Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marysia ze Wspólnej

gdzie kupić tanie zamienniki?

Polecane posty

Gość MarinkaWonik
Ja ze swojej strony mogę polecić tusze i tonery (zamienniki) od Asarto. Kupuję regularnie do domu i do biura i jestem bardzo zadowolona. Drukowanie faktycznie jest tańsze, jakość druku taka sama i co najważniejsze toner nie łamie praw patentowych, a tym samym gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numreko

Dla mnie najlepsze zamienniki ma activejet, od lat drukuję żadnych problemów, wydajne, swietna jakość. Nawet z wydrukiem zdjęć sobie dobrze radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneczka

Ja też je kupuje już od długiego czasu, pasują mi, drukarka na nich wszystko bardzo dobrze drukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zamawiam już od kilku miesięcy przez stronę onlinepolskisklep.pl tonery do nas do firmy i nie mogę narzekać. Bardzo dobra jakość zamienników i super korzystne ceny. Wcześniej za te same wkłady do HP płaciłam dobre 10-15 procent więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perki

a sprawdzał ktoś zamienniki ze sklepu https://allebiuro.pl? Widziałem kilka opinii i zastanawiam się nad zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam kupować w sklepie biurwa.pl – przede wszystkim mają bardzo duży wybór różnych artykułów biurowych a jednocześnie to co znajduje się w sprzedaży w 90% jest od ręki dostępne więc najczęściej można liczyć na bardzo szybką realizację zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze dla mnie zamienniki activejet, to znana marka produktów, mi się bardzo dobrze sprawdzają, nie odróżniam od oryginałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×