Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawda o Polkach

W ciepłe dni pod pachami Polek królują trzydniowy zarost i tygodniowe odrosty

Polecane posty

Gość Prawda o Polkach

Niedługo będzie wiosna, a potem lato. Polki zaczną nosić bluzki na ramiączkach i jaki widok się pokaże? Pełno trzydniowego zarostu, czy nawet tygodniowe jeże. Chyba niewiele kobiet goli pachy specjalnie przed założeniem bluzki na ramiączkach, tylko zakłada taką bluzkę, jak jej pasuje, nie patrząc na stan swoich pach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieple dniii
to gdzie ty czlowieku mieszkasz ze dziewczyny nie gola pach?!?!?! odp szybko bo chetnie sie tam przeprowadze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda o Polkach
Golą, ale nie non stop. Pokazują trzydniowe zarosty, mało która goli specjalnie przed założeniem bluzki na ramiączkach. Jak nie golicie się codziennie, to nie noście do trzydniowego zarostu bluzek na ramiączkach, bo to niesmaczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Cała prawda o Polkach: Polki w ciepłe dni co trzy dni noszą bluzeczki na ramiączkach. I dobrze, taki mały odrost to 'problem' bardziej estetyczny, niż higieniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieple dniii
wlasnie ze noscie i najlepiej wogole nie golcie pach. naprawde nie wszystkich kreca wygolone kobiety. wlosy sa piekne i bardzo seksowne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Ciepłe dni - po pierwszym poście byłam pewna, że jesteś po prostu leniwą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i estetyczny
ale okropnie to wyglada. czemu one sie tego nie krepuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyxz
A wy nigdy sie nie golicie i pot wam osiada na klakach bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prawdy o Polkach
trochę się zgadzam, ale ale ale ale Wasze męskie zarośnięte i cuchnące skraplającym się potem pachy są równie obrzydliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
A skąd wiecie, że autor to facet, i że nie goli pach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieple dniii
wrrr - mylilas sie:) ja mowie naprawde serio. nie wszystkim podoba sie to samo i cale szczescie, jaki swiat bylby nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prawdy o Polkach
wrrr, bo to zazwyczaj mordę drze najmniej sprawiedliwy, własnych wad nie widzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pod pachami Polek" To jedź na zachód, zobaczysz jak tam jest ;] Współczuję takich problemów, chyba bym nie wyrobiła nerwowo. x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
"może i esetetyczny, ale okropnie to wygląda" Mądrzej tego ująć nie mogłaś(eś) :D Ciepłe dni - ja to Cię nawet rozumiem, niby fetysz, ale taki jednak natrualny. Jeszcze pod pachami to faktycznie łatwiej utrzymać higienę bez włosów, ale ogólnie depilacja to sztucznie napędzony problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda o Polkach
Golę pachy, a bluzek na ramiączkach nie noszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takełe jednełe
Autorze Masz sporo racji, sama jestem kobietą i dbam o siebie. Nie założyłabym bluzeczki w ktorej widac pachy, gdyby nie byly ogolone. Jednakze musisz zrozumieć jedną rzecz - skora pach jest szalenie wrazliwa i latwo o podraznienie. Wyobrazasz sobie bedac na miejscu tych kobiet depilowac maszynka pachy codziennie?:O Ja sama tego nie robie, bo skora tam naprawde bardzo latwo sie podraznia i brzydko wyglada. Radze wiecej wyrozumialosci, bo mnie samej widok kobiety z odrastajacymi wloskami chyba by az tak mocno jak Ciebie nie zniesmaczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niech nie nosza bluzek
na ramiaczkach jak im wlosy odrastaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieple dniii
wwrrr - wow jak fajnie ze w koncu ktos mnie rozumie i to w dodatku kobieta:) a jak jest z Toba wwrrrr? czesto depilujesz pachy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Phi. Niech noszą, co tylko chcą, ich sprawa, a Ty nie patrz, jak Ci nie pasuje. Akurat niepatrzenie na czyjąś pachę nie należy do czynności wymagających największego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachy sie goli codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieple dniii
dokladnie tak jak pisze wwrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Chyba bym się wściekła, jakbym miała golić codziennie pachy, zadrapałabym się na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieple dniii
hehe i juz Cie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Średnio raz na tydzień, ale depilatorem, wybacz ;) Ale nie panikuję, jak mam jakiś mały odrost, i nie katuję się w bluzkach z długimi rękawami w upał 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Oj, chyba już przestaniesz, co? Nie znoszę golić niczego praktycznie, dlatego katuję się depilatorem. Jestem niestety ofiarą tej medialnej mody na depilację. A Ciebie też lubię, gdyż kojarzysz mi się z pewną osobą, którą ostanio polubiłam, i której podoba się, jak kobieta się nie depiluje, choć nie z uwagi na estetykę, ale 'bycie inną' 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrosty sa okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieple dniii
kurcze chcialbym miec dziewczyne ktora by postepowala tak samo:D moze masz ochote poznac sie blizej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Poznać się bym mogła, ale jestem brzydka i świeżo zakochana, więc wątpię, by była szansa na tę dziewczynę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieple dniii
wiesz co do urody to pieknosc jest pojeciem wzglednym:) ale skoro jestes zakochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×