że gdy czasem jest zmęczona "wewnętrznie" i ja sam się pieszczę patrząc na nią jak leży z wyeksponowanymi pośladkami,to sam fakt ją podnieca,zaczyna się dotykać i gdy tryskam na jej tyłeczek i szparkę to ona czując gorący strumień spermy natychmiast dochodzi.Seks z nią jest wspaniały jak nigdy dotąd.Coraz lepszy od ponad półtora roku.Dla mnie jest spełniające mieć ją tylko dla siebie i wiedzieć jak ją kręcę.Nawiasem mówiąc-najpiękniejsza jest właśnie tuż po orgazmie. Tak,to o Tobie M. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratownik super:-D swietnie to opisałes..echh;-) Czarowniczko..witam i pozdrawiam🌻 Jednak faceci to maja super radoche z bzykania..tyle dobrze ze my mamy wielokrotne orgazmy:-D:-P i tego nam zazdoście panowie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×